Археологи здійснили небувале відкриття. Вчені випадково знайшли найдавніше істота на планеті.

Під час досліджень, які проводилися на пляжах Уітбі, які знаходяться в околицях графства Йоркшир в північній Англії, археологи натрапили на кілька дуже дивних скам'янілостей, які являють собою тверді, ніби кам'яні кульки, дуже нагадують снитч. Снітчем називався особливий м'ячик з книг про Гаррі Поттера. Цим м'ячиком персонажі грали в чарівну гру квідич.

Принаймні, вченим в голову прийшла саме така асоціація.

У Чорнобилі помічені тварини, які вже давно не живуть в дикій природі (ФОТО)

Ось так виглядає Клевирас - саме древнє істота на планеті, яке прийшло до нас ще з юрського періоду

Популярні новини зараз

Закотив скандал і вилетів з ганьбою: Дмитро Шепелєв після того, як знайшов нову роботу, розкрив всі непривабливі таємниці Першого каналу

Тіна Кароль на карантині зустрілася з коханим чоловіком

Ані Лорак після весілля з Єгором Глібом розповіла про почуття до іншого

Красуня з "Величного століття" облягла апетитні принади маєчкою, засвітивши найцінніше: "Безсоромна Хюррем"

Показати ще

Після проведення численних досліджень знайдених скам'янілостей, експерти прийшли до висновку, що це були раніше живі організми, вік яких досягає 185 мільйонів років, і вони відносяться до юрському періоду.

Скам'янілі кульки відливають золотистим кольором. Їх називають Клевирас. Це давно вимерлий вид черевоногих, у яких не було твердої раковини.

На даний момент ці скам'янілості є найдавнішими на Землі істотами. Більш древніх організмів поки що знайдено не було.

Але в цьому всьому примітно і те, що на пляжах Уітбі такі кульки — зовсім не рідкість. Їх часто викидає на узбережжі. Особливо часто це відбувається після шторму.

Так що, у науковців з'явився шанс більш детально дослідити виявлені організми, щоб більше дізнатися про те, яким було життя на Землі за часів юрського періоду.

Археологи розшифрували текст стародавнього папірусу: це виявився тест на вагітність, якому 3500 років

Дивись відео по темі і дізнайся, яка тварина найстаріша на планеті:

Також читай про те, останні розкопки в Єгипті виявилися сенсаційними. Були знайдені сліди стародавньої цивілізації, яка існувала на цій території ще 4 тисячі років до нашої ери.

А ще ти можеш дізнатися про те, що в Туреччині археологи під час розкопок виявили таємничий предмет. Це загадкова фігура, що зображає невідома істота. Її вік — 8,5 тисяч років. Не є доказом того, що в давнину на Землі жили не тільки люди?

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн.