Чорний місяць: що це таке

Багато хто вважає, що чорний місяць - справжнісінька планета, але це не так. Таким терміном позначають астрономічний феномен, який серйозно позначається на людських життях. Чорний місяць пробуджує темні сторони особистості і наповнює негативом. Піддавшись спокусі, що виходить від цього астрономічного феномена, люди отримують кармічне покарання. А ті, кому вдалося встояти перед впливом Чорного Місяця, навпаки, стають улюбленцям Всесвіту.

Чорний місяць: коли буває

Якщо говорити менш абстрактно, Чорний Місяць (вона ж – Ліліт) – це апогей місячної орбіти. Апогей, в свою чергу, являє собою точку орбіти супутника Землі, яка найбільшою мірою від неї віддалена. Як відомо, орбіта знаходиться в постійному русі, власне, як і її апогей. Рух відбувається за іншими планетами зі швидкістю дев'ять років по зодіаку. Таким чином, в кожному знаку Зодіаку Чорний Місяць знаходиться по дев'ять місяців. З 27 січня по 20 жовтня 2020 року Ліліт проходила через знак Овен, зараз же він увійшов в цикл знака Телець.

Чорний місяць: коли буває і кому загрожує

Чорний місяць: кому загрожує

За даними астрологів, середній цикл обертання Чорного Місяця становить дев'ять років. Це роки, коли вплив цього астрономічного феномена надає на людину досягає піку. Тобто, тяжіння до темряви, відчуття негативу і спокуси настільки велике, що протистояти їм практично неможливо. Це справжнє випробування.

Таким чином в небезпеці постраждати від Ліліт виявляються люди у віці 9, 18, 27, 36, 45 років і так далі. При цьому після подолання вікової позначки в 46 років вплив Чорного Місяця мінімально.

Популярні новини зараз

Пугачова на сьомому небі від щастя: 7-річна Ліза Галкіна росте точною копією знаменитої мами

"Холостячка" Ксенія Мішина на всю країну зізналася у своїх почуттях

У Єгора Гліба буде дочка: вагітна Ані Лорак в облягаючій сукні засвітила кругленький живіт

Збулася мрія 41-річного Балана: вагітна Тіна Кароль подарує йому дочку

Показати ще

Чорний місяць: які сфери життя зачіпає

Зараз Чорний Місяць знаходиться в Тельці. У період руху Лілі в цьому знаку Зодіаку відбувається активне відпрацювання грошової карми. Незважаючи на приналежність до того чи іншого знаку Зодіаку, обійти неприємності і випробування, пов'язані з фінансами, практично неможливо. Особливо це стосується людей, які знаходиться у важкому, нестабільному матеріальному становищі.

Астрологи радять уважніше ставитися до власних фінансових розрахунків, правильно планувати і розподіляти доходи і витрати. Тільки в цьому випадку висока ймовірність уникнути великих матеріальних втрат.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. Як покращити стан волосся: шпаргалка по догляду. Великі зміни починаються з маленьких кроків.

  2. Як зберегти красу і продовжити молодість: все про колаген. Необхідно знати кожній жінці.

  3. Відомого українського фотографа звинуватили в розбещенні неповнолітніх: постраждали дві 15-річні дівчинки.

  4. У яскравій сукні і з бездоганним макіяжем: Алла Мазур після перемоги над раком показала миле фото з сином.

  5. Дієтолог боксера Усика про популярні дієти, голодуванні, гормони та зв'язок цукру зі старінням. Необхідно знати всім!