Напевно ти загадувала бажання на Новий рік, Різдво або Старий Новий рік. Прикмети на всі ці свята кажуть, що бажання, загадані в ці дні, обов'язково збуваються. Але тобі ж хочеться дізнатися, коли конкретно здійсниться твоє бажання?

У цьому тобі допоможе це ворожіння на рунах.

Руни — це прадавні сакральні скандинавські письмена, які несуть у собі потужну енергетику. Ми несвідомо здатні їх зчитувати на підсвідомому рівні, а тому таким чином можемо отримати інформацію про майбутнє.

Проходити цей тест дуже просто. Спочатку загадай бажання, подумай про нього і подивися на картинку перед собою. Тут зображені руни. Вибери одну з них, використовуючи інтуїцію. До якої тебе тягне найбільше?

Ворожіння на рунах: руни передбачать, як скоро здійсниться твоє бажання
Ворожіння на рунах: руни передбачать, як скоро здійсниться твоє бажання

Популярні новини зараз

"Ку-ку, мій хлопчик!": екс-Nikita Анастасія Кумейко поділилася пікантними знімками в душі (ФОТО)

В зморшках і з мішками: у Мережу злили знімок обличчя 70-річної Пугачової без макіяжу крупним планом

В білизні і напівпрозорому халаті: Тіна Кароль підкорила Мережа пікантним образом

Хворий на рак Борис Корчевникова розізлився на Аллу Пугачову і почав збирати на її компромат: скандальне шоу скоро буде в ефірі

Показати ще

А тепер давай дізнаємося, що тобі передбачають руни.

Тест-передбачення: дізнайся, яку звістку тобі приніс голуб миру про твоє майбутнє

№1 Еваз

Ти думаєш, що твоє бажання нездійсненне, або що його виконання затягнеться. Однак руни кажуть, що це не так. Все відбудеться дуже несподівано. Просто одного разу в твоєму житті трапиться диво і бажання здійсниться. І станеться це протягом цього року.

№2 Гебо

Руни передбачають виконання бажання, яке стосується любові і особисте життя. якщо ти мрієш про людину, про шлюб, якщо хочеш знайти другу половинку, то таке бажання дуже скоро здійсниться. Рахунок на місяці. Якщо бажання інше, то не варто чекати його виконання.

№3 Райдо

Ворожіння на рунах каже, що ти досягнеш великого успіху у сфері кар'єри і фінансів. У тебе буде забезпечена життя і великий авторитет. Ймовірний прорив у справах і грошах протягом півроку. А ось якщо бажання пов'язане з особистим життям, то тут поки що нічого не зрозуміло.

№4 Беркана

Руни пророкують, що твоє бажання здійсниться в точності, як ти хочеш, але це станеться не скоро. Ворожіння на рунах каже, що не чекай виконання в найближчі 5 років.

№5 Тейваз

Виконання твого бажання не за горами. Рахунок йде на тижні і дні. Зовсім скоро успіх постукає в твої двері. Ти швидко досягнеш своєї мети.

№6 Хаггал

Ворожіння на рунах зазначає, що поки складно сказати, здійсниться твоє бажання. ймовірно, воно не справжнє. Ти зараз на порозі змін. Закінчений один шлях і починається новий, твоя особистість перебудовується. Тому те бажання, що є у тебе зараз, скоро стане для тебе неактуальним.

Тест-передбачення: вибери різдвяне янголятко і дізнайся, яке диво тебе чекає в 2020 році

Дивись відео і дізнайся, які знаки Зодіаку стають гіршими матерями для своїх дітей:

Також читай про те, які знаки Зодіаку найгеніальніші. 4 представника зодіакального кола за гороскопом володіють видатними талантами — вони просто чудові.

А ще дізнайся про те, яка жіноча молитва може створити справжнє диво з чоловіком. Ця молитва "За чоловіка" для жінок неймовірно сильна. Вона приносить чоловікові благодать, сили і можливості, зміцнює сім'ю і створює для неї надійну опору.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн.