Здається, що вони обросли лускою. Здається, щоб у них кам'яне серце. Здається, що вони покриті гранітної шкірою. А все тому, що вони всіма силами приховують свої почуття і нікому не відкривають свою душу. Це найбільш закриті знаки Зодіаку, які тримають свою любов, свій страх, свою радість під сімома замками.

Повелителі «шостого» відчуття: три знаки Зодіаку з чудовою інтуїцією

Знаки Зодіаку, які нікому не відкривають своє серце

Популярні новини зараз

В костюмі Єви: різко схудла 56-річна Лоліта Мілявська показала фігуру в провокаційному вбранні – від такого осліпнути можна (ФОТО)

Тіна Кароль у білому платтячку забула одягнути білизну, показавши свої "принади" публіці: "яка солодка..."

Прикрила "щілину" віником: Волочкова в пікантній позі показала, на що здатна в ліжку

Сина покійної Жанни Фріске виповнилося 7 років: як зараз виглядає хлопчик— з Шепелєвим нічого спільного (ФОТО)

Показати ще

№1 Діва

Діви не люблять говорити про те, що відчувають. Це не означає, що ці знаки Зодіаку не відчувають емоції. Як раз навпаки. Але емоції вони вважають чимось нераціональним і деколи навіть деструктивною. Діви всіляко приховують те, що у них на душі. Ведуть себе поважно і стримано, воліють практику романтиці.

Якщо Діви і відкривають своє серце перед кимось, то цей людині повинен довести, що він дійсно близький, дійсно надійний, що йому можна довіряти і що він не зрозуміє перекручено. Розуміння для Дів дуже важливо.

№2 Скорпіон

Скорпіони не відкривають серце. Скорпіони знають, що любов — це найвразливіше місце. Ці знаки Зодіаку прекрасні психологи і маніпулятори. Їх переповнюють емоції, вони дуже чуттєві. Але свою слабину вони ні за що нікому не покажуть, бо самі знають, як можна керувати людиною, натиснувши на емоційні важелі. Тому Скорпіони не віддадуть власну зброю в чужі руки. Якщо цей знак і відкривається перед кимось, то це символ великої любові вищої довіри.

№3 Водолій

Водолії не те щоб потайливі. Що таке гострота почуттів, вони знають не з чуток. Ці знаки Зодіаку вміють любити, вміють довіряти, уміють відчувати какофонію буяння почуттів. Але вони живуть у своєму власному світі. Всі вони трактують не так, як інші люди. Тому ці знаки Зодіаку здаються дуже загадковими, незрозумілими. Деколи Водолії самі на себе навівають якусь ауру таємничості. Довіра дається непросто. Про те, що у них на серці, можуть дізнатися тільки дуже близькі люди, які довели, що вони гідні довіри, і які відрізняються такою ж нестандартним поглядом на життя.

Чудові в своїй геніальності: знаки Зодіаку, які вражають своїми талантами

Дивись відео і дізнайся, які чоловічі знаки Зодіаку самі люблячі:

Також читай про те, що астрологи назвали знаки Зодіаку, які до кінця цієї зими упадуть у вир почуттів і опиняться в самої цієї казкової історії кохання. Дізнайся, з ким трапиться казка і яка саме.

Читай гороскоп неповторності для жінок. Він розповість, які родзинки і унікальні особливості є у кожної жінки в залежності від її знака Зодіаку.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн.