У 2006 році в зруйнованій глиняного піраміду поруч з Трухільо були знайдені жіночі останки. Проведений розтин показав, що покійну було близько 20 років на момент смерті. Вчені припустили, що причиною загибелі дівчини стали ускладнення, що виникли під час вагітності або пологів. 

Леді Као

На високе становище дівчини в суспільстві вказують речі, знайдені в її могилі - корона, золоті та мідні вироби. А також 23 пристрої для метання списа і масивні бойові палиці. Все це свідчить про те, що Леді Као (таке ім'я їй дали історики) могла бути політичним правителем.

Леді Као

Популярні новини зараз

Коханка Меладзе Еріка Герцег в мініатюрному топі показала, чим привабила його

Більше не можу на неї дивитися: Любов Успенська розкрила нові подробиці того, що сталося з її донькою Тетяною Плаксіної

Дружина Потапа засвітила округлі форми: Настя Каменських більше не приховує свій животик - фото та відео

У Катерини Кухар і актора «Вечірнього кварталу» є спільна дитина!

Показати ще

Її ноги, ступні й обличчя були покриті татуюваннями з зображеннями магічних символів - змій і павуків.

Вчені відтворили обличчя грецької дівчини, що жила 9000 років тому

Проаналізувавши останки і структуру черепа, вчені змогли відтворити обличчя дівчини. Високі вилиці Леді Као - типова риса сучасних жителів Перу.

Леді Као

Дивись цікаве відео по темі:

Також читай про те, що Мехмед VI Вахідеддін став останнім султаном у шестівекової історії Османської імперії. Як і його попередники, падишах мав гарем, а його фаворитками стали п'ять жінок. Історики оприлюднили архівні фото дружин останнього османського султана Мехмеда VI. Як виглядали гаремные красуні в реальному житті дивись тут.

Як відомо, сучасні технології дозволяють нам дізнатися більше не тільки про майбутнє, а й про минуле.  Вчені відтворили зовнішність легендарної Нефертіті з допомогою 3D-сканування. Виявилося, що єгипетська цариця зовсім не була красунею. Робота проводилася в Університеті Брістоля (University of Bristol) під керівництвом єгиптолога Ейден Додсон (Dr Aidan Dodson). Сам бюст зробила палеохудожница Елізабет Дейнс (paleoartist Elisabeth Daynes). Побачити, як насправді виглядала Нефертіті, тут.

Більше цікавої інформації ти завжди зможеш знайти на clutch.ua

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн