Тест Сонді — це дивовижна методика, яка працює з підсвідомістю. Цей тест дозволяє з'ясувати цікаві особливості особистості людини і визначити, до якого психічного розладу у людини може бути схильність.

Проходити тест Сонді дуже просто. Подивися уважно на портрети перед собою. Яке обличчя тобі здається найбільш неприємним? Може бути, якась особа тебе найбільше лякає? А, може, викликає огиду? Головне, вибрати саме найнеприємніше обличчя.

Яке обличчя викликає у тебе самі неприємні емоції? Яке обличчя здається самим страшним або відштовхуючим?

А тепер давай дізнаємося, що говорить тест. Кожен з портретів належить людині з тим чи іншим психічним розладом. І якщо у нас є схильність до того чи іншого розладу, то саме портрет з цим розладом буде самим неприємним.

Тест на характер: який у тебе гребінець? Вибери свій і дізнайся, що він про тебе розповість

Популярні новини зараз

Купальник врізався в інтимне місце: вагітна Настя Каменських показала неоднозначне фото

Подарує Горбунову дочку? Катя Осадча показала "вагітний" животик - на карантині часу даремно не втрачали

Каменських на таке не зважилася: оголена Надя Дорофєєва загоряє у дворі власного будинку (фото)

Змінила довгі локони на стильний боб каре: зірка «Чудового століття» Мер'єм Узерлі зробила саму модну стрижку сезону 2020 (фото)

Показати ще

№1 Садизм

Тест каже, що, ймовірно, в дитинстві тобі з якоїсь причини довелося придушити в собі важливість і авторитетність. Але бажання пригнічувати нікуди не поділося, воно сховалося глибоко всередині. Ти ведеш себе дуже мирно і доброчесна, але тобі властиво впертість. Ти не будеш робити те, чого не хочеш. Деколи ігноруєш прохання, які тобі неприємні. Ти використовуєш пасивний протест.

№2 Епілепсія

Якщо ти вибираєш це особа, значить, тобі властива дратівливість і підвищена імпульсивність. Деколи в своєму середовищі, з близькими людьми, ти дозволяєш собі спалахи агресії і роздратування. З іншими ж ти прекрасно дружиш і проявляєш добропорядність.

№3 Кататонія

Тест говорить, що у тебе надто розвинена уява. Часом ти можеш навіть переплутати, де закінчується реальність і починається фантазія. Тобі доводиться себе обсмикувати, щоб не втратити зв'язок з реальністю. При цьому ти часто ображаєшся і відрізняєшся підвищеної ранимостью.

№4 Шизофренія

Часом ти занурюєшся в повну байдужість до всього світу. Тобі нічого не цікаво, у тебе апатія. При цьому ти продовжуєш грати на публіку веселощі і зацікавленість. Насправді ж, ти щиро вважаєш, що тобі було б набагато краще, якби була можливість жити у світі без людей.

№5 Істерія

Тест говорить, що ти часто буваєш емоційно нестабільним людиною. Тебе переповнюють емоції, які часто змінюються. Тобі завжди хочеться бути в центрі уваги, хоча зовні ти це приховуєш і намагаєшся здаватися мирною і тихою, скромною людиною. Для тебе дуже важливо виглядати бездоганно, ти приділяєш багато уваги зовнішньому вигляду, і, ймовірно, у тебе є якась незвичайна робота чи хобі.

№6 Депресія

Зовні ти веселишся, посміхаєшся і живеш на позитиві. Але всередині насправді тобі дуже погано. Ти відчуваєш себе некомфортно у своєму тілі, у своєму житті. Ти часто сумуєш і у тебе є схильність до депресії, яку ти нікому не показуєш.

№7 Маніакальний розлад

Тест говорить, що у тебе є такі риси, як екстраверсія і підвищена емоційність. Ти все сприймаєш гостро. Ти граєш на публіку. Але при цьому ти завжди здаєшся дуже спокійною і врівноваженою людиною з тотальним самоконтролем. Однак, якщо все ж постаратися вивести тебе з себе, ти можеш проявити велику тиранію.

№8 Роздвоєння особистості

Якщо ти вибираєш цей портрет, то це говорить про те, що в тобі уживаються відразу дві особистості, які між собою різняться. Зазвичай одна особистість більш слабка і податлива, а друга — сильна, що виробляє фатальне враження. Тобі буває складно через те, що ти іноді не розумієш, хто ти є насправді — одна особа або друга. Але якщо навчитися з ними уживатися, то в потрібний момент кожна з них буде відмінною помічницею.

Даний тест не є підставою для постановки психіатричного діагнозу. Він служить для розуміння свого характеру, а результати тесту не завжди можуть збігатися з окремим конкретним людиною.

Тест на характер: те, як ти носиш сумку, розповість про тебе більше, ніж психолог

найпопулярніше вино України - Villa Krim, за рік побувало в 42 країнах. Калейдоскоп подій і гастрономічних захоплень був настільки захоплюючим, що ми просто зобов'язані поділитися з вами mustsee, musteat і mustfeel.

Також читай про те, що астрологи назвали знаки Зодіаку, які будуть неймовірно щасливі і щасливі літа 2020. Це буде найкраще літо в їх житті, яку вони запам'ятають на все своє довге життя.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. Сергію Жигунову вистрілили в голову на знімальному майданчику. З'явилися фото.
  2. Вагітна Тіна Кароль показала неймовірні вигини в плаття. Це тіло довело Дана Балана до межі.
  3. У самому розпалі долгожданна літа ми розповіли, що означає SPF, як захистити шкіру від сонця і правильно підібрати крем. Дізнавайся багато нового і бери участь в конкурсі з цінними призами!
  4. Реальна дружина «Султана Сулеймана» Бергюзар Корель на відпочинку показала фігуру після пологів. Складки і розтяжки справжнього щастя не заважають.
  5. Гаряча красуня Мішель Андраде вийшла на сцену в напівоголеному вигляді. Каменських і не снилося.
  6. Вагітна Настя Каменських в купальнику розслабилася в гамаку на відпочинку. У Потапа буде дочка.