Рік Білої Металевої Щури стане вдалим майже для всіх представників зодіакального кола. Щур сприяє успіхам у кар'єрі та грошового збагачення. Тим не менш, деякі знаки Зодіаку будуть перебувати під особливим божественним заступництвом, а Фортуна обдарує їх своєю посмішкою. Їм буде везти майже у всьому, а 2020 рік стане одним з найщасливіших у житті.

Хто ж ці знаки Зодіаку, які проживуть дуже благодатний 2020 рік?

Детальний загальний гороскоп на 2020 рік для всіх знаків Зодіаку: що принесе Білий Металевий Щур

Знаки Зодіаку, які в 2020 році будуть під божественним заступництвом

№1 Лев

Леви в 2020 році дізнаються, що це таке — коли тебе охороняють вищі сили. Ці знаки Зодіаку знайдуть все, чого їм раніше хотілося. Досягнення кар'єрних вершин, збільшення доходу, визнання і авторитет — все це вони отримають. Навіть у відносинах намічається біла смуга. Не виключено укладення шлюбу або набрання серйозних стосунків. Сфера дружби теж порадує вірними товаришами.

Популярні новини зараз

Закотив скандал і вилетів з ганьбою: Дмитро Шепелєв після того, як знайшов нову роботу, розкрив всі непривабливі таємниці Першого каналу

Колишня Потапа назвала його головний недолік в ліжку: Насті Каменських не пощастило

Тіна Кароль засвітила обручку на безіменному пальці: весілля з Даном Баланом відбулося

Не гірше, ніж дружина Потапа: 49-річна Білик в ботфортах і комбінації вразила стрункими ногами

Показати ще

№2 Терези

Терези в 2020 році завершать період випробувань, який тривав у них до сих пір. Ці знаки Зодіаку увійдуть в новий життєвий етап, з якого розпочнеться стрімкий підйом вгору. Це принесе велику радість і полегшення. З літа до осені в житті Ваг також відбудеться одна дуже важлива і навіть доленосна зустріч, яка змінить весь подальший сценарій життя.

№3 Водолій

Водоліїв в 2020 році чекає прорив у відносинах. Старі зв'язки, які себе віджили і тягнули на дно мертвим вантажем, будуть розірвані. Прийшла пора нових почуттів і розвиваючих відносин. Ви зможете зрозуміти, чого хочете і до чого вам треба прагнути. Також ці знаки Зодіаку займуться новою справою, що принесе успіх у кар'єрі, так як стара робота була для вас як одяг з чужого плеча.

Люди-ангели за знаком Зодіаку: вони — справжнє втілення чистоти і краси

Дивись гороскоп удачі на 2020 рік Щура і дізнайся, які знаки Зодіаку стануть самими успішними:

Також читай гороскоп успіху на наступне десятиліття — з 2020 по 2030 року. Дізнайся, які знаки Зодіаку будуть наступні 10 років жити, як королі, і доб'ються неймовірного успіху і багатства.

А ще дізнайся про те, які знаки Зодіаку володіють надздібностями, дарованими зірками. Але деколи це дар богів, а часом справжнє прокляття. Входиш ти в число цих дивних людей?

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн.