Новолуння 25 січня буде незвичайним днем. Виявляється, це день сили, день великих можливостей, день, коли кожна людина може зробити всього один крок, щоб досягти набагато більшого у своєму житті. Але як скористатися цим шансом? Що принесе людям фатальне новолуння 25 січня?

Астролог Владлен Маєвський розповів редакції Clutch, чого чекати від січневого новолуння і розкрив деякі секрети.

Домашні грошові замовляння на новолуння: як просто стати забезпеченою людиною

Новолуння 25 січня 2020: астролог розкрив секрет успіху і що потрібно зробити

«Новолуння 25 січня — це перше новолуння 2020 року і друге новолуння після зимового сонцестояння. Саме в цей день відзначається китайський Новий рік. Також на 25 січня припадає і ще один православний свято — Тетянин день. Таким чином, у цю добу відбудеться злиття багатьох енергій і виникне квінтесенція сили, — каже астролог Владлен Маєвський.

Популярні новини зараз

Красою не відрізнялася, але спокушати вміла: якою насправді була українка Роксолана

Сина покійної Жанни Фріске виповнилося 7 років: як зараз виглядає хлопчик— з Шепелєвим нічого спільного (ФОТО)

Мало не злетів купальник: пляжне фото нестаріючої 72-річної Софії Ротару підірвало Мережа – навіть дивитися ніяково (ФОТО)

"Не соромтеся": Муценієце після розлучення з Прилучним вперше засвітила "солодкі булочки"

Показати ще

Новолуння пройде в знаку Водолія і під впливом Сатурна. Це дуже сприятливе поєднання саме по собі. Але з урахуванням, скільки ще свят співпало з новолунням, можна говорити, що це буде чи не найсильніший день в 2020 році.

День дуже сприятливий. Символізує початок нового, початок змін. Кожен, хто вирішить скористатися силою дня, зможе просунутися в кар'єрі, домовитися з «важкими» партнерами, укласти важливі угоди, завоювати авторитет і популярність. Незважаючи на те, що 25 січня припадає на суботу, має сенс найважливіші справи для кар'єри перенести саме на цей день.

Також я порадив би людям бути обережними зі своїми думками. Вібрації енергії будуть дуже сильними, тому думки можуть матеріалізуватися.

Думайте про те, чого ви хочете досягти в житті, про що мрієте, чого пристрасно бажаєте.

А тим, хто хоче швидше досягти своєї мети у житті, я б порадив написати свої цілі на листочку і безліч разів їх перечитувати протягом дня. Новолуння зробить свою справу і допоможе в реалізації планів.

Також 25 січня дуже сприятливо одружитися, планувати сім'ю, зустрічатися з друзями, робити покупки, переїжджати на інше місце проживання.

Новолуння 25 січня — прекрасний день, щоб налагодити абсолютно всі сфери свого життя. Все у ваших руках!»

Фатальний молодий місяць 26 листопада: як виконати бажання в цей енергетично сильний день

Дивись відео і дізнайся, які є ритуали на гроші в новолуння:

Також читай про те, коли відзначається китайський Новий рік 2020. Як виникло свято і які його головні традиції? А також що категорично не можна робити в цей могутній день?

А ще дізнайся, яким знакам Зодіаку 2020 році посміхнеться феноменальне везіння — вони виграють в лотерею.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн.