Розкопки проходили в околицях Коам-Ель-Хилджан. У цьому місці археологи знайшли 8 десятків найдавніших могил. Вік цих знахідок датується ще 4-м тисячоліттям до нашої ери, що говорить про те, що дані могили належали людям, які жили на цій території ще до появи фараонів.

Археологи розкопали найдавнішу фігурку з кістки, що зображає невідому істоту

Розкопки в околицях Коам-Ель-Хилджан

Знайдені могили відносяться до однієї з найдавніших цивілізацій Буто. Поховання відрізняються від подальшої традиції, яка виникла в період фараонів.

Могили мають овальну форму, а тіла в них поховані в певних позах — або сидять на корточках, або лежать в позі ембріона. Також в могилах виявлено притаманні єгипетським похоронним традицій предмети — глиняні глечики і устричні раковини.

Популярні новини зараз

"Кошовий у сказі": Олена Кравець в порожньому залі жорстко висміяла ситуацію в країні

Старіюча Барбі: 48-річна Лєра Кудрявцева в спробі врятувати молодість змінила обличчя до невпізнання, але шанувальники не оцінили (ФОТО)

Тіна Кароль та Дан Балан поцілувалися на публіці (ФОТО)

Красуня з "Величного століття" вигнулась в ефектній позі, засвітивши свою фігуру: "неймовірна..."

Показати ще

Археологи знайшли 80 найдавніших могил, що виникли ще до перших фараонів

Три могили виявилися ще більш давніми. Вчені з'ясували, що вони датуються ще 3200 роком до нашої ери. Вони відносяться до додинастичного епохи Накада III, а, значить, ці могили виникли на 500 років раніше, ніж на трон зійшов перший фараон.

Крім того, поховання дозволили виявити цікаві предмети того часу. Це, наприклад, труни з глини і косметичні чаші, які використовувалися для того, щоб у них розводити підводу для очей, часто використовувану в стародавньому Єгипті.

Під час розкопок були виявлені прикраси з напівдорогоцінним камінням

Також були виявлені різноманітні предмети побуту, кухонне начиння, містичні амулети і навіть прикраси, в яких використовувалися напівкоштовні камені.

Археологи знайшли скелет людини, що здивував все наукове співтовариство: вона жила 100 тис. років тому

Дивись цікаве відео по темі:

Також читай про те, що вчені, використовуючи новітні технології, реконструювали зовнішність Марії Магдалини. Тепер відомо, як виглядала насправді ця таємнича особа. Прижиттєвих портретів цієї християнської персоналії не збереглося, проте вчені змогли реконструювати її зовнішність по кістках черепа, які були знайдені і збережені до нашого часу.

А ти знаєш, що нове археологічне відкриття відбулося в Україні у Вінницькій області? Тут археологи випадково виявили дуже давню стелу   їй не менше 5 тисяч років. Знахідка дуже рідкісна і представляє найбільшу цінність для нашої культури.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн.