Дати народження Лева (Лео): 23 липня – 23 серпня. Згідно з розподілом знаків за стихіями Левам протегує Вогонь. Існує кілька думок з приводу походження геометричного обрису знака. Найбільш популярна думка, що символ Лева походить від стилізованої літери грецького алфавіту – лямбда.

Леви першої декади (23 липня – 3 серпня) відрізняються інтелігентністю і м'якістю в сердечних справах, а ощадливістю і меркантильністю – в кар'єрі. Одночасно стихія Вогню і серпень зробили народжених у другу (4 серпня – 13 серпня) та третю (14 серпня – 23 серпня) декаду благородними, відповідальними і сильними особистостями, які ведуть себе дещо сором'язливо в любові.

Характеристика знака Зодіаку Лев

Діти-Леви – сонячні зайчики, спраглі першості в будь-якій справі, за яку візьмуться. Стихія Вогню зробила їх трохи конфліктними, егоцентричним і імпульсивними. Їм нічого не варто запалитися гнівом на мить, навіть якщо ситуація не варта витрачених нервів.

Леви хоробрі, амбітні, великодушні. Вогняна стихія їх обдарувала наполегливістю, сміливістю, запальністю.

Характеристика знака зодіаку Лев

Популярні новини зараз

Олег Винник записав відео з дружиною на відпочинку

Ось як виглядає найбільш маленька кішка в світі: навіть коли дорослішає, завжди залишається кошеням

Оксана Байрак після народження дочки стала ведучою на СТБ

Як виглядає новий Холостяк: стало відомо, хто буде головним героєм 10 сезону романтичного реаліті

Показати ще

Лева можна по праву назвати чутливою і люблячої натурою, яка часто керується емоціями. Обранці Лева повинні враховувати, що пратнер буде чекати похвали і багато уваги. Залишатися з людиною, яка його не цінує, Лев не стане.

Діти, народжені під знаком Лева

Знаходити друзів дітям-Левам допомагає відкритість і товариськість, а завдяки "сонячності" і життєрадісності їм легко завоювати любов дорослих. З ранніх років Левенята демонструють упевненість і лідерські якості: придумують нові ігри і беруть на себе роль тамади.

У хлопчика і дівчинки-Лева, як правило, гарне здоров'я, але слід звернути увагу на область хребта і серця.

Стихія Вогню зробила таких людей різнобічними особистостями: Левам подобається виступати перед широкою публікою і змагатися в різноманітних олімпіадах. Важливо навчити хлопчика і дівчинку поважати однолітків і вести себе з гідністю у разі програшу, інакше не уникнути істерик.

На хлопчика істотний вплив у вихованні надає фігура батька. Часто такі діти страждають від надлишкової ліні, яка заважає їм досягати успіхів у навчанні. Так, хлопчика-Льва більше приваблюють веселе життя і розваги, ніж нудні предмети і постійне сидіння за партою.

Царі звірів люблять дорогі речі, при цьому перспектива заробляти самим їм зовсім не подобається (вміння економити їм слід перейняти у Раків і Дів). Дітям-Левам потрібна похвала, як кисень. Почувши банальне "молодець" вони готові згорнути гори, лише б знову здивувати оточуючих. Але не слід хвалити хлопчика і дівчинку-Лева безпідставно, інакше потім батькам доведеться мати справу з розвиненим самолюбством дитини.

Чоловік Лев: сумісність імені і знака зодіаку

Підбираючи ім'я, слід звертати увагу на те, що посилить енергетику знака і одночасно пом'якшить негативні якості. Як правило, хлопчик, народжений під знаком Лева, часто характеризується впертістю, примхливістю, поверховістю суджень. Підібране ім'я не повинно суперечити вогняній стихії, щоб не посилити темпераментну натуру дитини.

Маленький Лев з дитинства прагне бути визнаним і авторитетним. Якщо його авторитет не визнається навколишнім світом, дитина стає байдужою і метушливою. Лев схильний ототожнювати інших людей з собою, приписуючи їм власні якості (щедрість, великодушність). Батькам хлопчика слід почати готувати його до дорослого життя якомога раніше, щоб уникнути розчарувань. Вибираючи ім'я, зверніть увагу на те, яке допоможе хлопчикові реалізувати себе в суспільстві, але і трохи пом'якшить владний і схильний до конфліктів характер.

Чоловік Лев: сумісність імені і знака зодіаку

Часто імена, відповідні Левенятам, починаються на букву "А": Анатолій, Август, Антон, Артем. Батьки іноді йдуть православним звичаєм і називають хлопчика на честь святого, у день якого він народився. Але зустрічаються і хлопчики, які носять два імені: одне вони отримують при хрещенні, а другим користуються в побуті.

Правильне ім'я має наділити хлопчика-Лева благородними якостями начебто чистосердечности і щедрості. Хлопчики, які носять імена, сумісні зі знаком Лева, обов'язково проявлять вольові риси характеру. Це допоможе їм у майбутньому опанувати престижну професію, а вроджена харизма підкорить чимало сердець. Астрологи стверджують, що значення імен хлопчиків-Левів повинно бути сильним, а звучання – м'яким.

Хороша сумісність зі знаком Лев таких імен, як Ростислав, Данило, Роман, Родіон:

  • Хлопчик по імені Ростислав серйозний, напористий, чесний. У нього багато талантів, але в дитинстві головною перешкодою для їх відкриття стає примхливість.

  • Ім'я Данило означає "божий суд", що вже закладає в дитині тягу до справедливості.

  • Роман любить свободу і незалежність. Ім'я, однак, також розвиває такі якості, як скритність і обережність.

  • Родіон може бути трохи наївним і сором'язливим. Одночасно ім'я робить хлопчиків розважливими і працьовитими.

Серед екзотичних імен Царя звірів підходять Юліан, Соломон, Давид, Назар.

Ще кілька прикладів відповідних імен для Лева: Ім'я Артем обіцяє хлопчикові розвинені товариськість і незалежність, а також невміння йти на компроміс. Микола стане трохи емоційним, але цілеспрямованим. Твердий характер і оптимізм властивий дітям з ім'ям Лев (Леон). Любов до наук подарує ім'я Валерій, а працьовитість і чуттєвість – Кирило. Експерти часто приписують Левам також ім'я Руслан. Найкраща професія для такої дитини – це та, де він може продемонструвати свої ораторські здібності. У хлопчиків з таким ім'ям приголомшливі навички комунікації, допомагають їм легко спілкуватися і переконувати оточуючих. Руслан, однак, часто вередує в дитинстві, а ось хлопчик по імені Макар стане згладжувати конфлікти. Іван буде доброчесним, рішучим і цікавим чоловіком, а Петро – допитливим і розважливим. Хлопчик з іменем Олексій буде відрізнятися подвійністю натури. З одного боку він виявить наполегливість і працьовитість, а з іншого – часті сумніви і чутливість. Хлопчик по імені Петро не буде прагнути до позиції лідера, але з радістю займеться аналітичною роботою.

Сумісність чоловіка-Лева та інших знаків зодіаку

Питання сумісності хвилює багатьох людей, оскільки деколи навіть тривала і наполеглива робота над відносинами не дає плодів. На деякі питання можуть дати відповідь гороскопи.

Непогана пора виходить із союзу Лева і жінки знака Діва. Гороскоп сумісності каже, що в їх відносинах панує гармонія, повага і підкреслена ввічливість. З Дівою Лев відчуває себе комфортно, а у пари є можливості для створення міцного і неразрушимого шлюбу. Завдяки практичності і "холодному розуму" Діві вдається направити енергію вогняного знаку в потрібне русло. Найбільш складний етап їх відносин – знайомство, коли Лев тільки намагається завоювати серце прекрасної дами. Прискіплива Діва може грубо нехтувати симпатією Лева, сильно зачепивши чоловіка.

Ідеальну пару Лев формує з жінкою знака Овен: їх сумісності можна тільки позаздрити. Завдяки працьовитості жінки-Овна і напористості Лева їх союз досягає великих висот у професійній та сімейній сфері.

Щоб завоювати серце жінки-Скорпіона, Леву доведеться добряче попотіти. Вона не пустить його в свій внутрішній світ, поки не переконається, що зовні привабливий хлопець прийшов з добрими намірами. Гороскоп сумісності стверджує, що на шляху пари буде чимало перепон, тому їх союз швидше стане нагадувати смугу перешкод, ніж романтичну подорож.

Сумісність чоловіка-Лева та інших знаків зодіаку

А ось найменша сумісність Лева з Рибами. Така жінка здатна підкорити його крихкістю, чуттєвістю і сором'язливістю. Лев мимоволі захоче захищати ніжне створіння, поки не з'ясує, що супутниця добре маніпулює обранцем.

Низька сумісність у Лева з Тельцем і Водолієм. Конфліктний союз виходить у двох Львів, які всіляко тягнуть ковдру на себе. Найменш підходячі знаки для Лева: Риби, Рак, Козеріг, Скорпіон.

Середня сумісність у Лева з Близнюками. Хоча обидва прагнуть до веселого життя, тікаючи від розміреності і сірих буднів, на їх спільному шляху буде чимало труднощів. 

Жінка Лев: сумісність імені і знака зодіаку

Правильно підібрані імена для хлопчиків і дівчаток, народжених під знаком Лева, здатні наділити їх важливими якостями і скорегувати долю. Лев – натура непередбачувана, тому варто зупинитися на імені, яке стане супроводжувати терпінню, умиротворенню, спокою і самодостатності дитини.

Ім'я, сумісне зі знаком зодіаку, зробить з Левиці працелюбну особистість, яка стане зі шкіри геть лізти, щоб досягти бажаного. Стихія Вогню вже обдарувала дівчинку набором характеристик, які при супутніх факторах зроблять з неї гідну і шановану жінку.

Дівчинка-Лев – вимоглива, горда, впевнена в собі особистість, яка демонструє хороші манери в будь-якій ситуації. Вона чутлива до критики, але при правильному вихованні ніколи не опуститься до грубості і вульгарності. У любові дорослі Левиці часто жертвують собою заради блага обранців. Їм підходять імена, які допоможуть розквітнути внутрішній чарівності і зроблять їх більш кокетливими.

Сумісність імені і знака Вогню зробить Левицю щедрою і самодостатньою жінкою. Наприклад, ім'я Вероніка супроводжує товариськості, а дівчинка Анна буде доброзичливою. Вона також з теплом стане ставитися до оточуючих, бажаючи допомогти і врятувати кожного. Ім'я Раїса обдарує дівчинку наполегливістю і логічністю, а Уляна - оптимізмом. Дівчинка з ім'ям Регіна стане незалежною і рішучою. Яна трохи примхлива і образлива, але з дитинства проявляє самостійність і комунікабельність. Ім'я Жанна обіцяє власниці енергійність і емоційність. Така дівчинка не буде конфліктувати без приводу, але якщо вплутається в сварку, то свою думку стане відстоювати до кінця. Емма – ім'я виключно для Лева. З справами маленька Левиця воліє справлятися сама, не вдаючись до сторонньої допомоги. Крім того, дівчинка на ім'я Емма відрізняється самокритикою, скритністю і замкнутістю. Ім'я Аріна зробить дівчинку скритної, повільною, але самодостатньою.

Жінка Лев: сумісність імені і знака зодіаку

Серед інших імен, які підходять жінкам-Левам, експерти називають Аллу, Аліну, Владу, Діану:

  • Ім'я Діана підсилює такі якості, як щирість, простота, слухняність, справедливість.

  • Алла трохи зарозуміла, але чарівна й енергійна. У любові дівчинка на ім'я Алла може бути ревнивою і розважливою.

  • Імена Аліна і Влада вибирають ті батьки, які хочуть, щоб домінуючими якостями дитини стали доброчесність, наполегливість, цілеспрямованість. Часто дівчинка по імені Аліна дуже приваблива, а Влада – промовиста й тактовна.

Хороша сумісність з Афродітою, Авророю, Лаурою, Сусанною, Еліною. Часто Левам підходять імена, які носить Водолій і Діва.

Сумісність жінки-Лева та інших знаків зодіаку

Астрологічний гороскоп сумісності допомагає Левицям уникнути помилок і вберегти себе від невірних рішень. Однак не слід забувати, що винятки зустрічаються скрізь.

Краща сумісність у жінки-Лева з чоловіками під знаком Овна, Скорпіона, Стрільця, Терезів, Діви. Так, з чоловіком-Стрільцем жінка-Лев відчуває себе комфортно завдяки схожим інтересам і вродженому оптимізму першого. У любові вони практично не сваряться, а якщо і трапляється розбіжність, то обидва знака намагаються вирішити його дипломатичним шляхом. Пара з Овном – еталон любові і розуміння. Головна трудність відносин Левиці з представниками знаку Діва – бажання змінити один одного. У любові жінка-Лев оточує чоловіка-Діву турботою, ставлячись до свого обранця трепетно і по-материнськи. У них хороша сумісність, але відносини вимагають зусиль. Дружба між представниками різних стихій можлива, однак Діва цікавиться більш серйозними і приземленими речами.

Найменш підходячі знаки для Левиць: Козоріг, Риби, Лев, Близнюки. Багато працювати доведеться в союзі зі знаками Раку і Водолія.

Сумісність жінки-Лева та інших знаків зодіаку

Хлопець, народжений під знаком Тільця, часто відчуває себе розгубленим поруч з владною супутницею, яка любить покомандувати. Козоріг буде довго, але невпинно намагатися завоювати серце жінки-Левиці. Однак щоб відносинам дати шанс, йому доведеться всіляко боротися з ревнощами. Сумісність з Рибами зовсім низька: в їх союзі виникають конфлікти на рівному місці. З Левом ці відносини перетворяться на справжнє поле битви.

Чоловік і жінка Лев: як завоювати

Чоловік-Лев часто знаходиться в центрі уваги, зачаровуючи представниць прекрасної статі вродженою харизмою і чарівністю. Маючи справу з постойною конкуренцією, приручити Царя звірів буде непросто, але можливо, маючи в арсеналі зовнішню елегантність і внутрішню витонченість. Такий чоловік часто створює в голові ідеальний образ, тому жінка, яка отримала клеймо "пересічна", навряд чи має шанси завоювати його серце.

Що чекає Лев: полум'яної, нестримною і бурхливої любові. Леву важливо чути від обраниці, що він сильний і благородний у її очах. Такий чоловік прагне до відносин, які не поглине рутина і не перетворить їх у сірий обов'язок замість колоритної пригоди. Завоювати жінку-Лева завдання не з простих. У відносинах вона чекає, що хлопець буде йти на поступки, але не опуститься до слабохарактерності. Такі жінки хочуть оригінальних і грандіозних подарунків. Їй важливо отримувати компліменти і увагу від свого чоловіка, але також підтримку в прагненні реалізувати себе. Наприклад, у спробах освоїти нові професії або хобі.

Що Левам не подобається: Лев, як втілення мужності і сміливості, катує негативні почуття до тих, хто легко здається перед невдачами. Одночасно йому не подобається відкрита опозиція, тому жінка, яка бажає міцного союзу з коханим, повинна освоїти мистецтво компромісу. Завоювати обранця можна повагою до його персони і вмінням приймати чоловіка з його недоліками.

Чоловік вогняної стихії, як правило, в любові не підтримує легковажність. Лев не допустить нетактовності. Не візьме він вульгарності і дріб'язковості, адже любов для нього щось прекрасне, а не порожній звук.

Левиця, в свою чергу, не простить чоловіка, який не вміє тримати слово і не виконує обіцянки. Завоювати її розташування неможливо без завзятості і оригінальності. Від хлопця жінка стихії Вогню неодмінно чекає щедрості і вірності. Іноді причинами сімейних конфліктів можуть бути холодність і стриманість обранця Левиці. Наприклад, Діва воліє не афішувати свої почуття, в той час як вогняний знак на всю прагне продемонструвати емоції. В результаті жінка починає переживати і звинувачувати чоловіка в холодності і відсутності пристрасті.

Чоловік і жінка Лев: як завоювати

Любов для Лева: Чоловік-Лев оточить партнерку щирою любов'ю. Жінка-обраниці Царя звірів неодмінно повинна викликати захоплення, інакше навіть діставши Лева, ризикує втратити його після першої сварки. До коханої чоловік ставиться трепетно, завалюючи різними подарунками.

Чоловік під знаком Лева воліє брати відповідальність та прийняття важливих рішень на себе. Тому жінка, яка вирішила завоювати його, повинна бути готова до нахилів Лева бути скрізь першим і не поступатися. Якщо підтримуєш принцип рівноправності, то неодмінно чекай гри, де кожен буде тягнути ковдру на себе. До того ж наявність характеру у жінки вже іноді розглядається Левом як образа.

Висновок: Лев – один з найважчих партнерів з усіх знаків зодіаку. Хоча він всіляко намагається створити міцний союз, в реальності питання сумісності стоїть гостро. Дівчина, що відрізняється такими якостями, як самостійність і незалежність, має уникати відносин з домінантним чоловіком, який буде очікувати, що вона прийме його, незважаючи на гординю і невміння прислухатися. Нелегко доводиться чоловікам з жінками-Левами, яких стихія Вогню обдарувала примхливістю і істеричністю.

Знак Зодіаку Лев: профессии

Кар'єра в житті Левів займає важливе місце. Вогненним знакам підходять різні професії, але гордість і незалежність штовхають їх на керівні посади.

Леви добре реалізують себе в культурі, мистецтві, шоу-бізнесі. Виражена артистичність допомагає завоювати прихильність публіки. Леви також досягають значних успіхів у професії письменника, а завдяки організаторським навичкам, впевнено почувають себе в ролі адміністраторів, менеджерів і керівників будь-якої ланки. Вроджена відповідальність допомагає людям, які святкують день народження в липні-серпні, освоювати такі професії, як дипломат, суддя, банкір.

Леви першої декади воліють уникати політичної кар'єри. Їх приваблює професія актора і менеджера. Леви другої декади часто нагадують Стрільців у прагненні прожити цікаве і бурхливе життя. Вони воліють до занятть, в яких можуть проявити свої організаторські якості і повести за собою натовп. Леви третьої декади – владні і сильні особистості, які легко займають керівні посади.

Знак Зодіаку Лев: професії

Непогано Левам даються професії, що передбачають роботу з IT технологіями. Завдяки комунікабельності і красномовству багато чоловіків і жінок цього знака досягають успіху в журналістиці, режисурі, медичній сфері. Леви можуть освоїти також такі професії, як музикант і художник. Серед них багато успішних модельєрів і політиків.

Знак Зодіаку Лев: камені, талісмани і кольри

Крім імені, яке відіграє колосальну роль в житті будь-якої людини, слід звернути увагу також на камені і кольори. Вони, в свою чергу, можуть багато в чому допомогти Леву реалізуватися, ставши надійними талісманами і магнітами удачі. Астрологи рекомендують Левам носити камені, що трохи заспокоюють їх запал, як білий агат, бурштин, сардонікс (різновид агата).

Сприятливі камені: Лев – сонячний знак, тому серед мінералів, краща сумісність у нього з бурштином. Бурштин втілює великодушність, життєрадісність, щедрість, внутрішній спокій і радість. Чоловіка, який освоїв творчу професію, камінь буде підтримувати сплесками натхнення. Іншим Левам він допоможе впоратися з ненавистю і гнівом.

Супутнім мінералом вважається топаз, здатний розкрити чарівність і силу чоловіка-Лева. Камінь-талісман з топазу захищає власників від безпідставних тривог і страхів, одночасно притягаючи достаток. Велич чоловіків і жінок-Левів підкреслюється діамантами. Як і бурштин, вони допомагають впоратися з раптовими спалахами гніву. Внутрішню енергію поповнює талісман з гелиодора. Камінь позитивно впливає на здоров'я Левів, звертаючись до прихованих резервів організму. Самотній чоловік-Лев отримує шанс завоювати другу половинку. Турмалін бореться з почуттям тривоги і страхами, справляючи позитивний вплив на весь організм. Рубін зміцнює серце. Удачі і любові супроводжує сардонікс. У цього різновиду агата краща сумісність з Левами: камені використовуються як оберіг в оселях вогняних знаків, захищаючи сімейне вогнище від надмірної імпульсивності власника. Онікс, агат з прямими паралельними шарами різних кольорів, вбереже Лева від чаклунства і лихого ока.

Несприятливі камені: Низька сумісність у Львів з перлами, бірюзою, обсидіаном, аметистом. Негативний вплив надає авантюрин, розвиваючи комплекси і нерішучість.

Камені першої декади (23 липня – 1 серпня): Увага Лева має бути спрямована на вироби і талісмани з сапфірів, тигрового ока, гірського кришталю, оніксу (різновид агата), нефриту.

Знак Зодіаку Лев

Камені другої декади (2–12 серпня): Леви, народжені в цей період, відзначаються цілеспрямованістю і ризикованістю. Їм притаманна надмірна гординя, з якою впоратися допомагають талісмани з нефриту. Інші камені, супутні моральному розвитку Левів, включають котяче око, сардонікс (різновид агата), цитрин.

Камені третьої декади (13-23 серпня): Леви, які святкують день народження в цьому періоді, характеризуються максималізмом і бажанням підкорити світ. Трохи приборкати зайву енергію допоможе смарагд. Духовний спокій допоможуть приректи вироби з олександрита, жовтого берилу, сердоліку, нефриту, білого агата.

Сумісність Лева і різних кольорів: Першість серед відтінків, притягують удачу вогненному знаку, слід віддати золотому. Це колір краси і процвітання, оптимізму і радості. Духовний стан Лева стабілізує помаранчевий. Підсилюють авторитет і лідерські якості фіолетові, червоні, малинові, коралові відтінки.

Про сумісність Лева з холодними відтінками говорити не доводиться: вони значно послаблюють заступництво стихії Вогню.

Квіти: Людям стихії Вогню подобаються рослини з красивим листям, тому найбільше їм підходять пишні піони, хризантеми, гладіолуси, соняшник. Сумісна з Левом і китайська троянда – гібіскус. Фахівці фен-шуй стверджують, що вона сприяють розумовим здібностям і надає позитивного впливу на серце. В якості талісмана підійде також розкішна калла, що приносить спокій і творче натхнення. Гарний вплив вона справляє на стан здоров'я Лева, підвищуючи імунітет.

Камінь Агат і знак зодіаку Лев

Серед каменів особливу увагу заслуговує Агат – мінерал сили і лідерства. Аналогічну характеристику приписують і Леву. Але в такому випадку виникає цілком логічне запитання, чи уживаються ці два уособлення сили або ж, навпаки, обіцяють один одному руйнування. Ми розглянемо їх сумісність більш детально.

Агат: опис і властивості. Агат перекладається з грецької як "щасливий". Завдяки своєму утворенню у вулканічних породах, мінерал має ще одну назву – скам'янілі сльози Плутона. Агат одним з перших став використовуватися в ювелірній справі. Серед відтінків домінують сіро-блакитний і білий, але часто зустрічаються також жовті, бурі, червоні і чорні кольори. Існує близько 150 різновидів самоцвіту, серед яких найбільш поширеним вважається агат бразильського типу – камінь з чіткими смугастими плямами і візерунками. Рідше зустрічається агат глазкового, мохового, бастіонного, магічного, пейзажного, перистого, зірчастого і морозного типу.

Магічні властивості агата. З давніх часів він захищає і обіцяє удачу мандрівникам, супроводжує розкриття нових талантів і додає впевненості. Агат широко використовують під час медитацій. Астрологи упевнені, що колосальна енергетика агата розвиває дар яснобачення. Левам він також допомагає загострити інстинкт самозбереження.

Агат і здоров'я. Агат володіє різними лікувальними властивостями, здатними продовжити життя і впоратися з різними захворюваннями. Експерти радили підбирати камені обережно, оскільки кожен відтінок здійснював свій вплив на організм. Так, сіро-білий агат зміцнює імунітет, покращує самопочуття і підвищує працездатність. Агат блакитних відтінків відповідав за щитовидну залозу, жовтий агат допомагав при хворобах горла, а червоний – захищав від проблем серця.

Дивись відео, в якому ведичний астролог відповідає на найбільш інтригуючі запитання читачів: