Наука френология вивчає взаємозв'язок будови тіла і кісток з психікою і характером людини. Вважається, що між зовнішнім виглядом і внутрішнім світом є зв'язок. А цей швидкий тест покаже тобі, що, дійсно, твоя характер можна вважати за формою твоїх ніг.

Майже 90% жінок, які пройшли цей тест, погодилися з тим, що результат у точності збігається з їх характером.

Дізнайся і ти більше про себе!

Проходити цей тест на характер дуже просто. Стій рівно, ноги повинні бути максимально зведені разом. Подивися, в якому місці у тебе проміжок між ногами. А потім обери форму ніг, яка найбільш схожа з твоєю, і прочитай розшифровку.

Обери свою форму ніг і дізнайся цікаві особливості своєї особистості

Популярні новини зараз

Старша за нього на 6 років: син Наташі Корольової показав свою дівчину і всі ахнули

«Де зад втратила?»: Поліна Гагаріна з оголеними сідницями нарвалася на критику

Тіна Кароль могла виконати бажання Дана Балана про первістка

Колишня дружина Потапа в напівпрозорому вбранні втерла ніс Каменських

Показати ще

Психологічний тест: вибери лабіринт і дізнайся, яку ти допускаєш помилку у важкій ситуації

№1 Ноги стикаються скрізь, крім гомілок

Тест говорить, що ти дуже скромна натура. Тобі притаманна сором'язливість. Дуже ніжна, а з чоловіками ведеш себе трохи невпевнено. Здаєшся крихкою, тому про тобі хочеться піклуватися. Боїшся образити людину. А в партнери обираєш надійного і сильного чоловіка, який тобі у всьому опорою. Сама ж намагаєшся уникати лідерських позицій.

№2 Ноги не стикаються одна з одною

Такі ніжки належать жінки з активною позицією. Ти життєрадісна і часто не можеш всидіти на місці. Деколи реагуєш імпульсивно і ведеш себе трохи нерозважливо. Також тест на характер по формі ніг каже, що тобі властиво цікавість. Ти бажаєш бути в курсі всіх подій.

№3 Проміжок між гомілками, стегна стикаються

Тест на характер каже, що такі ноги належать романтичною принцесі. Ти дуже чуттєва, емоційна, вразлива. Інколи емоції беруть над тобою верх. Але ти не слабка особистість. В тобі є сталевий стрижень. Просто ти не приховуєш своїх почуттів, а вони часом тебе переповнюють. Але ти вмієш справлятися з будь-якими проблемами.

№4 Прямі ноги: точки дотику в 3-х місцях – стегна, коліна, щиколотки

Така форма ніг вважається ідеальною. Тест каже, що такі ніжки належать жінкам, які знають собі ціну. Ти рішуча, в міру романтична, в міру практична. Можеш досягти успіху в будь-якій області. Легко очаровываешь чоловіків, але не состязаешься з ними, а віддаєш перевагу знаходитися за їх надійною спиною.

Дуже точний тест-передбачення: вибери руну і дізнайся, як скоро здійсниться твоє бажання

Також читай про те, що астрологи назвали знаки Зодіаку, які до кінця цієї зими упадуть у вир почуттів і опиняться в самої цієї казкової історії кохання. Дізнайся, з ким трапиться казка і яка саме.

Читай гороскоп неповторності для жінок. Він розповість, які родзинки і унікальні особливості є у кожної жінки в залежності від її знака Зодіаку.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн.