День всіх закоханих або День святого Валентина 14 лютого   особливе свято для всіх закоханих і закоханих. Чоловіки і жінки зустрічаються по всьому світу, ходять на романтичні побачення і зізнаються в коханні.

Цей день особливий. Херувими спускаються з небес на землю і слухають любовні бажання людей, щоб їх виконати.

Тому не прогав свою можливість стати щасливішими в любові.

Ми опишемо 5 простих способів загадати бажання в День всіх закоханих, але пам'ятай — не можна загадувати бажання, яке обмежує свободу іншої людини. Наприклад, не варто загадувати «Я хочу, щоб цей конкретний чоловік мене полюбив». Потрібно загадувати так: «Я хочу зустріти чоловіка, який буде мене любити щиро і сильно».

Прикмети на 14 лютого — День всіх закоханих: як поселити кохання у серці

Отже…

5 способів загадати бажання в День всіх закоханих

№1

найпростіше, але не менш дієве — написати бажання на листочку паперу, сформулювавши штучний образ і максимально його візуалізуючи. Листочок можна збризнути своїми парфумами або поцілувати, залишивши по собі слід від помади, а потім його потрібно завжди носити з собою в потаємному місці.

№2

Валентинка для себе. Придбай красиву листівку у вигляді сердечка і всередині неї напиши своє бажання. Потім цю валентинку підвісь над вікном на кшталт китайських дзвіночків, які дзвенять на вітрі. Валентинку теж повинен ворушити вітер.

№3

Також 14 лютого перед тим, як лягти спати, потрібно взяти в ліжко гребінець, розчесати волосся, лежачи на подушці, і сказати: «В День святого Валентина чекаю другу половину. Суджений-ряджений, приходь, мої волосся розчеши». Кладуть під подушку гребінець і засинають.

Любовний тест на День всіх закоханих: дізнайся, які стосунки тобі потрібні насправді

№4

У тому випадку, якщо у тебе вже є партнер, але у відносинах з'явилася прохолода, зроби йому подарунок на День всіх закоханих, і всередину подарунка прошепчи бажання, наприклад: «Я хочу, щоб у нас у відносинах було взаєморозуміння і світ». Подаруй цей подарунок.

№5

І найцікавіше, це парні журавлики орігамі з червоного паперу. На одному листочку для журавлика напиши одну половину бажання, а на другому — другу. А потім зроби два журавлика, які обов'язково повинні бути тільки в парі.

Вплив Місяця сьогодні 14 лютого: день пробудження. Як він позначиться на закоханих?

Дивись відео і дізнайся, які прикмети є на День всіх закоханих:

Також читай молитву про любов, яка вважається однією з найсильніших. Молитва не створює насильно любов, а дарує справжню щирістю в сім'ї та шлюбі, роблячи людей щасливими і розуміючими.

Астрологи назвали знаки Зодіаку, які призначені один одному долею. Вони магнітом притягуються один до одного, і не можуть чинити опір цьому тяжінню. Дізнайся, союз яких знаків Зодіаку створюється на небесах.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн.