Коли в світі з'являється нова напасть, для якої немає лікування, якої практично неможливо протистояти, якій піддається майже кожна людина, залишається тільки надія. І молитва.

Ця цілюща молитва для свого здоров'я, звернена до Господа, є найсильнішою цілющою молитвою. Вона не тільки може уберегти від поширення по світу коронавіруса, але також може захистити і від інших хвороб. Ця молитва навіть має силу зцілювати тіло від вже наявних хвороб.

Цю молитву можна читати кожен день на себе або на своїх близьких перед іконою Сина Божого Ісуса Христа.

Світанкова молитва-оберіг, яка допоможе захистити всю твою родину

Ікона Ісуса Христа

Популярні новини зараз

Без косметики і без білизни: 40-річна дружина Валерія Меладзе Альбіна Джанабаєва вбила наповал зовнішнім виглядом (ФОТО)

Пустунка Лобода приспустила сукню, оголивши розкішний бюст: "о, так..."

«Дядя Міша» або «другий тато»? Сергій Лазарєв мало не розсекретив свого «голубка» - таємне завжди стає явним (ФОТО)

Красуня з "Величного століття" вигнулась в ефектній позі, засвітивши свою фігуру: "неймовірна..."

Показати ще

Зцілювальна молитва для свого здоров'я, звернена до Господа

Владико, Вседержитель, Святий Царю, карай, але не умерщвляй, возноси спадаючих і зводь низверженных, тілесні людські скорботи виправляй, молю Тебе, Боже наш, раб/а Твій/я (своє ім'я) немічний/а.

Відвідай мене милістю Твоєю, прости мені всяку провину вільне і мимовільне. Мені, Господи, лікарську Твою силу з Неба ниспошли, доторкнися до тіла, угаси огневицу, вгамуй пристрасть і всяку неміч таїться, будь лікарем рабові/s Твого/їй (своє ім'я).

Захисти мене від будь-якої напасті і страшної хвороби, споруди мене від одра хворобливого і ложа озлоблення. Даруй мені благо, бо я творю Твою волю.

Твоє все на землі, і милість Твоя, спасіння Твоє, воля Твоя, Боже наш. Тобі славу возсылаем, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині і повсякчас і навіки віків. Амінь.

Ця молитва дуже сильна. Але, як кажуть, береженого Бог береже. Навіть з найсильнішою божественної молитвою не варто забувати про правила безпеки і профілактики, не варто уникати медицини, бо як Господь допоможе тобі, як не своїми ж власними руками?

Материнська молитва до Богородиці: захистить дитину від будь-яких бід і нещасть

Дивись відео по темі і дізнайся, які ще є молитви для здоров'я і багатства:

А ти знаєш, що енергетичні вампіри – це особливий тип людей, які харчуються енергією оточуючих? Це дуже токсичні люди, які сильно псують життя. Читай, як упізнати енергетичного вампіра пожирача душ у своєму оточенні, щоб уберегтися від нього.

Також читай про те, що астрологи назвализнаки Зодіаку, які будуть неймовірно щасливі і щасливі літа 2020. Це буде найкраще літо в їх житті, яку вони запам'ятають на все своє довге життя.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн.