18-19 січня — священні дні, коли люди проводять змови на Хрещення. Це свято дуже важливий і великий. Вважається, що енергетика цього дня така, що всі магічні обряди дають дуже швидкий результат.

Ми підібрали найбільш прості і дієві замовляння на Водохреща, які принесуть тобі багато щастя, але при цьому вони прості у виконанні — тобі знадобиться тільки свята вода і вимовити кілька слів.

Прикмети на 18 січня — Водохресний Святвечір: строгі правила принесуть велике щастя

Замовляння на Водохреща: свята вода принесе багатство, удачу і любов

Замовляння на Водохреща: для того, щоб у важливій справі супроводжувала удача

Тобі знадобиться склянка зі святою водою і маленький шматочок чорного хліба.

Популярні новини зараз

Діти Асмус, Джолі, Брежнєвої дуже схожі на своїх батьків: топ подібностей (фото)

Страждає від важкої хвороби Борис Корчевников став жертвою шахраїв – мало не втратив репутацію

Перевершила Волочкову: дружина Паші Волі з Comedy Club показала олімпійську розтяжку в красивій формі

72-річна Софія Ротару показала 50-річну невістку і змусила шанувальників втратити дар мови від побаченого (ФОТО)

Показати ще

Вранці 19 січня на Водохреща візьми в одну руку скибочку хліба, а в іншу склянку зі святою водою. Прочитай слова замовляння:

Істинна правда те, що Господь нагодував п'ятьма хлібами, істинна правда те, що Ісус Христос є Сином Божим, істинна правда і те, що Господь справедливий і милостивий. Звертаюся до тебе я, Господи, Раба Божа (ім'я), поверни мою удачу по напрямку до мене. А горя-злосчастью покажи дорогу в зміїну утробу. Там місце і житло для біди. А я, Раба) Божий (ім'я) оберіг візьму і златом-сріблом окутаюсь. Багатство моє вважати, не перерахувати, а горя-злосчастья в житті ніколи не знати. Слова ключем закриваю, і в море бездонне його кидаю. Амінь.

З'їси шматочок хліба, а потім випий святу воду.

Замовляння на Водохреща: для залучення багатства

У ніч на Водохреще тобі знадобиться ємність зі святою водою. На дно ємності у воду поклади три монети різного номіналу. Бажано, щоб дві або всі три монети були виготовлені з різного металу.

Опівночі над водою з монетами прочитай заговорні слова:

Ніччю темною встану, воду святу наберу. Свята водиця, чарівна ніч, освятіть мою душу і тіло. Святі ангели крилами своїми тихими осените світ навколо мене і Божу допомогу в мій будинок принесіть. Молитися буду й просити заступництва за мене і багатства для мене. На благо воно буде, а не на грішні справи. Оновитися душа моя покаянням і вірою в Бога. Амінь.

Омийся заговоренной святою водою, а монети носи при собі в якості талісмана для грошей і не витрачай їх.

Замовляння на Водохреща: щоб зміцнити любов у шлюбі

Це замовляння читають ті, хто перебуває у шлюбі, щоб їх любов ніколи не згасла.

Треба взяти склянку зі святою водою і по волосинці чоловіка і дружини. Волосинки зв'яжи у вузлик і спали полум'ям свічки над святою водою. Попіл нехай потрапить у воду.

Потім прочитай замовляння:

І в радості і в горі, і в лісі і в полі, скрізь ми разом рука об руку йдемо, і стільки років ще пройдемо, скільки проживемо. Не розлучить нас холоднеча, що не розлучить нас грім, а що буде потім — так все переживемо. Сила нашої любові навік міцна - і бути цьому завжди. Амінь.

Випий сама трохи води, і трохи води підлий чоловікові в питво.

Ворожіння на Водохрещу: найвірніший спосіб дізнатися про своє майбутнє – долю, любов і гроші

Дивись відео по темі:

Також читай про те, що астрологи назвали знаки Зодіаку, які до кінця цієї зими упадуть у вир почуттів і опиняться в самої цієї казкової історії кохання. Дізнайся, з ким трапиться казка і яка саме.

Читай гороскоп неповторності для жінок. Він розповість, які родзинки і унікальні особливості є у кожної жінки в залежності від її знака Зодіаку.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн.