Магдалена Мочіовскі — легендарна мольфарка з Карпат, фіналістка шоу «Битва екстрасенсів». Магдалена — дуже освічена, розумна жінка, потомствена мольфарка, яка володіє унікальною магією, властивою тільки карпатському регіону.

Редакція Clutch поспілкувалася з мольфаркою Магдаленою і дізналася багато цікавого про таємничу магію мольфарів. Якщо ти теж хочеш доторкнутися до таємниці природної давньої магії, то переходь по посиланню і прочитай ексклюзивне інтерв'ю з Магдаленою.

Сьогодні легендарна мольфарка розповіла нам про хвороби: звідки беруться хвороби, що насправді є першопричиною будь-якої хвороби, як можна зцілитися від захворювання, що робити з іпохондрією та хто може допомогти хворій людині.

Мольфарка Магдалена про віщі сни: секрети тлумачення, особливі дні, фази місяця

Магдалена Мочіовскі розповіла правду про те, як насправді виникають хвороби

Популярні новини зараз

Тіна Кароль засвітила обручку на безіменному пальці: весілля з Даном Баланом відбулося

Тіна Кароль на карантині зустрілася з коханим чоловіком

Влад Яма відростив волосся (ФОТО)

У картатому піджаку на голе тіло: дружина Кошового зачарувала шанувальників стильним образом

Показати ще

Якщо людина сильно хворіє або в неї хронічні захворювання, чи можна від цього самостійно зцілитися? Як потрібно мислити?

В першу чергу потрібна сила волі. Ні один цілитель не зможе допомогти людині, якщо в людини немає віри в себе. Це навіть таке є в психології: в першу чергу, будь-яка хвороба йде від голови.

Тому я всім важко хворим рекомендує почитати Луїзу Хей про психологію хвороби. Звісно, можна задати собі програму зцілення. Але спочатку треба зрозуміти, що стало причиною.

І навіть якщо люди йдуть до знахаря чи того ж священника, що він каже? «Йдіть сповідайтеся, приміть причастя». Тому що для того, щоб зцілитися, потрібно очистити душею, а потім тільки тілом.

Якщо у вас брудна душа і брудне тіло, то яке може бути зцілення?

Виходить, можна сказати, що хвороби — це проявлення психологічних комплексів?

Це прояв негативу, який з’їдає людину зсередини.

Люди думають, що екстрасенси, мольфари та інші лікують. Так, вони лікують. Але вони лікують енергетично, а тілесно лікує лікар.

Є величезна різниця. Ніхто чуда не зробить.

Якщо потрібна операція, то чи махай чарівною паличкою, чи не махай, а операція потрібна. Тому в першу чергу перед операцією людина повинна очиститися духовно. І не надіятися тільки на екстрасенсів, чи тільки на лікарів.

Що робити людині з іпохондрією, якщо вона сама собі надумує хвороби?

В цьому випадку можна звертатися до екстрасенсів.

Є такий метод, який ми в народі називаємо «наведений страх». Роблять так, щоб людина дуже сильно боялася смерті. Через це виникає та сама психосоматика або іпохондрія. Людина починає надумувати собі хвороби. І це заходить так далеко, що людина взагалі боїться вийти на вулицю, бо зіб’є машина, чи заразиться грипом, чи ще щось.

Тому екстрасенсу треба дивитися, чи це наведена хвороба, чи це просто проблема в психосоматиці у людини.

Так само і онкозахворювання. Це часто виникає через порчу.

Але щоб зрозуміти, хвороба наведена чи карматична, людина повинна прийти до екстрасенса. Часто так буває, що лікування не дає ефекту. Тому потрібно спочатку зняти наведений негатив з людини. Після цього тільки лікування починає мати ефект.

20 20 20: нумеролог розповів, які зміни принесла могутня дата 20 січня 2020

Дивись відео по темі:

Дізнайся про те, як захистити своїх рідних і дорогих серцю людей від будь-якої біди. Ця дуже сильна молитва-оберіг. Вона захищає людину, його сім'ю, його близьких і улюблених людей від усього лихого, що може статися.

Читай гороскоп неповторності для жінок. Він розповість, які родзинки і унікальні особливості є у кожної жінки в залежності від її знака Зодіаку.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн.