Гороскоп на тиждень з 16 по 22 грудня каже, що наступний тиждень буде сприятливим для багатьох представників зодіакального кола. З понеділка Сонце входить в знак Стрільця, що благотворно позначиться на кар'єрі і багатьох інших аспектах життя. Однак деякі знаки Зодіаку будуть більш успішними, ніж все інше.

Троє щасливчиків проживуть по-справжньому чарівну тиждень — їм щастить у всіх справах. Хто ж вони?

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 грудня: які знаки Зодіаку отримають подарунок Долі

Глоба назвав знаки Зодіаки, у яких збудуться мрії в 2020 році: фаворити Всесвіту

№1 Лев

Наступний тиждень принесе Левам досягнення у сфері кар'єри і фінансів. Гороскоп на тиждень з 16 по 22 грудня каже, що ці знаки Зодіаку отримають у найближчі дні суттєве фінансове винагороду. Мети, до яких ви йшли, будуть досягнуті. Саме зараз відбудеться позитивне зрушення в роботі. Не дивуйтеся, якщо незабаром вас викликає начальник і запропонує вам підвищення перед Новим роком.

Популярні новини зараз

Красою не відрізнялася, але спокушати вміла: якою насправді була українка Роксолана

"Познайомиться з Тіною": мама Дана Балана виступить на "Голосі"

Прикрила "щілину" віником: Волочкова в пікантній позі показала, на що здатна в ліжку

"Не соромтеся": Муценієце після розлучення з Прилучним вперше засвітила "солодкі булочки"

Показати ще

№2 Скорпіон

Скорпіони зможуть знайти свою віддушину в найближчі дні. Гороскоп на тиждень з 16 по 22 грудня каже, що ці знаки Зодіаку стануть дуже везучими в любовній сфері. Якщо ви самотні, то в найближчі 7 днів може відбутися інтригуюча зустріч з новою людиною, яка стане початок багатообіцяючих відносин. І ця радість від кохання залишиться з вами на весь майбутній рік. У фінансовій сфері буде досягнута стабільність.

№3 Козеріг

Козерогам найближчий тиждень подарує блискучі і перспективні можливості. Ці знаки Зодіаку зможуть зміцнити своє фінансове становище і заручитися підтримкою на майбутнє. У кар'єрі намічається стрибок на сходинку вище. Гороскоп на тиждень з 16 по 22 грудня каже, що відкрилися можливості забезпечать вас стабільним фінансовим і кар'єрним зростанням на весь майбутній рік.

Потемніло срібло: прикмети про небезпеку і сигнал про нездоров'я організму

Дивись відео і дізнайся, які знаки Зодіаку і в яких сферах життя будуть найуспішнішими в 2020 році:

Також дізнайся про те, коли в 2019 році буде зимове сонцестояння. Це особливий день. З ним пов'язано безліч стародавніх прикмет і традицій. Але як його провести, щоб змінити своє життя в кращу сторону?

Також читай про те, що стали відомі техніки виконання бажань, які працюють з імовірністю 80-90%. Три способи дуже просто здійснити, і при цьому швидко отримати бажане. Спробуй і ти виконати свою мрію!

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch

Подпипывайся на наш youtube-канал Клатч Онлайн.