Люди розумової праці не з чуток знають, як часом буває важко сконцентруватися на роботі, особливо, якщо це кропітка інтелектуальна праця з дня у день. Але як же підвищити працездатність мозку і гостроту розуму, не вдаючись до нейростимуляторам?

Вчені кажуть, що вихід є — це кімнатні квіти. Деякі рослини не тільки очищають повітря і насичують його киснем, який потрібен для роботи мозку, але ще й виділяють особливі біологічно активні речовини, які стимулюють мозкові нейрони і підвищують розумову працездатність.

Фахівці підкреслюють, що перераховані кімнатні квіти рекомендується тримати на своєму робочому місці будинку і в офісі всім працівникам розумової праці. При цьому, звичайно, не варто забувати про користь фізичної активності і прогулянок на свіжому повітрі. Людському організму потрібно рух, і ніякі кімнатні квіти не врятують організм, але можуть підтримати його при сидячому способі життя, який властивий працівникам розумової праці.

Отже, які кімнатні квіти підвищують мозкову активність?

Вчені визначили несподівану ознаку високого рівня IQ: раніше це вважалося недоліком

Популярні новини зараз

Каменських облягла апетитні принади чорної маєчкою, засвітивши найцінніше: "Потапу пощастило!"

Колишня дружина Потапа показала, що він втратив після розлучення

Життя з Собчак не цукор: Богомолов почав спиватися на карантині, відео потрапило в Мережу

"Не соромтеся": Муценієце після розлучення з Прилучним вперше засвітила "солодкі булочки"

Показати ще

№1 Лимонне дерево

кімнатний Лимон

Лимонне дерево не тільки ефективно очищає повітря та збагачує його киснем, але і виділяє ефірні масла. Ефірне масло лимона бадьорить, підвищує енергію, наділяє силами, стимулює мозкову діяльність, а також підвищує імунітет і вбиває хвороботворні мікроорганізми.

№2 Циссус

Циссус

Ці кімнатні квіти прийшли до нас із тропіків. Виділяють біологічно активні речовини, які підвищують мозкову активність, стимулюють нервову систему, покращують працездатність, знімають стрес і знижують втому.

№3 Аглаонема

Аглаонема

Незамінні кімнатні квіти для працівників розумової праці. Рослина виділяє аероіони, які тонізують організм, знижують стрес, стимулюють роботу мозку, підвищують працездатність. До того ж, ці кімнатні квіти виділяють дуже багато кисню, що теж корисно для мозку. А ще вони виробляють фітонциди — речовини, які нейтралізують бактерії, віруси і токсини.

Кімнатні квіти, які допоможуть при закладеності носа: домашній лікар на підвіконні

Дивись відео про 10 найбільш отруйних кімнатних рослинах:

Також читай про те, які кімнатні квіти згідно з ученням фен шуй володіють воістину руйнує енергетикою. Це справжні вампіри, які харчуються грошової енергією. Вони призводять до бідності.

А ще дізнайся про те, які кімнатні квіти прекрасно зміцнюють імунітет і підвищують опірність респіраторно-вірусних захворювань. Вони допоможуть рідше хворіти в осінньо-зимовий період.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн.