Кішки завжди були невід'ємною частиною людського життя. у давнину люди вірили, що кішки є провідниками в потойбічний світ, що через них до нас приходять духи, що енергетика кішок дуже сильна і може впливати на людське життя.

Виявляється, в цьому є своя правда. Езотерики та біоенергетики стверджують, що кішки дійсно є носіями сильної енергії.

Ось як виглядає найбільш маленька кішка в світі: навіть коли дорослішає, завжди залишається кошеням

Вулична кішка принесе більше користі, ніж породистий кіт

Багато людей намагаються брати собі в будинок кішку на ринку, в зоомагазині або через Інтернет, вибираючи породиста тварина з гідною родоводу. Однак фахівці кажуть, що це не найкраще рішення. Тварини, яких продають на ринках, в половину позбавлені тієї сили, якою володіють вуличні бездомні коти. Тому експерти радять завести кошеня чи кішку з вулиці.

Популярні новини зараз

У білій міні-спідниці: 41-річна Лорак вразила більш стрункою фігуркою

В зморшках і з мішками: у Мережу злили знімок обличчя 70-річної Пугачової без макіяжу крупним планом

Нареченого Ольги Бузової Давида Манукяна підловили на зраді з колишньою дівчиною: нарешті показав своє справжнє обличчя

"Щоб наречений оцінив": Ані Лорак у весільній сукні вразила кардинальною зміною зачіски

Показати ще

Вулична кішка — це не тільки талісман удачі в будинку. Вона стане кращим другом. Бездомні тварини дійсно цінують людську доброту і вдячні за те, що їх прийняли в свій будинок. Такі кішки швидше навчаються, більш слухняні, щиро прив'язані до свого господаря.

Вуличні коти більш віддані

А ось що з цього приводу кажуть езотерики:

«Поселити в будинку вуличну кішку — це дуже хороша прикмета. Ідеально, якщо кішка сама приб'ється до порогу або на вулиці кинеться до ніг людини. Відмовляти такій тварині не можна, а то людина назавжди позбутися удачі. Кота треба взяти додому і піклуватися про нього. Якщо кішка сама вибрала людини, це означає, що в її тілі до людини прийшов духовний провідник і захисник. Відкидати його не можна.

Вулична кішка в будинку принесе удачу і любов, мир і гармонію, життя стане яскравішим та насиченішим, а успіх буде супроводжувати у справах».

Вулична кішка дійсно буде цінувати турботу про себе

Також вважається, що вуличні кішки здатні по-справжньому зцілювати хвороби. Між таким тваринам і господарем встановлюється міцна емоційно-ментальна зв'язок. Кот здатний знімати фізичну і душевну біль, заспокоюючи людини.

Таким чином, краще брати до себе в будинок кішку з вулиці, ніж купувати пересиченого і теля кошеня на аукціоні.

Породи кішок, які розвивають таланти і незвичайні здібності людей

Дивись відео про самих маленьких кішок у світі:

А ти знаєш, що нещодавно в Україні був зафіксований новий рекорд. Виявилася найстаріша собака в країні. Нею виявилася такса Нора, якою на сьогоднішній день вже виповнилося 19 років і 7 місяців. Такий вік за людськими мірками відповідає 100 років життя.

Також переходь по посиланню і подивися, як виглядають самі дивні і дивовижні породи собак. Вони відрізняються від більшості інших собак. Дуже милі та гарні, ці собаки все ж не позбавлені особливої дивовижної родзинки.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн.