Це дослідження тривало 30 років. Протягом цього часу американські вчені з Університету Алабами і медичної школи Єльського університету спостерігали за піддослідними. В експериментальну вибірку були відібрані люди різних рас і різного рівня освіти.

По закінченню дослідження експерти змогли заявити: рівень освіти впливає на тривалість життя. І впливає навіть більше, ніж расова приналежність.

У дослідженні взяли участь понад 5 тисяч чоловік, які проживали в різних містах Сполучених Штатів і мали різний соціальний і економічний статус.

Через 30 років спостережень вчені провели розрахунки і з'ясували, що з усієї вибірки 13% людина передчасно померли. І це були тільки люди з середньою освітою, які не навчалися в коледжі або університеті.

Вчені довели, що кімнатні квіти заспокоюють нерви: названі рослини-«антистрес»

Популярні новини зараз

Закотив скандал і вилетів з ганьбою: Дмитро Шепелєв після того, як знайшов нову роботу, розкрив всі непривабливі таємниці Першого каналу

Міні-спідничка Насті Каменських не змогла прикрити найцінніше: Потапу таке не сподобається

Тодоренко в прозорому купальнику показала розкішні форми, якими підкорила Топалова: "ух, яка..."

Влад Яма відростив волосся (ФОТО)

Показати ще

Вчені довели, що тривалість життя залежить від рівня освіти

Серед тих, хто отримав вищу освіту, результати набагато краще — коротка тривалість життя була тільки у 5% досліджуваних. Та й їхня смерть настала через невиліковних хвороб, наприклад, раку або серйозних серцево-судинних захворювань.

Раніше вчені припускали, що смертність залежить від расової приналежності. Але результати досліджень, що і темношкірі, і білі вмирали в обох групах приблизно з однаковою частотою.

Єдина відмінність серед рас — це причина смерті в першій групі, в якій в учасників не було вищої освіти. У цьому випадку темношкірі частіше вмирали з-за травм, несумісних з життям, отриманих при нанесенні тілесних каліцтв. А білі частіше помирали від Сніду.

Таким чином, вчені зробили висновок — люди, що мають вищу освіту, живуть довше і краще, ніж ті, хто закінчив тільки школу.

Кімнатні квіти, які впливають на мозок: допомога тим, кому потрібно швидко міркувати

читай Також про те, що вчені провели дослідження і з'ясували,які кімнатні квіти найбільш ефективні для очищення повітря. 5 рослин визнані справжніми поглиначами токсинів і важких металів.

Також дізнайся про те, чому так складно вирішувати свої проблеми  з точки зору психології. У чому ми всі припускаємося помилки? Чому іноді, вирішуючи проблеми, стає тільки гірше? Виявляється, є три стратегії поведінки, які зовсім не допомагають, але люди їх обирають раз за разом. Психолог розповіла про стратегії пасивного поведінки.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн.