З надприродними здібностями народжуються. Тому деякі знаки Зодіаку за велінням зірок мають вродженої схильністю володіти такими силами, які прийнято вважати паранормальними.

Хто ж ці знаки Зодіаку, які частіше за інших стають екстрасенсами і ведуньями?

Знаки Зодіаку, які володіють містичною силою: ТОП-5

П'ятниця 13-е: прикмети страшного дня, замовляння і традиції, що не можна робити

№1 Овен

Овни народжуються з незвичайним даром переконання. Ці знаки Зодіаку володіють силою переконувати людей і керувати масами. Найчастіше з них виходять прекрасні гипнотезеры, які здатні силою думки контролювати натовп. Тому з Овнами краще не жартувати і намагатися не вестися на їх маніпуляції, хоча іноді це буває дуже складно, так як гіпноз проходить приховано і дуже професійно.

Популярні новини зараз

Нова конкурентка Каменських: дружина Олега Винника в ультракоротком міні засвітила ідеальну фігуру

Проміняла рідну дочку на українську співачку: Алла Пугачова жорстоко зрадила Орбакайте

Прикмети на 18 лютого — день Гафії: чому сьогодні треба обов'язково сходити в церкву?

Дружина Олега Винника вийшла з тіні артиста, щоб заспівати пісні, які він написав для неї

Показати ще

№2 Телець

Прийнято вважати, що Телець — земний знак Зодіаку, який не володіє незвичайними здібностями. Однак це не так. Тельцям доступна сила землі, так як вони є носіями цієї стихії. Ці знаки Зодіаку дуже близькі до природи. Зазвичай вони стають знахарями, ведуньями, цілителями. Здатні лікувати хвороби і домовлятися з тваринами і рослинами.

№3 Скорпіон

Скорпіони — знаки Зодіаку з найбільш явною містичною силою. Гороскоп каже, що цей знак володіє найбільш вираженими здібностями. Зазвичай з Скорпіонів виходять найкращі екстрасенси і ясновидці. У них дуже розвинена інтуїція, що дозволяє отримати дар передбачення.

№4 Водолій

У Водоліїв дуже тонка душевна організація. Вони ніби трохи не від світу цього. Насправді, це так і є. Тому ці знаки Зодіаку легко сприймають тонкі матерії, вміють спілкуватися з світом духів, відчувати душі померлих людей і налагоджувати з ними контакт. З них виходять найкращі медіуми.

№5 Риби

Риби здатні бачити ауру людини. Вони буквально відразу визначають біополе і здатні не тільки споглядати, але і з ним взаємодіяти. Тому ці знаки Зодіаку при розвитку здібностей можуть лікувати хвороби через вплив на біополе.

Названо знак Зодіаку, який зовсім не вміє брехати: навіть не намагається обманювати

Дивись відео і дізнайся, як підготуватися до зимового сонцестояння і як провести це свято, щоб життя в майбутньому році стала краще:

Також дізнайся про те, коли в 2019 році буде зимове сонцестояння. Це особливий день. З ним пов'язано безліч стародавніх прикмет і традицій. Але як його провести, щоб змінити своє життя в кращу сторону?

Також читай про те, що стали відомі техніки виконання бажань, які працюють з імовірністю 80-90%. Три способи дуже просто здійснити, і при цьому швидко отримати бажане. Спробуй і ти виконати свою мрію!

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch

Подпипывайся на наш youtube-канал Клатч Онлайн.