Проходити цей тест на характер дуже просто. Подивися на свою долоню з тильного боку. На якому рівні знаходиться кінчик мізинця по відношенню до згину верхньої фаланги безіменного пальця? Обери свій варіант з тих, що представлені на картинці, і дізнайся відповідь.

Тест на характер по довжині мізинця: вибери свою долоню

Давай подивимося, як твій характер опише тест.

Тест на характер за формою нігтів: хто ти – оптиміст, леді або людина зі стрижнем?

№1 Мізинець дорівнює згину фаланги

Тест говорить, що всередині тебе приховані величезні резерви сили. Ти можеш багато чого. У тебе є великий потенціал, домогтися в житті висот. Також ти чоловік добрий і чуйний. При цьому всередині тебе є сталевий стрижень. Ти вмієш надихати і знаходити найкращий шлях. Ти багато віддаєш людям, але і світ дає тобі багато взамін. Тобі властиво спокій, врівноваженість, стриманість і вміння приймати важливі і складні рішення без поспіху і істерик.

Популярні новини зараз

Туфлі на шпильці і відверте декольте: Галина Сергіївна з "Татусевих дочок" показала, що таке справжня пристрасть

Віктор Павлік вперше прокоментував смерть 21-річного сина

Лише один зміг вижити і зайняти престол: якими насправді були сини Хюррем і Сулеймана Пишного

У Потапа народилися діти: щаслива Настя Каменських показала новонароджених малюків

Показати ще

№2 Мізинець коротше згину фаланги

Така будова пальців зазвичай належить ідейним лідерам, людям духовним, піднесеним, тим, хто володіє філософським мисленням і гуманітаріям. Тест говорить, що у тебе тонка душевна організація. Швидше за все, ти займаєшся творчістю і у тебе багато талантів. Але тобі властива вразливість. Деколи ти занадто багато значення надаєш громадській думці.

№3 Мізинець довше згину фаланги

Це рука лідера. Тест говорить, що ти володієш організаторським талантом, у тебе чудова пам'ять, швидке аналітичне мислення, ти краще володієш точними та математичними науками. У тебе чудова сила волі, ти вмієш себе контролювати і тримати в руках свої слабкості. Ти вмієш змусити себе щось робити, коли не хочеться, або, навпаки, зупинитися, коли не хочеться, але треба. А ще тобі не властиво кидати справи на півдорозі — ти завжди все доводиш до кінця. Саме люди з такою рукою стають керівниками.

Психологічний тест: обери свій ключ і дізнайся про головну якість своєї особистості

Відомий астролог передбачив фінансову кризу в Україні. Зараз усіх цікавить питання: як карантин через коронавіруса вплине на економіку країни? Чи чекати біди зараз?

Перехід з зимового режиму по догляду за шкірою на весняний потрібно робити правильно. Краще всього підійдуть ті засоби, які містять максимальну кількість природних компонентів. За посиланням ми підібрали для тебе найкращі.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. Сергію Жигунову вистрілили в голову на знімальному майданчику. З'явилися фото.
  2. Вагітна Тіна Кароль показала неймовірні вигини в плаття. Це тіло довело Дана Балана до межі.
  3. У самому розпалі долгожданна літа ми розповіли, що означає SPF, як захистити шкіру від сонця і правильно підібрати крем. Дізнавайся багато нового і бери участь в конкурсі з цінними призами!
  4. Реальна дружина «Султана Сулеймана» Бергюзар Корель на відпочинку показала фігуру після пологів. Складки і розтяжки справжнього щастя не заважають.
  5. Гаряча красуня Мішель Андраде вийшла на сцену в напівоголеному вигляді. Каменських і не снилося.
  6. Вагітна Настя Каменських в купальнику розслабилася в гамаку на відпочинку. У Потапа буде дочка.