З 2012 року, Організація Об'єднаних Націй проголосила Міжнародний день щастя. Це велике свято з дуже глибоким змістом.

Мета свята, на думку ООН, це ідея про те, що абсолютно кожна людина в цьому світі життєво потребує щастя. Сенс в тому, щоб в цей день визнати рівність усіх членів суспільства, надати всебічну допомогу один одному, принести радість в дім кожного, так як щастя — це загальне прагнення всього населення планети без винятків.

Весняне рівнодення 2020: точна дата, що означає свято, які традиції і прикмети

20 березня - Міжнародний день щастя

ООН підкреслює, що щастя — це головна мета життя кожної людини окремо і всього людства в цілому. Щастя — це шлях до світу, до життя без війни, дискримінації, утисків, бідність, приниження. Тому всі зусилля і на урядовому рівні, і на рівні кожної окремої людини повинні бути спрямовані на те, щоб поліпшити добробут кожної людини в цьому світі.

Популярні новини зараз

Дан Балан натякнув на розставання з вагітною Тіною Кароль

7 років дорослішала в комі: що відбувається з Машею Кончаловською, дочкою Андрія Кончаловського і Юлії Висоцької

У Потапа народилися діти: щаслива Настя Каменських показала новонароджених малюків

Змінила довгі локони на стильний боб каре: зірка «Чудового століття» Мер'єм Узерлі зробила саму модну стрижку сезону 2020 (фото)

Показати ще

В Міжнародний день щастя 20 березня ООН пропонує всім урядовим організаціям, регіональним управлінням і кожній людині) вчиняти дії, які будуть покращувати життя людей і робити їх щасливими.

Мається на увазі, що в це свято повинні проводитися тематичні та просвітницькі заходи. Однак в Україні в умовах карантину, коли скасовані будь-які збори кількістю від 10 осіб і більше, завдання кожного з нас в цей день — влаштувати маленьке свято вдома, не піддаючи інших людей на небезпеку поширення коронавіруса COVID-19.

ООН у Міжнародний день щастя проголошує щастя - загальною метою для людей всіх народів, національностей, соціального та економічного статусу, орієнтації та релігійної приналежності. Для щастя всі рівні!

Те, що ми не можемо збиратися разом, не означає, що ми не можемо бути щасливими тут і зараз. Щастя — внутрішній стан. Порадуйте своїх близьких, допоможіть рідним, зробіть щось приємне для себе.

Одна з цілей ООН   даними святом звернути увагу світової громадськості на те, що економічний розвиток має бути збалансованим.

Цікавий факт: Міжнародний день щастя в 2020 році припадає на весняне рівнодення. Це свято також вважається приносить щастя.

Прикмети на 20 березня — день ікони Богоматері «Споручниця грішних», яка зцілює від будь-якої хвороби

Дивись відео по темі:

Православна церква України затвердила текст молитви від коронавіруса. Саме так потрібно молитися, щоб захиститися від пандемії COVID-19.

Відомий астролог передбачив фінансову кризу в Україні. Зараз усіх цікавить питання: як карантин через коронавіруса вплине на економіку країни? Чи чекати біди зараз?

Перехід з зимового режиму по догляду за шкірою на весняний потрібно робити правильно. Краще всього підійдуть ті засоби, які містять максимальну кількість природних компонентів. За посиланням ми підібрали для тебе найкращі.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. Сергію Жигунову вистрілили в голову на знімальному майданчику. З'явилися фото.
  2. Вагітна Тіна Кароль показала неймовірні вигини в плаття. Це тіло довело Дана Балана до межі.
  3. У самому розпалі долгожданна літа ми розповіли, що означає SPF, як захистити шкіру від сонця і правильно підібрати крем. Дізнавайся багато нового і бери участь в конкурсі з цінними призами!
  4. Реальна дружина «Султана Сулеймана» Бергюзар Корель на відпочинку показала фігуру після пологів. Складки і розтяжки справжнього щастя не заважають.
  5. Гаряча красуня Мішель Андраде вийшла на сцену в напівоголеному вигляді. Каменських і не снилося.
  6. Вагітна Настя Каменських в купальнику розслабилася в гамаку на відпочинку. У Потапа буде дочка.