У Тетянин день прийнято веселитися. Однак мало хто знає, що молитва святої Тетяни, прочитана в це свято, здатна створити справжнє диво з людським життям — вона дарує справжнє і побожне щастя.

Прикмети на 25 січня — Тетянин день: що потрібно зробити, щоб отримати щастя, любов і розум

Таємна молитва святої Тетяни у Тетянин день

Ця молитва читається в Тетянин день 25 січня перед лицем святої мучениці Тетяни.

Ікона святої мучениці Тетяни

О, святая мученице Татиано, невесто Сладчайшего Жениха Твоего Христа! Агнице Агнца Божественнаго! Голубице целомудрия, благоуханное тело страданьми яко одеждами царскими одеявшая, к ликом небесным сопричтенная, ликующая ныне во славе вечной, от дней юности служительнице Церкви Божия, целомудрие соблюдшая и паче всех благ Господа возлюбившая! Тебе мы молимся и тебе мы просим: внемли прошениям нашим сердечным и не отвергай молений наших, даруй чистоту тела и души, вдохни любовь к Божественным истинам, на путь добродетельный введи нас, ангельское охранение испроси у Бога нам, наши раны и язвы уврачуй, юность огради, старость безболезненну и безбедну даруй, в смертнем часе помози, поминай наши скорби и отраду даруй, посети нас сущих в темнице греха, на покаяние настави скоро, возжи пламень молитвы, не остави нас сирых, да славяще страдания твоя, возсылаем хвалу Господу, ныне, и присно, и во веки веков. Аминь .

Популярні новини зараз

Ледь жива: 70-річна Алла Пугачова показала перетягнуте пластикою обличчя і майже лису голову

Прикмети на 18 лютого — день Гафії: чому сьогодні треба обов'язково сходити в церкву?

Алан Бадоєв оприлюднив закулісні кадри з Лободою і Барських напередодні їх поцілунку

22-річна падчерка Потапа вразила відвертим образом без нижньої білизни і в туфлях на підборах - фото

Показати ще

Бажано читати цю молитву в церкві на молебні перед іконою святої Тетяни. Але, якщо немає можливості відвідати церкву в Тетянин день, то молитву можна прочитати вдома перед лицем святої.

Прості і потужні замовляння на Тетянин день: вони допоможуть отримати те, що тобі найбільше потрібно

Дивись відео по темі і дізнайся історію свята Тетянин день:

А ще переходь по посиланню і дізнайся, які є привітання в Тетянин день. Ми зібрали найкращі, зворушливі та душевні поздоровлення у Тетянин день у віршах і листівках. Ти зможеш привітати кожну Тетяну і побажати їй справжнього жіночого щастя від душі.

Також читай про те, коли відзначається китайський Новий рік 2020. Як виникло свято і які його головні традиції? А також що категорично не можна робити в цей могутній день?

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн.