Символ нескінченності — один з найдавніших символів. Його використовують у багатьох культурах і магічних практиках. Він може служити підсилювачем будь-яких енергетичних впливів, може перетворювати енергію в позитивну і давати силу.

Цей символ використовують для гармонії і балансу. Символ нескінченності являє собою число вісім— це число вважається особливим і є числом присвячених. У Китаї, наприклад, вісім символізує багатство і процвітання.

5 речей, які потужно притягнутий в дім удачу по фен-шуй

Знак нескінченності приносить велику силу

Навіщо малювати знак нескінченності в гаманці по фен-шуй?

У фен-шуй символ нескінченності використовують для гармонізації простору, посилення життєвої енергії Ци в оселі. Можна навіть сказати, що сама по собі енергетика знака дуже потужна.

Популярні новини зараз

Виношує доньку для Дана Балана: вагітна Тіна Кароль вийшла в світ у напівпрозорому тренчі, підкресливши кругленький животик

Дан Балан стане батьком дівчинки: вагітна Тіна Кароль показала, як округлилися її форми

Обстригла волосся і завила їх в кучері: скандальна зірка "Татусевих дочок" кардинально змінила імідж

Соромно дивитися: 44-річна Волочкова в шортиках поділилася пікантним знімком

Показати ще

Цей знак здатний позитивно впливати на будь-який простір, в якому він буде знаходитися. Цей знак може бути підсилювачем для будь-якого ритуалу, дії, навіть думки.

Припустимо, якщо зобразити знак нескінченності в гаманці, то він підсилить енергію грошей. Якщо намалювати його в блокноті-органайзері, то всі записані справи будуть приводити до успіху, а якщо його розмістити в спальні, то він посилить любов подружжя.

Як ще можна використовувати силу знака нескінченності?

У будь-якому випадку, якщо повісити цей знак в будь-якій кімнаті, то він буде гармонізувати простір. Якщо носити цей символ на собі, він буде давати енергію і силу, а також перетворювати негативну енергію в позитивну. Цей знак можна малювати на будь-якій частині тіла, яка потребує додаткової енергії. Наприклад, якщо потрібно підсилити якийсь органу (легені, серце, ноги, плечі і так далі), то саме там можна намалювати нескінченність.

Є спеціальні прикраси з цим знаком. Вони також позитивно впливають на людину.

Цей знак примножує будь-яку позитивну енергію, а негативну він перетворює в позитивну.

Знак нескінченності сприяє нескінченного розвитку.

Грошові талісмани фен-шуй: 6 найефективніших

Хочеш, щоб у будинок, як магнітом, притягалась успіх і гроші? Тоді переходь по посиланню і читай у статті про те, які предмети в будинку по фен-шуй щонайпотужнішим чином притягують в оселі энерегию грошей і успіху.

А ще дізнайся про те, які знаки Зодіаку будуть найщасливішими в травні. Їх успіху карантин зовсім не перешкода! Зірки обіцяють трьом представникам зодіакального кола великий прорив.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. "Кухар – молодець, тонко затролила Фреймут": у Мережі розкритикували зірковий батл на "Танцях з зірками" (відео).

  2. Настя Каменських з подовженим каре одягла прозору сукню і вийшла на сцену, засвітивши, від чого без розуму Потап (ФОТО).

  3. Почала потребувати? Андрій Малахов розповів, як йому зателефонувала хвора Анастасія Заворотнюк з важливим проханням.

  4. Як нова технологія pH Balance одночасно піклується про шкіру голови і волосся? Дізнайся подробиці.

  5. Вся правда про уколи краси від косметолога: ботокс, філлери, плазмотерапія та інші процедури. Необхідно знати кожній жінці.