Навіть якщо ім'я і не визначає життя людини, але все ж позначається на ній. Вібрація звуків імені впливає на енергетику людини, наділяючи його меншою чи більшою мірою тими чи іншими рисами та здібностями.

Проте яке ім'я найкраще, найсильніше для жінки.

Фахівці кажуть, що це жіноче ім'я Ніка.

Жіночі імена, які приносять кохання: їх власниці завжди щасливі у шлюбі

Ніка - саме сильне жіноче ім'я

Популярні новини зараз

Закотив скандал і вилетів з ганьбою: Дмитро Шепелєв після того, як знайшов нову роботу, розкрив всі непривабливі таємниці Першого каналу

Сюмбюль-азі довелось несолодко: як хлопчики ставали євнухами і якими вони були в реальному житті

Тодоренко в прозорому купальнику показала розкішні форми, якими підкорила Топалова: "ух, яка..."

Не гірше, ніж дружина Потапа: 49-річна Білик в ботфортах і комбінації вразила стрункими ногами

Показати ще

Значення імені Ніка

Ніка — давньогрецьке жіноче ім'я. Саме так звали богиню перемоги. В давньоримській міфології є аналог імені Ніка — це богиня перемоги Вікторія.

Тому і значення в імені Ніка — перемога.

І справді, ця жінка — переможниця по життю. Ім'я коротке, хльосткий, сильне, зухвале, при цьому помірно м'яка і жіночне.

Жінка по імені Ніка зазвичай дуже сильна духом особистість. У неї багатий внутрішній світ. Це творча натура, уяву якої здатне творити нереальні замки. У неї розвинена фантазія, безліч талантів. Ця жінка артистична і навіть геніальна.

Ім'я Ніка наділяє свою власницю високим інтелектом. Ця жінка дуже розумна, вона ерудована, володіє мудрістю не по роках, бачить і розуміє те, що іншим для розуміння не підвладне.

При твердості характеру Ніка дуже емоційна. Вона добра і чуйна. Здатна на велику любов і щирі почуття. Поєднує в собі залізний стрижень і невгамовну жіночність.

Ім'я Ніка заряджає жінку потужною енергетикою перемоги. І це позначається на всіх сферах життя.

Ніка може побудувати чудову кар'єру завдяки своєму чіпкому розуму і феноменальному везінню. У любові Ніке теж щастить. Вона подобається чоловікам, які бачать в ній поєднання якостей, притаманних ідеальної жінки.

Самодостатня і цілісна натура, яка здатна на яскраві та відкриті емоції. При цьому вона не зламається ні від яких життєвих тягот. Здатна бачити гарне в будь-яких обставин.

А ще у Ніки дуже розвинена інтуїція. Ця жінка буквально відчуває, що буде. Часом їй сняться віщі сни або бувають видіння про прийдешнє. Ці таємні знання дозволяють приймати Ніке самі вірні рішення.

Одним словом, ім'я Ніка наділяє жінку щасливою долею і робить переможницею у всіх починаннях.

Гороскоп неповторності: особливості жінки в залежності від її знака Зодіаку

Дивись відео по темі:

Дізнайся про те, як захистити своїх рідних і дорогих седрцу людей від будь-якої біди. Ця дуже сильна молитва-оберіг. Вона захищає людину, його сім'ю, його близьких і улюблених людей від усього лихого, що може статися.

Також читай про те, які знаки Зодіаку найгеніальніші. 4 представника зодіакального кола за гороскопом володіють видатними талантами — вони просто чудові.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн.