Нумеролог і астролог Ігор Мехеда вважає, що дата 20 січня 2020 року є незвичайною, містичної і робить вплив на всіх, що живуть на Землі. Про це повідомляє OBOZREVATEL.

Експерт стверджує, що справа в тому, що в цій даті тричі повторюється число 20. За словами астролога, цей день був незвичайний тим, що одночасно у ньому поєднувалися і рівновага та нерівновага. А таке поєднання стане початком для ряду великих змін.

Число 2 символізує єдність чоловічого і жіночого начал, це боротьба між двома протилежностями, і ці протилежності єдині в цій боротьбі.

Свого роду, двійка приносить протистояння за типом добра і зла. Такі протилежності постійно конфліктують, але і не можуть існувати один без одного. Вони єдині і необхідні один одному.

Доля і характер людини по дню тижня, коли вона народилася: найточніший опис

Популярні новини зараз

Коханка Меладзе Еріка Герцег в мініатюрному топі показала, чим привабила його

41-річна Ані Лорак сильно схудла після весілля з Єгором Глібом

Христина Асмус випадково засвітила побої на обличчі після того, як зустрілася з Давидом Манукяном - Гарік Харламов виявився поганим чоловіком (ФОТО)

Жовте лице і стирчить язик: у Мережу потрапило рідкісне фото Анастасії Заворотнюк – там вона зовсім інша (ФОТО)

Показати ще

Що означає містичне число 20 20 20?

Також фахівець каже, що число 20 тричі зустрічається в даті 20 січня 2020. Це означає, що в цій даті проявляється Трійця. Трійця, яка лежить в основі всього нашого світу і яка символізує рівноважний і нерівноважний початок, яка приводить все в рух, яка є спокій і яка є боротьба.

Тому експерт прийшов до висновку, що дата 20 січня 2020 є ключовою — це день, коли відбудуться великі зміни, які вплинуть на все, що є на нашій планеті.

Число 3 є священним для багатьох культур і народів. У всіх традиціях багато обряди і звичаї пов'язані з трійкою. Наприклад, потрібно випити води з трьох джерел або запалити три свічки, відзначати свято три дні або три доби голодувати.

Трійка робить благотворний вплив. Тому можемо очікувати, що 20 січня 2020 року принесе великі і сприятливі зміни в устрій світу.

Число імені дозволить дізнатися свої кармічні схильності і справу всього життя

Дивись відео і дізнайся, що Ігор Мехеда розповідає про наступив 2020 році:

Дізнайся про те, як захистити своїх рідних і дорогих седрцу людей від будь-якої біди. Ця дуже сильна молитва-оберіг. Вона захищає людину, його сім'ю, його близьких і улюблених людей від усього лихого, що може статися.

Також читай про те, які знаки Зодіаку найгеніальніші. 4 представника зодіакального кола за гороскопом володіють видатними талантами — вони просто чудові.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн.