У 2011 році вперше на світ з'явилося перше кошеня породи лікой по кличці Даціана. Це кішка, яка лише складанням тіла схожа на представника котячих, а ось шерсть у неї чисто вовча. Тому дану породу ще називають перевертнем або кішкою-вовком.

Назва породи «лікою» якраз і відображає таку особливість тваринного. З грецької мови воно перекладається як «кішка-вовк».

Стануть кращими друзями: три породи кішок, які прекрасно ладнають з собаками

Кошеня породи кішок лікою

Порода закріпилася завдяки мутації, з-за якої на мордочці звіра навколо очей, носа та вух відсутня шерсть. На всьому іншому тілі шерсть є, але вона досить жорстка і сірого не однотонного кольору, і дуже нагадує вовчу.

Популярні новини зараз

Дружина Винника похвалилася розкішним букетом квітів

Пустунка Лобода приспустила сукню, оголивши розкішний бюст: "о, так..."

Дочки Алли Пугачової напророкували швидке розлучення - всі подробиці

Тіна Кароль та Дан Балан поцілувалися на публіці (ФОТО)

Показати ще

Багатьох людей бентежить дивна зовнішність цієї кішки

Виробник породи Джонні Гоббл каже, що ці ликои виведені не штучно. Все сталося завдяки природної мутації, яка була відзначена у звичайних домашніх кішок і закріплена через нове потомство від особин, у яких була ця мутація.

Породу кішок лікою називають кішкою-перевертнем або кішкою-вовком

За характером ликои досить доброзичливі. До чужинців вони перший час ставляться дуже насторожено, але після знайомства швидко звикають і їх настрій стає ласкавим.

Порода кішок лікою визнана найстрашнішою породою кішок. Її представники мають загрозливим зовнішнім виглядом, однак це брехливе враження - ликои насправді доброзичливі

У цієї породи кішок дуже розвинений інстинкт полювання — вони будуть полювати на все, що рухається в будинку. Це одні з кращих мышеловов. Але варто приготуватися до того, що кішка може нападати навіть на птахів. В іншому ликои милі та грайливі, прекрасно уживаються з людьми, незважаючи на свою екзотичну і вражаючу зовнішність.

Кішки-талісмани: 5 порід, які, як магніт, потужно притягують удачу і щастя в дім

Дивись відео і дізнайся, чому кішки породи лікою такі популярні, незважаючи на свою не саму приємну зовнішність:

Також читай про те, що названа найменша порода кішок у світі. Ця кішка навіть коли стає дорослою, все одно залишається схожою на кошеня. Вага самок не перевищує 900 грамів, а самці зрідка зростають максимум до 2,5 кілограмів. Але така вага — це рідкість.

А ти знаєш, що нещодавно в Україні був зафіксований новий рекорд. Виявилася найстаріша собака в країні. Нею виявилася такса Нора, якою на сьогоднішній день вже виповнилося 19 років і 7 місяців. Такий вік за людськими мірками відповідає 100 років життя.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн.