Практично кожна жінка мріє бачити поруч із собою сильного чоловіка, надійного партнера, того, хто в будь-якій ситуації подбає про неї і зможе взяти на себе відповідальний за вирішення всіх проблем. Однак не всі знаки Зодіаку серед чоловіків здатні проявляти себе настільки маскулинно. Деякі з них дуже ранимі — їх почуття поранити дуже просто.

Які ж знаки Зодіаку серед чоловіків виявляють надмірну чутливість і вразливість?

Найбільш вразливі знаки Зодіаку серед чоловіків

Названо знак Зодіаку, який зовсім не вміє брехати: навіть не намагається обманювати

№1 Рак

Чоловіки-Раки — це одні з найбільш вразливих і ранимих чоловіків. Ці знаки Зодіаку зазвичай володіють не занадто високою самооцінкою, а тому будь-який докір сприймають, як шпильку в свою сторону. Невпевненість в своїх силах робить їх часом надто примхливими і вразливими. Раки постійно бояться, що їх зрадять, обдурять, що змінять.

Популярні новини зараз

Іван Охлобистін грубо прокоментував публічну зраду Христини Асмус Гаріку Харламову

Ані Лорак після весілля засвітила кругленький животик

Юлія Висоцька натякнула на одужання Маші Кончаловській: вона знову щаслива мама і дружина

Дан Балан не встоїть: Тіна Кароль показала сміливий образ для першого ефіру «Голосу»

Показати ще

Така підозрілість призводить до того, що Рак починає ображатися на всі вчинки жінки, які могли йому здатися не занадто яскравим проявом її любові.

№2 Терези

Чоловіки-Терези дуже зворушливі і романтичні. А ще ці знаки Зодіаку дуже чутливі, емоційні і навіть чуттєві. Такими вони народилися від природи. І якщо ти хочеш, щоб твій чоловік співав тобі серенади, стояв на коліні і відчував до тебе дуже ніжні і трепетні почуття, то вибирай партнери саме Терези.

Тим не менше, спочатку всі ці якості не видаються явними, так як чоловік-Терези перший час приховує свою чутливість і емоційність, намагаючись здаватися відстороненим, спокійним і більш холодним.

№3 Риби

Чоловіки-Риби — це квінтесенція романтики і чуттєвості. Ці знаки Зодіаку дуже люблять любити, і люблять, коли їх люблять. Вони дуже велике значення надають дрібниць, мають потребу в тому, щоб жінка їх буквально обожнювала, і якщо цього не відбувається, то дуже засмучуються.

Рибам властиво впадати в депресію і довгу апатію. Вони дуже мрійливі, це справжні фантазери, але от бажання якось втілювати мрію в реальність у них немає. І коли чоловіків-Риб починають змушувати діяти або говорять, що їх мрія — це просто мрія, то ці знаки Зодіаку дуже сильно засмучуються.

Прикмети, чому не можна бажати спокійної ночі: страшне побажання

Дивись відео і дізнайся, які чоловіки самі люблячі за гороскопом:

Також читай гороскоп успіху на наступне десятиліття — з 2020 по 2030 року. Дізнайся, які знаки Зодіаку будуть наступні 10 років жити, як королі, і доб'ються неймовірного успіху і багатства.

А ще дізнайся про те, які знаки Зодіаку володіють надздібностями, дарованими зірками. Але деколи це дар богів, а часом справжнє прокляття. Входиш ти в число цих дивних людей?

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн.