У День всіх закоханих ми підтримаємо атмосферу романтики незвичайним любовним тестом.

Дана методика є одночасно і психологічним тестом, і невеликим ворожінням на відносини.

Пройшовши тест, ти дізнаєшся, які відносини тобі насправді потрібні і як до них прийти. Це допоможе тобі зрозуміти, чи все правильно у твоєму життя і потрібним шляхом ти йдеш до своїх відносин.

Проходити любовний тест дуже просто. Подивися на картинку перед собою. Тут представлені 5 дерев. Вибери одну з них, слухаючи свою інтуїцію. Це дерево має тобі найбільше подобається, тебе має до нього тягнути. Повинно виникнути відчуття «ось це моє».

Любовний тест на День всіх закоханих
Любовний тест на День всіх закоханих

Популярні новини зараз

Бікіні врізалося «туди»: ТОП-8 купальників скандальної Анастасії Волочкової, на які ніяково дивитися (ФОТО)

Страждає від важкої хвороби Борис Корчевников став жертвою шахраїв – мало не втратив репутацію

Зарослі брови і почервоніння на шкірі: як виглядає дружина Потапа на карантині без допомоги візажистів та перукарів

Одружений на Каменських Потап не стримався, побачивши нове фото колишньої дружини: "які..."

Показати ще

А тепер давай дізнаємося, як описує тест твої відносини.

Тест: те, як ви з партнером тримаєтеся за руки, багато що розповість про ваші стосунки

Дерево №1

Тест каже, що такий вибір дерева говорить про особистості рішучою і сильною. Тобі звичніше все вирішувати самостійно. Ти не любиш довіряти щось іншому. Тому сім'ю та стосунки ти береш ініціативу і лідерство на себе. Найбільше ти не любиш нудьгу у відносинах, тому ти просто не дозволиш вашим почуттям зависнути. Вибираєш партнери в неординарних і оригінальних людей.

Дерево №2

Такий вибір належить спокійним і розсудливим людям. Найчастіше ти стримуєш емоції, але часом вони все-таки прориваються. Ти не розумієш спонтанності й експресивності. А тому потребуєш в такому ж стабільному людині, який буде твердо стояти на ногах, підтримувати сім'ю і який візьме на себе половину відповідальність за ваше життя вже точно.

Дерево №3

Тест кажуть, що ти ніжна, романтична і емоційна особистість. Деколи занадто м'яка. В партнері шукаєш кам'яну стіну, фортеця і захисника від усіх бід. Тобі потрібен той, хто буде піклуватися про тебе, який поведе тебе по життю і буде розвивати тебе, а не наживатися на твоїй любові. Ти, як тендітна квітка — кинеш, і він зав'яне, а якщо його поливати, то виросте в прекрасне створіння.

Дерево №4

Тобі властиво будувати все життя навколо себе по цеглинці. Ти — архітектор. Любиш все доводити до кінця. В тобі є прихована сила. У відносинах прагнеш зайняти позицію лідера, щоб вести відносини в потрібному напрямку. Але якщо цього не вдається зробити, то стаєш рівноправним партнером, але точно не веденим. Можеш створити сім'ю, з ким завгодно. Це не важливо, адже ти з будь-якого можеш створити того, хто тобі потрібен.

Дерево №5

Ви — натура емоційна, експресивна і сильна духом. Ти відчуваєш все на повну котушку. Легко заводишся, загораешься, і настільки ж швидко відходиш. На тебе неможливо довго ображатися. Для сім'ї тобі підійде спокійний, врівноважений партнер, який зможе приборкати твій жар і направити її в позитивне русло. Незважаючи на таку експресивність, ти дуже жива людина — це і полонить оточуючих.

Тест-передбачення: руни розкажуть, які випробування принесе твоя любов

В суспільстві прийнято, що головою сім'ї має бути чоловік. Але як же бути тим парам, у яких кермо правління виявляються у жінки? Психолог розповіла, чи є майбутнє у таких відносин. Читай про це, перейшовши по посиланню.

Відносини — це не тільки любов, а й щоденна праця. Але багато люди допускають помилки. Психолог розповів, будь 7-ми найпоширеніших помилок потрібно уникати в стосунках і в шлюбі.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн.