Сьогодні за церковним календарем відзначається день Симеона і святої Анни. Саме ці двоє святих брали маленького Ісуса на його 40-ий день після народження в храмі, коли його батьки Марія та Йосип принесли його до Бога на Стрітення Господнє. Тому прикмети на 16 лютого дуже важливі, вони розкажуть, що категорично не можна робити в цей свято, і як матері захистити свою дитину.

Прикмети на 15 лютого — Стрітення Господнє: як очистити душу і принести світло в життя

Звичаї на 16 лютого – день Симеона і Анни

Головний звичай цього свята — кожна мати молиться за здоров'я своєї дитини.

Цей день — наступний після Стрітення Господнього. Він несе на собі відбиток сили. Прикмети на 16 лютого кажуть, що якщо у цей день мати піде до церкви, поставить свічку за здоров'я дитини і помолитися Господу про те, щоб її дитя було здоровим і сильним, то так і буде. Для цього навіть існує спеціальна молитва.

Стрітення Господнє - Симеон і Анна приймають Ісуса у його батьків, Йосипа і Марії

Але що категорично не можна робити в цей свято?

  • не можна бити дитину;
  • не можна лаяти і обзивати дитини;
  • не можна не звертати увагу на малюка;
  • не можна злитися на дитину.

Настрій і слова матері в цей день дуже значимі для дитини, і якщо вони будуть негативними, то мати може нашкодити малюкові.

Молитва на 16 лютого до Симеону Богоприимцу про здоров'я дитини

О Богоприимче Симеоне! Услыши нас, грешных раб Божиих (имена), и не отыми покров твой святый от нас, моли благость Господа, яко да отвратит от нас гнев Свой, праведно по делом нашим на ны движимый, и, презрев безчисленная прегрешения наша, обратит нас на путь покаяния и на стези заповедей Своих утвердит нас. Огради молитвами твоими в мире жизнь нашу и во всем благом благое поспешение испроси, вся к животу и благочестию потребная нам даруя, яко да тихое и безмолвное житие поживем во всяком благочестии и чистоте, и тако в вечный достигнем покой, идеже сподобим ся Небеснаго Царствия Христа Бога нашего, Емуже всякая слава подобает, со Отцем и Пресвятым Его Духом, ныне и присно и во веки веков. Аминь.

Сьогодні кожна мати може захистити своє чадо від хвороб

Прикмети на 16 лютого – день Симеона і Анни

  1. Сьогодні не можна лаятися, брати в борг і віддавати борги, а також одягати чорну одяг — за прикметами це викличе дрібні неприємності і біди.
  2. Прикмети на 16 лютого кажуть, що якщо сьогодні задобрити домовика молочною кашею, то він буде в добру вдачу і не стане пустувати.
  3. Якщо почати працювати по будинку з раннього ранку, то весна настане раніше.
  4. З 16-го лютого потрібно відрахувати 7 морозів вранці. Після сьомого настане весна.

Молитва на Стрітення Господнє: ці слова принесуть порятунок у велике свято

Дивись самий точний гороскоп на лютий і дізнайся, що в цьому місяці чекає кожен знак Зодіаку:

Читай самий точний гороскоп на лютий 2020 для кожного знака Зодіаку і дізнайся, що в цьому місяці чекає саме на тебе і з ким із знаків Зодіаку станеться справжнє диво, а хто буде долати смугу перешкод.

А ще астрологи назвали три знака Зодіаку, які береже Ангел-Охоронець. Дізнайся, може, і ти ставишся до щасливцям.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн.