Сьогодні за церковним календарем вшановується святий Павло Фівейський. Однак свято запам'ятався людям за слов'янською традицією. Він у давніх слов'ян називався Днем відунів. Він вважався одним з найнебезпечніших днів у році. Тому прикмети на 28 січня попереджають про небезпеку і кажуть, що сьогодні не можна робити людям.

Таємниця першої літери імені: як вона впливає на характер жінки

Звичаї на 28 січня – Павлов день

Павлов день вважається переломом зими. З цього дня морози переставали бути такими сильними, а день поступово починає збільшуватися.

Однак найбільше людей лякало те, що це свято було Вдень відунів. Вважалося, що сьогодні нечиста сила і люди, які володіють містичними знаннями, можуть здійснювати безчинство.

Прикмети на 28 січня кажуть, що всі добрі звичайні люди в це свято знаходяться під загрозою. Сьогодні категорично не можна виходити з дому після заходу сонця і спілкуватися з незнайомцями.

Популярні новини зараз

Дружина Потапа сильно постаріла після схуднення

Женька з "Сватів" зняла ліфчик, влаштувавши пікантну фотосесію в білому платтячку: "Яка ж..."

"Такий багатий": переможниця "Холостяка" з Мельником показала нового коханця

Міні-спідничка Насті Каменських не змогла прикрити найцінніше: Потапу таке не сподобається

Показати ще

Святий Павло Фівейський

Прикмети на 28 січня радять у цей день на всі вікна і біля всіх дверей покласти гілочки засушеного чортополоху або полину. Вважається, що ці трави відлякують нечисту силу і закривають прохід потойбічних сутностей.

Найбільше потрібно берегти дітей. Вони в цей день особливо вразливі. В колиску прийнято також класти чортополох і полин.

Замовляння на 28 січня – Павлов день

Замовляння, щоб захиститися від поганого впливу з боку.

Треба взяти миску зі свяченою водою й прочитати над нею замовляння-оберіг:

Боже мій, дай силу воді, щоб вона захистила мене від будь-якого негативного впливу. Пішли мені захист Великого духа свого через воду, наповнену світлом. Нехай це буде твоїм благословенням. Нехай вплив чорне не торкнеться мене, коли тіло своє водою змию. Одного недобре око на мене дивиться, та без шкоди для мене. Бо захищений я твоєю силою. Амінь.

Заговоренной водою потрібно вмитися.

Сухий будяк захистить від поганого впливу

Прикмети на 28 січня – Павлов день

  1. Прикмети на 28 січня кажуть, що якщо сьогодні народився дитина, то його потрібно сповити в льняну пелюшку. Дорослі іменинники обов'язково повинні ходити в лляних сорочках — тоді вони будуть щасливими і успішними весь рік.
  2. Якщо вітряно, то весь рік буде багато опадів.
  3. Яскраві зірки — до морозу, тьмяні зірки — до відлиги.
  4. Якщо вдень йде сильний і густий сніг, то чекай нічних морозів.

Дуже точний тест-передбачення: вибери руну і дізнайся, як скоро здійсниться твоє бажання

Дивись відео і дізнайся, які чоловічі знаки Зодіаку самі люблячі:

Вчені, використовуючи новітні технології, реконструювали зовнішність Марії Магдалини. Тепер відомо, як виглядала насправді ця таємнича особа. Переходи за посиланням і подивися, яким були істинний образ Марії Магдалини.

Читай гороскоп неповторності для жінок. Він розповість, які родзинки і унікальні особливості є у кожної жінки в залежності від її знака Зодіаку.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн.