Місячний календар на березень 2020 розповість, які фази Місяця в березні і коли будуть найбільш сприятливі і несприятливі дні, а також коли в березні зростаюча Місяць, щербатий Місяць, повний місяць і молодик. Дізнайся, як себе вести в ці дні, щоб не трапилася біда.

Березень обіцяє дуже багато сприятливих днів та стане позитивним періодом для будь-яких починань. Небезпечних днів в третій місяць 2020 року буде досить мало. Але потрібно знати, коли несприятливий час, що мінімізувати негативні наслідки.

Місячний календар на березень 2020 сприятливі дні:

 • 1 березня;
 • 3 березня;
 • 4 березня;
 • 5 березня;
 • 10 березня;
 • 11 березня;
 • 14 березня;
 • 15 березня;
 • 16 березня;
 • 18 березня;
 • 19 березня;
 • 21 березня;
 • 22 березня;
 • 25 березня;
 • 29 березня;
 • 30 березня;
 • 31 березня.

Місячний календар на березень 2020 несприятливі дні:

 • 2 березня;
 • 6 березня;
 • 9 березня   повний місяць;
 • 12 березня;
 • 13 березня;
 • 17 березня;
 • 20 березня;
 • 23 березня;
 • 26 березня;
 • 28 березня.

Березневі багатії: Глоба назвав знаки Зодіаку, які в березні збільшать свій дохід

Популярні новини зараз

Помер син Віктора Павлика

7 років дорослішала в комі: що відбувається з Машею Кончаловською, дочкою Андрія Кончаловського і Юлії Висоцької

Дружина Олега Винника похвалилася стрункою фігурою в сукні без лямок

Купальник врізався в інтимне місце: дочка султана Сулеймана з "Величного століття" Пелін Карахан спантеличила знімком в бікіні

Показати ще

Місячний календар на березень 2020

1 березня 2019

Зростаючий Місяць у Тельці.

Cприятливий день. Місячний календар на березень 2020 каже, що сьогодні хороший день для будь-яких подорожей і поїздок. Розпочаті сьогодні справи знайдуть успішне завершення. Ці добу ознаменуються матеріальної стабільністю.

2 березня 2019

Зростаючий Місяць у Близнюках.

Несприятливий день. Місячний календар на березень 2020 каже, що сьогодні критичний час, коли емоції будуть на межі і переважно з негативним відтінком. Люди схильні до необачних рішень. Стосунки загострюються, накопичує невдоволення.

3 березня 2019

Зростаючий Місяць у Близнюках.

Cприятливий день. Це сильний день. Місячний календар говорить, що сьогодні енергія дня дозволить реалізувати в життя багато плани і прагнення. Можна діяти енергійно і активно. Розпочаті нові справи будуть успішними і отримають схвалення. Кар'єра злетить вгору. У любові починається період досягнень.

4 березня 2019

Зростаючий Місяць у Раку.

Cприятливий день. Місячний календар на березень 2020 каже, що сьогодні сприятливий час для будь-яких починань. Кожна справа, яку буде розпочато сьогодні, отримає успішне вирішення в найближчі терміни. Вийде затвердити свої позиції. Найбільш сприятливий цей день для ділових людей, бізнесменів, тих, хто займається самореалізацією в області кар'єри. Будь-які ризиковані операції пройдуть успішно. Можлива несподівана прибуток.

5 березня 2019

Зростаючий Місяць у Раку.

Cприятливий день. Місячний календар на березень 2020 каже, що сьогодні буде легко вдаватися будь досягнення. В голову приходять геніальні ідеї, відносини з людьми гладкі і розвиваються, любовні відносини підносяться, на роботі все пройде без негараздів.

6 березня 2019

Зростаючий Місяць у Раку.

Несприятливий день. Місячний календар говорить, що це негативний день, особливо, для будь-яких відносин. Накопичується агресія, яка проривається неконтрольованими спалахами. У діловій сфері практично неможливо домовитися з партнерами. Багато пар скандалять і розлучаються.

7 березня 2019

Зростаючий Місяць у Леві.

Місячний календар на березень 2020 каже, що сьогодні сприятливий час для роздумів над своїми і чужими вчинками, а також для знаходження правильних висновків. Якщо людину осмислить все правильно, то подальше життя буде складатися більш успішно.

8 березня 2019

Зростаючий Місяць у Леві.

Місячний календар на березень 2020 каже, що сьогоднішній день найкраще підходить для зміцнення сімейних і любовних зв'язків. А ось в роботі краще не проявляти зайве завзяття, так як воно може привести до провалу.

9 березня 2019

Повний Місяць у Діві.

Повня. Несприятливий день. Місячний календар на березень 2020 каже, що сьогодні все залежить від рішень людини. Доля не визначена. Людина своїми реакціями на події визначить своє майбутнє. Але реакції можуть бути негативними, так як психіка ослаблена. Такі реакції призведуть до погіршення долі. Тому потрібно бути обережним і не піддаватися на провокації.

10 березня 2019

Щербатий Місяць у Діві.

Cприятливий день. Місячний календар на березень 2020 каже, що сьогодні один з наймогутніших днів місяця. Люди відчувають себе вільними, одухотвореними, відчувають радість. Прекрасний день для нових починань, бажання збуваються, шлюб, укладений сьогодні, буде міцні, а угоди цього дня принесуть успіх.

Місячний календар на березень 2020: сприятливі дні і несприятливі дні

11 березня 2019

Старий Місяць у Терезах.

Cприятливий день. Місячний календар підкреслює, що в цей день ідеально пройде все, що пов'язано з любов'ю. Це найкращий день для шлюбу і визнання в любові. Фази Місяця такі, що їх вплив позитивно позначиться на людських відносинах.

12 березня 2019

Старий Місяць у Терезах.

Несприятливий день. Не найкращий день. Будуть виникати труднощі і проблеми, які можливо вирішити, тільки приклавши максимальну концентрацію і силу волі. А це буде зробити непросто.

13 березня 2019

Старий Місяць у Скорпіоні.

Несприятливий день. Сьогодні критичний час. В колективі можливі конфлікти. Відносини напружені. Люди заплуталися і самі не віддають собі звіт у своїх вчинках. Може бути багато нелогічних подій.

14 березня 2019

Старий Місяць у Скорпіоні.

Cприятливий день. Фази Місяця в березні 2020 кажуть, що сьогоднішній день треба присвятити собі і своєму розвитку. Чудово пройдуть духовні і медитативні практики, розширення свідомості. Рекомендується зайнятися спортом, лікування, голодуванням, плаванням та іншими корисними для здоров'я процедурами.

15 березня 2019

Старий Місяць у Стрільці.

Cприятливий день. Місячний календар говорить, що це хороший день. Чудово спілкування, активний відпочинок, подорожі, поїздки. Можна займатися спортом, плавати, приймати повітряні ванни — все це дуже сприятливо для здоров'я. Люди відчувають себе повними сил, мозкова активність висока. Є великі шанси отримати прибуток або підвищення кваліфікації.

16 березня 2019

Старий Місяць у Стрільці.

Cприятливий день. Місячний календар на березень 2020 обіцяє, що цей день пройде благополучно і навіть радісно. Особливо легко вдаватися всі питання, пов'язані з документами і нерухомістю. У відносинах з'явиться теплота і близькість. На роботі виникнуть приємні сюрпризи.

17 березня 2019

Старий Місяць у Козерозі.

Несприятливий день. Місячний календар на березень 2020 рекомендує в цей день уникати контактів з людьми і по можливості залишатися вдома, так як будь-які соціальні взаємодії будуть пов'язані з цькуванням, приниженнями і підвищеною агресією.

18 березня 2019

Старий Місяць у Козерозі.

Cприятливий день. Місячний календар говорить, що це досить спокійний день, який не принесе ніяких сюрпризів. Можна неспішно завершувати старі справи і готуватися до початку нових. Можна розслабитися і просто отримувати від дня задоволення.

19 березня 2019

Старий Місяць у Водолії.

Cприятливий день. Можна призначати конференції, збори, агітації, культурні масові заходи. Спілкування дуже сприятливо. Вийде завести декілька нових корисних знайомств.

20 березня 2019

Старий Місяць у Водолії.

Несприятливий день. Місячний календар на березень 2020 підкреслює, що цей день принесе багато неприємностей, якщо вести себе активно. Краще побути вдома в спокійній обстановці. Можливе виникнення багатьох проблем, які будуть поставати з негативного спілкування з людьми.

Місячний календар на березень 2020: сприятливі дні і несприятливі дні

21 березня 2019

Старий Місяць у Водолії.

Cприятливий день. Він чудово підходить для початку нових справ, виступів, подання звітів, домовленостей, підписання договорів і укладення угод. Спілкування з людьми дуже позитивно. Робота пройде успішно і результативно.

22 березня 2019

Старий Місяць у Рибах.

Cприятливий день. Сьогодні місячний календар на березень 2020 каже, що самими позитивними будуть справи, пов'язані з ремонтом, придбанням меблів. Можна купувати нерухомість і транспортні засоби. Будь-які покупки будуть якісними та за вигідною ціною.

23 березня 2019

Старий Місяць у Рибах.

Несприятливий день. Місячний календар на березень 2020 каже, що сьогодні буде не найкращий день у житті. Життєві сила вичерпалися, мало енергії, мало сил. Навіть легка робота буде даватися з працею. Краще всього просто відпочити і провести спокійний вечір у колі сім'ї.

24 березня 2019

Новий Місяць в Овні.

Новий Місяць. Сьогодні місячний календар на березень 2020 каже, що не потрібно починати нові справи. Найкраще підвести підсумки минулого, прийти до висновків, розробити план на майбутнє, поставити перед собою мету для досягнення. Але діяти поки не потрібно, а просто зайнятися плануванням.

25 березня 2019

Зростаючий Місяць у Овні.

Cприятливий день. Будь-які процедури, пов'язані зі здоров'ям, вкрай позитивно позначиться на організмі. Можна починати займатися спортом, худнути, відвідувати косметолога, перукаря і стоматолога. Якщо сьогодні захворіти, то захворювання швидко і легко пройде.

26 березня 2019

Зростаючий Місяць у Овні.

Несприятливий день. Сьогодні місячний календар на березень 2020 каже, що відносини між людьми будуть мати відтінок злості та агресії. Можливі скандали між люблячими і дуже близькими людьми.

27 березня 2019

Зростаючий Місяць у Тельці.

Сьогодні є ризик прийняти невірне рішення, якщо його гарненько обміркувати. Потрібно враховувати всі шляхи розвитку проблеми. Аналіз обов'язковий навіть в дрібних побутових питаннях.

28 березня 2019

Зростаючий Місяць у Тельці.

Несприятливий день. Місячний календар на березень 2020 каже, що сьогодні люди схильні до імпульсивності і поверхневим суджень. Існує ризик судити іншого лише за зовнішнім оманливого враження. Можливі серйозні помилки.

29 березня 2019

Зростаючий Місяць у Близнюках.

Cприятливий день. Місячний календар на березень 2020 каже, що сьогодні гарний день. Підвищується інтуїція, з'являється дар передбачення. Людина зможе побачити те, що раніше йому було невідомо. Відкриваються внутрішні резерви і з'являються сили для здійснення мрії.

Місячний календар на березень 2020: сприятливі дні і несприятливі дні

30 березня 2019

Зростаючий Місяць у Близнюках.

Cприятливий день. Місячний календар на лютий 2020 каже, що сьогодні чудовий день для кар'єрного самопросування. Будь-які ідеї будуть сприйняті позитивно. Підвищується авторитет. Ваша думка буде почута. Хороші новини не змусять себе довго чекати.

31 березня 2019

Зростаючий Місяць у Близнюках.

Cприятливий день. Місячний календар на березень 2020 каже, що сьогодні хороший день для будь-яких подорожей і поїздок. Розпочаті сьогодні справи знайдуть успішне завершення. Ці добу ознаменуються матеріальної стабільністю.

Найсильніша зцілювальна молитва, яка захистить від коронавіруса та інших страшних хвороб

Дивись самий точний гороскоп на березень і дізнайся, що в цьому місяці чекає кожен знак Зодіаку:

А ти знаєш, що енергетичні вампіри – це особливий тип людей, які харчуються енергією оточуючих? Це дуже токсичні люди, які сильно псують життя. Читай, як упізнати енергетичного вампіра пожирача душ у своєму оточенні, щоб уберегтися від нього.

Також читай про те, що астрологи назвали знаки Зодіаку, які будуть неймовірно щасливі і щасливі літа 2020. Це буде найкраще літо в їх житті, яку вони запам'ятають на все своє довге життя.

найпопулярніше вино України - Villa Krim, за рік побувало в 42 країнах. Калейдоскоп подій і гастрономічних захоплень був настільки захоплюючим, що ми просто зобов'язані поділитися з вами mustsee, musteat і mustfeel.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

 1. Сергію Жигунову вистрілили в голову на знімальному майданчику. З'явилися фото.
 2. Вагітна Тіна Кароль показала неймовірні вигини в плаття. Це тіло довело Дана Балана до межі.
 3. У самому розпалі долгожданна літа ми розповіли, що означає SPF, як захистити шкіру від сонця і правильно підібрати крем. Дізнавайся багато нового і бери участь в конкурсі з цінними призами!
 4. Реальна дружина «Султана Сулеймана» Бергюзар Корель на відпочинку показала фігуру після пологів. Складки і розтяжки справжнього щастя не заважають.
 5. Гаряча красуня Мішель Андраде вийшла на сцену в напівоголеному вигляді. Каменських і не снилося.
 6. Вагітна Настя Каменських в купальнику розслабилася в гамаку на відпочинку. У Потапа буде дочка.