Про цих кімнатних рослинах мало хто знає. Вони   секретна зброя вчення фен-шуй. Всі звикли до того, що згідно з цим ученням для достатку в домі потрібно вирощувати грошове дерево, мирт або лавр. Але ці кімнатні квіти досі залишалися прихованої таємницею. Тепер же ми поділимося інформацією про те, які рослини згідно фен-шуй найсильніше притягують багатство.

Кімнатні квіти, які випромінюють потужну грошову енергію: ТОП-3

№1 Аукуба японська

Аукуба японська

Ці кімнатні квіти відомі в Японії. Там, на своїй батьківщині, їх називають «золотим деревом». Вони здавна в традиції фен-шуй використовуються для того, щоб залучати достаток. Вважається, що аукуба чудово сприяє просуванню по кар'єрних сходах. Успіх прийде швидко і принесе постійне і істотно збільшення грошей.

№2 Гінура

Гінура

Популярні новини зараз

Женька з "Сватів" зняла ліфчик, влаштувавши пікантну фотосесію в білому платтячку: "Яка ж..."

Закотив скандал і вилетів з ганьбою: Дмитро Шепелєв після того, як знайшов нову роботу, розкрив всі непривабливі таємниці Першого каналу

Колишня Потапа назвала його головний недолік в ліжку: Насті Каменських не пощастило

Сюмбюль-азі довелось несолодко: як хлопчики ставали євнухами і якими вони були в реальному житті

Показати ще

А ці кімнатні квіти здатні нейтралізувати негативну енергетику, яка заважає процвітанню сім'ї. Згідно фен-шуй, вони збирають на себе весь негатив і песимістичний настрій, приносять успіх у справах, вигідні угоди, роблять можливим отримання дуже перспективної роботи, збільшують грошовий дохід.

№3 Маранта

Маранта

Маранта змінює людину. Ці кімнатні квіти впливають на мешканців будинку, підвищують їх впевненість у своїх силах, здатність нестандартно мислити, призводять до виникнення ділової жилки. Фен-шуй говорить, що бізнес з цими рослинами йтиме чудово. Людина зможе домовитися з ким-завгодно і укладати тільки самі прибуткові угоди.

4 кімнатні рослини з дуже негативною енергетикою: приносять фінансову прірву

Смотир відео, щоб більше дізнатися про те, які кімнатні квіти приваблюють гроші і достаток. Ти дізнаєшся щось нове про фен-шуй кімнатних рослин:

А ти знаєш, що вчені, використовуючи в своїй роботі новітні технології, реконструювали зовнішність Марії Магдалини. Тепер відомо, як виглядала насправді ця таємнича особа. Прижиттєвих портретів цієї християнської персоналії не збереглося, проте вчені змогли реконструювати її зовнішність по кістках черепа, які були знайдені і збережені до нашого часу.

Читай гороскоп неповторності для жінок. Він розповість, які родзинки і унікальні особливості є у кожної жінки в залежності від її знака Зодіаку. Ти здивуєшся, наскільки сильно це підійде саме тобі.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн.