Для кожного знака Зодіаку є свій ідеальна половинка в зодіакальному колі. Астрологи назвали, хто із знаків може стати спорідненими душами.

Гороскоп першого кохання: в якому віці знаки Зодіаку відчують перше справжнє почуття

Овен (21 березня – 20 квітня)

Для рішучих, цілеспрямованих і безстрашних Овнів дуже важливо, щоб партнер був таким же незалежним і здатним надихати ці знаки Зодіаку на подвиги. А з цим найкраще впораються Лев і Близнюки.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Для Тельців дуже важливо, щоб поруч з ними був надійний, поміркований, практичний і стримана людина. Тому для них ідеально підходить Діва або Козеріг.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Ці знаки Зодіаку дуже оптимістичні та комунікабельні. Для них важливо, щоб партнер теж був веселим і здатним до невимушеної комунікації. Ідеальна половинка — Овен або Ваги.

Знаки Зодіаку та їх споріднена душа: ось хто стане твоєю другою половинкою

Рак (22 червня-22 липня)

Раки дуже прив'язуються до свого обранця, вони чутливі і вразливі, тому їм потрібна людина, яка їх не зрадить і буде опорою. З цим найкраще впораються Тілець або Діва.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Леви сильні і незалежні особистості. Це знаки Зодіаку люблять бути в центрі уваги, беруть на себе лідерство і воліють бути чи не богом для обранця. А обожнювати Лева і підходити за характером можуть тільки Близнюки і Терези.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Врівноваженою і практичною Діві притаманне все аналізувати. Палкість емоцій і крутіння голови цього знаку не властиво. Тому Діві потрібен партнер, який заповнить емоційність і при цьому буде опорою. Кращі половинки — Скорпіон і Телець.

Знаки Зодіаку та їх споріднена душа

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Терезам властиво довго приймати рішення і коливатися. Вони завжди шукають кращий шлях і сумніваються до останнього. Але вони дуже чарівні. Їм потрібна людина, яка зможе їх направляти. Споріднена душа — Водолій або Стрілець.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіони звикли контролювати будь-яку ситуацію. Це сильні знаки Зодіаку, які шукають інтерес у всьому. Тому їм потрібен не слабовільний партнер, який зможе дати відсіч і заінтригувати. Ідеальна половинка — Діва або Козеріг.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Стрільця дуже мінливі, волелюбні і безстрашні. Вони потребують партнера, який розділить їх спрагу життя, потрібен той, хто буде дивувати нестандартним мисленням і яскравою особистістю. Споріднена душа — Лев або Водолій.

Споріднена душа за гороскопом

Козеріг (22 грудня — 19 січня)

Козероги консервативні, працьовиті і практичні. Їм потрібен партнер, схожий на них. Ідеально відповідні знаки Зодіаку — Діва, Телець.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Всі Водолії трохи не від світу цього. Вони волелюбні і володіють нестандартним мисленням. Їм потрібен цікавий і незвичайний людина, яка зможе розділити свободу і викликати інтригу. З цим ідеально впораються Стрілець і Близнюки.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Романтичним, емоційним і чутливим Рибам потрібен той, хто їх опустить з небес на землю і стане для них реальної і надійною опорою. Для цього підійде Тілець або Рак.

Найбільш сердечні знаки Зодіаку: трійка дуже щирих і душевних людей

Дивись самий точний гороскоп на лютий і дізнайся, що в цьому місяці чекає кожен знак Зодіаку:

Читай самий точний гороскоп на лютий 2020 для кожного знака Зодіаку і дізнайся, що в цьому місяці чекає саме на тебе і з ким із знаків Зодіаку станеться справжнє диво, а хто буде долати смугу перешкод.

А ще дізнайся про те, що зспеціалісти з фен-шуй називають 5 найсильніших рослин, які приносять мир в сім'ю. Ці кімнатні рослини — магніт для любові і сімейного благополуччя.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн.