Відомий астролог Павло Глоба розповів, які знаки Зодіаку стануть багатшими в березні 2020. Три представника зодіакального кола поліпшать свою фінансову ситуацію, їм посміхнеться Фортуна, на роботі справи будуть краще нікуди йти, а гроші будуть тягнутися до них, немов магніт.

Хто ж ці знаки Зодіаку, які стануть головними багатіями березня?

Астрологи назвали один-єдиний найбагатший знак Зодіаку: Доля йому благоволить

Павло Глоба назвав знаки Зодіаку, які розбагатіють в березні 2020

№1 Телець

Тельці в березні можуть істотно поліпшити свою фінансову ситуацію. Глоба каже, що в кінці місяця їх чекає велика грошова надбавка, але для цього потрібно дотримуватися деякі умови. Астролог пророкує, що Тельці можуть самі собі все зіпсувати, якщо будуть поспішати в реалізації деяких моментів у кар'єрі. Не варто форсувати події. Якщо чітко слідувати плану і не квапити реалізацію проектів, то все вийде простий ідеально, і тоді наприкінці березня увінчається підвищенням.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль засвітила обручку на безіменному пальці: весілля з Даном Баланом відбулося

Тіна Кароль на карантині зустрілася з коханим чоловіком

Красуня з "Величного століття" облягла апетитні принади маєчкою, засвітивши найцінніше: "Безсоромна Хюррем"

Влад Яма відростив волосся (ФОТО)

Показати ще

№2 Лев

Павло Глоба вважає, що Леви будуть найщасливішими у фінансовому плані у березні. Багатство звалиться їм на голову. Прибуток буде несподіваною. Вона може виражатися як у грошовому еквіваленті, так і в подарунковому. Ці знаки Зодіаку можуть отримати спадщину, виграти в лотерею, отримати дорогий подарунок, велику знижку на покупку дорогої речі або навіть можуть бути нагороджені путівкою на відпочинок за кордон.

Але астролог радить не сидіти, склавши руки. Під лежачий камінь вода не тече. Будьте активні і мисліть позитивно.

№3 Терези

Терезам в березні буде супроводжувати удача. І воно торкнеться всі сфери життя. Глоба каже, що це найкращий період, щоб починати все нове. Якщо і починати нові проекти, то зараз. Якщо вступати в шлюб або заводити нові стосунки, то в березні. Терези зможуть отримати все, що захочуть. Головне, щоб ці знаки Зодіаку діяли.

На роботі не варто сидіти і працювати в колишньому режимі. Беріть ініціативу в свої руки і вирушайте до шефа з новаторськими пропозиціями. Саме це ваш шлях до збагачення.

Чому не можна дарувати прикраси: прикмети, які вбережуть від біди

Дивись самий точний гороскоп на березень і дізнайся, що в цьому місяці чекає кожен знак Зодіаку:

Читай самий точний гороскоп на лютий 2020 для кожного знака Зодіаку і дізнайся, що в цьому місяці чекає саме на тебе і з ким із знаків Зодіаку станеться справжнє диво, а хто буде долати смугу перешкод.

Також читай про те, що астрологи назвализнаки Зодіаку, які будуть неймовірно щасливі і щасливі літа 2020. Це буде найкраще літо в їх житті, яку вони запам'ятають на все своє довге життя.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн.