Всесвітньо відомий лайнер "Титанік" затонув ще в 1912 році – в ніч з 14 на 15 квітня, але люди пам'ятають про катастрофу досі. Багато в чому цей інцидент став так відомий завдяки впливу масової культури. Логічно, що навколо катастрофи виникло безліч чуток і містичних теорій. 

Є легенди, що нібито, коли судно тільки будувалося, то нібито багато чули незрозумілі голоси звідти, де розташовувалося друге дно. Є думка, що з-за того, що корабель робили швидко, то там замурували когось з робітників. 

Одна із загадкових теорій, чому "Титанік" затонув про те, що є прихований сенс в серійному коді – 3909 04. Кажуть, що у нього був закладений антихристиянський контекст. Так, є думка, що будівельники було проти католицької церкви, і вклали в номер послання. Якщо подивитися на дзеркальне відображення, то видно напис "No Pope" ("Немає Папи"). Тому вважають, що катастрофа була спровокована вищими силами, як відплата. 

За іншою легендою, в катастрофі "Титаніка" винен незвичайний вантаж. Один з пасажирів, історик лорд Кэнтервиль, перевозив через Атлантику в дерев'яному ящику єгипетську мумію жриці-віщунки. Нерідко мумії причтены до загадкових смертей, і саме вона влаштувала катастрофу. Саме так пояснюється причина, чому знаючи про айсбергу, капітан не скинув швидкість. 

Кажуть, що багато пасажири бачили віщі сни про хрещення судна.  Відомі випадки, коли деякі спеціально сходили в Куїнстауні – останній зупинці перед катастрофою, тому що відчували, що "з судном щось не те". 

Популярні новини зараз

Єгор Гліб знайшов своє щастя: вагітна Лорак блиснула стрункими ніжками в екстремальному міні

Ірина Білик отримала орден від Зеленського: з'явилися фото

Дану Балану тепер тільки сниться: вагітна Кароль оголилася в ліжку, залишивши з одягу лише халатик

Захоплювала небувалою красою: як в реальності виглядала єдина дочка Сулеймана

Показати ще

Неясно, чи правдиві ці теорії, адже перевірити їх і правда складно, але ясно те, що «Титанік» ще довго буде бурхливою темою обговорення.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. Коротке волосся і гострі вилиці: Заворотнюк показала, як виглядає зараз. З'явилося нове фото.
  2. Віра Брежнєва після розлучення з Меладзе зіграла весілля з іншим. Співачка сказала: "Він зробив мені пропозицію. Я погодилася".
  3. У самому розпалі долгожданна літа ми розповіли, що означає SPF, як захистити шкіру від сонця і правильно підібрати крем. Дізнавайся багато нового і бери участь в конкурсі з цінними призами!
  4. Солодкі моменти вдома: зірки Instagram зізналися, що Nutella® - улюблений десерт як дітей, так і дорослих.
  5. Сонячний ранок в колі сім'ї може починатися не з кави, а з десерту Nutella®. Шоколадна паста - ідеальне доповнення до сніданку.
  6. Блогери України поділилися смачним блюдом власного приготування. А з Nutella® - це взагалі так просто і легко.