Багатьом людям подобаються і кішки, і собаки. І як же інколи хочеться завести вдома обидва види тварин. Але проблема в тому, що коти і собаки дуже рідко дружать. Однак є порятунок. Три породи кішок легко уживаються з чотириногими друзями людини.

Ці кішки дуже спокійні, лояльні, вони здатні розуміти почуття й стани інших тварин і людей. А досвід показує, що вони прекрасно уживаються з собаками. Тому їх можна тримати в будинку разом, не турбуючись, що вони будуть дуже сильно сваритися.

Кішки-талісмани: 5 порід, які, як магніт, потужно притягують удачу і щастя в дім

№1 Бірманська кішка

Бірманська кішка

Представники цієї породи кішок володіють дуже високим інтелектом, як для котячих. Вони розумні, проникливі, розуміють. За характером спокійні, незлопамятные, легко навчаються, швидко звикають до нових обставин. Ці кішки чудово вловлюють настрій інших тварин і своїх господарів. Вони легко знаходять спільну мову з собаками будь-яких порід.

Популярні новини зараз

Міні-спідничка Насті Каменських не змогла прикрити найцінніше: Потапу таке не сподобається

Скандальна Наташа Корольова показала публіці "кулі" Тарзана: "ось це так..."

Влад Яма відростив волосся (ФОТО)

Тіна Кароль підтвердила стосунки з Даном Баланом незвичайним способом

Показати ще

№2 Абіссінська кішка

Абіссінська кішка

Абіссінські кішки дуже доброзичливі, активні і товариські. В самоті їм стає нудно, і вони можуть починати перевертати будинок догори дном. Тому друге тварина, навіть собака, стане для них чудовим компаньйоном. Вони легко подружаться і знайдуть спільну мову.

№3 Норвезька лісова кішка

Норвезька лісова кішка

Спокійніше і розумніші цих кішок просто не знайти. Представники цієї породи кішок мають дуже врівноваженим характером. Навіть якщо собака буде їх діставати, вони будуть величаво її ігнорувати. Можуть уживатися з будь-якими тваринами. З собаками легко примирюються та згодом стати найкращими друзями. Якщо взяти кішку і собаку дитинчатами, то їхня дружба стане справжньою не розлий-вода.

Таких красенів ще не було: 5 порід собак, яких вивели зовсім недавно

Дивись відео і дізнайся все про укуси кліщів: які є симптоми бабезіозу та як правильно вибрати захисний засіб.

Також читай про те, що названа найменша порода кішок у світі. Ця кішка навіть коли стає дорослою, все одно залишається схожою на кошеня. Вага самок не перевищує 900 грамів, а самці зрідка зростають максимум до 2,5 кілограмів. Але така вага — це рідкість.

А ти знаєш, що нещодавно в Україні був зафіксований новий рекорд. Виявилася найстаріша собака в країні. Нею виявилася такса Нора, якою на сьогоднішній день вже виповнилося 19 років і 7 місяців. Такий вік за людськими мірками відповідає 100 років життя.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн.