Терези – найвірніший і найестетичний знак Зодіаку. Ще вони відрізняються неконфліктність і великим талантом мирно вирішувати проблеми. У Терезів може не бути власного яскравого стилю, але елегантність за гороскопом їм завжди притаманна не тільки в одязі, але і в манерах, і у вчинках.

Основні риси Терезів:

 • подвійність,
 • прагнення до рівноваги і досконалості,
 • розум,
 • тактовність і дипломатизм,
 • комунікабельність,
 • розсудливість,
 • щирість,
 • дружелюбність,
 • незалежність,
 • м'якість,
 • бажання зробити світ щасливим,
 • догідливість,
 • неспішність,
 • вміння постояти за себе у разі нападу,
 • витонченість,
 • естетизм,
 • ніжність,
 • доброта,
 • справедливість,
 • наївність,
 • впертість,
 • нерішучість,
 • помисливість,
 • миролюбність,
 • ідеалізм.

Знак Зодіаку Терези: дати

Знак Зодіаку Терези керує осіннім періодом року, з 24-го вересня по 23 жовтня. У свою чергу, усередині цього періоду астрологи виокремлюють 3 декади – вони наділяють своїх підопічних особливими відмінними рисами Терезів згідно з датою народження.

 1. До першої декади Терезів належать, народжені з 23-го вересня по 3-є жовтня. Це найтиповіші терези – дуже товариські, милі, доброзичливі та чуйні. Вони можуть прямо-таки відчувати настрій співрозмовника. Тому так легко заводять дружні зв'язки. Ці Терези – великі естети: у всьому люблять красу. Але в той же час зосереджені на кар'єрі і у досягненні життєвих успіхів можуть бути навіть жорстокими.

 2. Терези другої декади народжуються з 4-го по 13-е жовтня. В цей період до Терезів домішується Водолій і обдаровує їх волелюбністю, незалежністю, ідейністю і екстравагантністю. Ці знаки часто бувають непередбачуваними і прагнуть до оригінального життя, протестуючи проти консервативних зашкарублих засад суспільства. Найкращим чином розкриваються лише в гармонійному середовищі – в атмосфері презирства відчувають себе пригнобленими, не можуть нормально жити і реалізовуватися.

 3. До третьої декади належать терези, народжені з 14-го по 23-є жовтня. Вони в своїх характерних особливостях більше схожі зі своїми зодіакальними побратимами по стихії – Близнюками. Це самі балакучі і товариські, самі дипломатичні та тактовні, найлегші і навіть легковажні Терези. Але використовують свій час раціонально – схильні жити за розкладом. І в той же час вони скептичні, люблять посперечатися за свою думку, і навіть жертвувати власними інтересами для досягнення великої спільної мети.

  Популярні новини зараз

  Помер син Віктора Павлика

  "Йому завжди буде мало": "Холостяк" Макс Михайлюк повернувся на шоу

  Кров не водиця: артистична Єлизавета Галкіна продемонструвала танець в іспанському стилі (відео)

  Чекаємо весілля! Герой проекту "Холостяк" Макс Михайлюк показав любов з новою обраницею

  Показати ще

Знак Зодіаку Терези

Терези – знак Зодіаку: стихія

Стихією Терезів є Повітря.

Планета, яка править Терезами – Венера.

Символом саме для Терезів серед повітряних стихій є терези і книга.

А талісманами – знову-таки книга і серце.

Імена по знаку Зодіаку Терези

Також знакам Зодіаку відповідає ім'я.

Так от, якщо у вас народилася дитина-Терези, то найбільшу удачу і щастя в житті ви йому зможете дати, якщо будете керуватися наступними зодіакальними іменами.

Хлопчикам-Терезам підходять імена: Микита, Віктор, Олег, Альберт, Веніамін, Філіп, Антон, Віталій, Костянтин, Олексій, Осип, Аркадій, Семен, Анатолій, Артем, Леонід, Сергій, Павло, Михайло, Тихон.

Дівчаткам-Терезам – Надія, Віра, Софія, Кароліна, Олена, Белла, Беата, Каріна, Віолетта, Євгенія, Клара, Любов, Людмила, Надія, Злата, Ангеліна, Анджела.

Камені для знака Зодіаку Терези

Серед «астрологічних» каменів, властивим стихіям Терезів: чистий алмаз, сапфір, смарагд, перли, рубін, берил, кальцит, зелена яшма, лазурит, корал, місячний камінь, хризоліт, кришталь.

Подаруйте жінці або чоловікові Терезам якийсь такий камень – це допоможете посилити його везіння в житті і кращі зодіакальні якості.

Колір знака Зодіаку Терези

Терезам відповідає кілька кольорів – темно-блакитний, зелений, пурпурний. Але, в першу чергу, їх кращим кольором є рожевий у всіх своїх варіаціях. Також Терези дружні з пастельними кольорами. Ще часто ці повітряні мрійники віддадуть перевагу кольору морської хвилі.

Характер знака Зодіаку Терези

Подвійність натури Терезів як основна риса характеру написана зірками апріорі. Це люди, які схильні до утворення внутрішніх конфліктів. Адже на кожне своє рішення і світоглядний погляд Терези обов'язково знайдуть якийсь вагому противагу. Так що їх часто долають сумніви, які і формують нерішучість.

Таким чином всередині Терезів народжується невпевненість. Долати її вони воліють тільки самостійно. Ні в якому разі їх не можна квапити або підштовхувати до певного рішення – ось у такі моменти гостро проявляється і незалежність терезової натури.

Терези погано розуміє не тільки навколишній світ, але й вони самі складно розбираються у своїх устремліннях, які часто суперечать один одному. Однак ці люди щосили тяжіють до набуття не тільки внутрішньої гармонії, але і зовнішньої. Ваги щиро хочуть, щоб світ був красивим і справедливим. Однак, якщо раптом Терезам доведеться зрозуміти, що абсолютна гармонія неможлива, то вони можуть швидко здатися з-за небажання докладати до цього серйозних зусиль.

Сварки, конфлікти, непорозуміння і різні прояви нетерпіння – дуже вороже середовище для представників таких знаків. В такій атмосфері вони починають переживати нервові розлади і зриви, які спочатку виявляться у внутрішній розгубленості, перезбудженні і сум'ятті.

Характер знака Зодіаку Терези

В силу своєї виваженості і нерішучості Терези часто створюють самі собі додаткові труднощі та проблеми. А для їх вирішення їм доводиться відкривати в собі нові резерви сил. Але при цьому вони ніколи не поспішають.

А от якщо в їх житті трапляється щось сумне, Терези не впадають у відчай, а сприймають неприємності філософськи. Так вони рятуються від нервових зривів.

Терези вперті у досягненні цілей. І хоч можуть для цього використовувати незвичайні методи, виходячи за рамки, ні в якому разі не будуть проявляти підлість. Борючись за своє місце в житті, Терези ніколи не пожертвують справедливістю і не будуть для цього використовувати маніпуляції і приниження людей. Також вони не схвалять такі вчинки з боку інших – навіть схильні захищати слабких. Мир і справедливість – головні пріоритети в житті Терезів.

Терези не схильні впадати в крайнощі. Завдяки своїй вродженій лояльності, вони усвідомлюють, що світ не ділиться на чорне і біле, і в ньому переважають півтони. Тому рідко можна довести представника цього знака до такого стану, щоб він злився і переходив на крик. Найчастіше в конфліктних ситуаціях Терези виявляють дипломатизм і тактовність. У той же час якщо вони в силу обставин опиняються втягнутими в гострі войовничі конфлікти – відчувають крайню незручність і душевний біль. Так що для їх особистісного розвитку вкрай важливо знаходитися в сприятливій мирній атмосфері любові і розумінні. При цьому вони можуть впасти в депресивні стани навіть від простої байдужості до себе. Але ніколи не вихлюпнуть свої страждання через оточуючих і негативні емоції на них гнівом і роздратуванням. Терези ретельно контролюють свої емоції і тихо переживають їх усередині себе. Знову-таки Терези не будуть терпіти і несправедливості/упередженості, спрямовані на інших людей.

Для того, щоб уникнути сварок, Терези часто можуть поступитися в конфлікті. А якщо вже трапилася сварка, схильні першими йти на примирення. До того ж вони здатні примиряти людей навіть у чужих конфліктах, у них виходить примиряти їх протилежності, допомагаючи зрозуміти один одного. І це їм дається легко, тому що природна чарівність Терезів здатна пом'якшувати людей. Також завдяки цьому, спілкування з ними рідко буває напруженим.

Ще Терези володіють високим емоційним інтелектом, тому тонко відчувають людей. Звідси і випливає значна комунікабельність.

Перед тим, як розпочати будь-яку справу, Терези все ретельно зважують і навіть тверезо прораховують можливі варіанти результату. За такої розважливості Терези не забувають використовувати свою природну інтуїцію. Вона і допомагає їм знаходити несподіваний вихід з найскладніших проблем.

Авторитетів і фанатизму Терези не визнають. Замість того, щоб комусь сліпо вірити, Терези віддають перевагу самостійно і грунтовно розібратися в суті питання.

Працездатність – ще одна важлива якість Терезів. Для того, щоб зробити роботу якнайкраще вони готові багато чим пожертвувати – відпочинком, їжею, сном, сексом. А от коли закінчать справу, то можуть повністю віддатися ліні, причому в неймовірних масштабах. Від цілодобової роботи до повного нічого нероблення днями безперервно. У ці періоди краще не їх чіпати – це буде сильно дратувати.

Характер знака Зодіаку Терези

Не декоративністю єдиною. Крім того, що в усьому Терези цінують витонченість (обожнюють мистецтво, красиві речі, вишукані страви), вони ще й знаходять розвагу в пізнанні. Терези люблять читати і постійно поповнювати скарбничку своїх інтересів. У їх будинку обов'язково знайдеться велике зібрання різноманітних книг.

Завдяки планеті-покровительці Венері Терези володіють великою ніжністю, добротою і здатністю любити.

Терези – знак зодіаку: любов

Терезам зірками написаний вдалий любовний гороскоп. Вони рідко залишаються без пари. А ось якщо таки залишаються, то мучаться з цього приводу. Самотність – горе для представників цього знака Зодіаку. Тому що ставлення і любов – потужне джерело сили і натхнення для Терезів. Хороші відносини дають пікові можливості у розвитку цього Зодіаку.

В любові Терези шукають неодмінно ту саму овіяну романтизмом другу половину – вони невиправні ідеалісти. Тому справжню любов Терези можуть шукати довго, ретельно вибираючи і тверезо оцінюючи кандидатів. І навіть якщо їм пощастило зустрітися зі своєю справжньою любов'ю, то віддаватися відносинам Терези не поспішать: довго будуть зважувати «та вона насправді?».

А ось кандидатів навколо Терезів завжди в'ється чимало. Вони обдаровані зірками неймовірну привабливість, яка складається з дотепного красномовства і виточеності стилю. Слід зауважити, що Терезии в силу своєї тяги до естетизму завжди велику увагу приділяють зовнішності. Але це їм потрібно і від партнера. В парі цим знакам важливо те, що називається double-dress (стиль на двох). Тому що вони люблять блищати в суспільстві разом зі своєю парою, складаючи гарний дует.

Знак Зодіаку Терези: любов

А ось вже у відносинах Ваги схильні до надмірної близькості. Ну як близькість може бути зайвою, – здивуєтеся ви? Але може. Тому що Терези схильні ділитися зі своїм партнером буквально всім, часто навантажуючи його абсолютно дрібними переживаннями та емоціями. А цього у них хоч відбавляй.

Жінка Терези

Жінки знака Зодіаку Терези відрізняються хазяйновитістю і мудрістю в побудові відносин з чоловіками. Але лише поверхнево ці дівчата можуть здатися поступливими, бо то насправді все йде по їх чіткому плану. Просто вони втілюють його м'яко і непомітно. Вплив на свого хлопця дівчина-Терези має величезне, проте реалізовує його за допомогою лояльних підказок і рекомендацій.

Перш ніж вступити в якесь змагання або побутову суперечку жінка-Терези холоднокровно продумає аргументи. Але при цьому не відрізняється категоричністю: якщо в ході суперечки їй представлять адекватні контраргументи – легко може поміняти свою думку на користь істинного.

Ще жінка Терези відрізняються консервативністю і не віддається експериментальним авантюрам, тому що у всьому воліють бездоганність. Це проявляється у всьому – від стилю одягу до стилю життя. Також, як і її естетизм. Будинок жінки Терезів – це справжній оплот затишного комфорту, де все красиво і стильно. А облаштовувати домівку – це одне з її улюблених занять.

Якщо дивитися на представницю знаку Терези з боку, то вона може здатися слабкою, тендітною і податливою. Але це далеко не так: вона самостійно вирішує складні ситуації і є сильним плечем для близьких.

Чоловік Терези

Чоловіки, народжені під знаком Терези, відрізняються своєю вірністю в зодіакальному колі. Так що кращого супутника для життя, ніж хлопець Терези, вам не знайти.

З ними завжди добре, вони здатні подбати про комфорт кожної своєї близької людини, при цьому залишаючись абсолютно ненав'язливими. Хоч хлопці Тнрези і люблять розваги з галасливими вечірками, свою дівчину вони ніколи не залишать без уваги.

Чоловіки-Терези люблять знаходитися в центрі уваги. Вони хочуть подобатися всім. Однак цим хлопцям часто вдається увійти в довіру до більшості людей. А вже там вони люблять похвалитися і поговорити, щоб їх захоплено послухали. Якщо ж у відповідь отримують критику – сильно засмучуються.

В особистих відносинах чоловік Терези бере на себе роль порадника і психолога. А ось в любовних – йому важко приймати відповідальні рішення. Тому найкращою партнеркою для нього стане та, яка надасть опору і зможе вселять в нього натхненну впевненість.

Чоловік Терези

У пошуках свого романтичного ідеалу хлопець-Терези ризикує перетворитися на справжнього Дон-Жуана. А ось якщо чоловік-Терези одружується, то сім'я стане для нього головним пріоритетом у житті. До того ж він буде прекрасним батьком. Цей батько сімейства буде виховувати дітей суворо, але справедливо, завоювавши у них абсолютний авторитет.

Вагомий фактор для чоловіків-Терезів – це матеріальні цінності. Вони потребують хороших машин, гарної їжі з дорогих ресторанів, різноманітних подорожей. Словом, ці чоловіки прагнуть до розкішного способу життя.

Терези – знак Зодіаку: сумісність

Найкраща сумісність у відносинах знаку Терези загрожує з його повітряними побратимами – Водоліями і Близнюками. Вони відмінно будуть розуміти один одного, маючи схожі погляди на світобудову і подібний вроджений темперамент.

Зі Скорпіоном Терези досить сумісні. Їх чекає захоплюючий роман, якій подарує життям обох новизну. Але навряд чи вони зможуть побудувати довгострокові гармонійні відносини.

Найгірша партія для представників цього Зодіаку – Діви, Риби, Раки. Кардинальна різниця інтересів загрожує їм нерозумінням, роздратуванням і взаємним невдоволенням.

Терези – знак Зодіаку: діти

Якщо ваша дитина народилася під цим Зодіакальним знаком, то виключіть з методів виховання агресію та насильство. Це буде викликати в його душі конкретний протест. Найбільш гармонійно малюки-Терези можуть розвинутися в спокійній атмосфері розуміння.

Якщо ж ви не зможете проявляти чудеса дипломатизма, то ризикуєте «отримати» некеровану дитину. А в підлітковому віці він може перетворитися і на справжнього монстра з повним набором типових гострих пубертатних проблем. Так що з самих ранніх років обходьтеся з дітьми-Терезами як з рівними і надавайте їм певний особистий простір.

Прищеплюючи такій повітряній дитині цінності, тактовно пояснюйте, що погано і добре, дозволяючи йому при цьому провести самостійний аналіз і зробити власний вибір.

Знак Зодіаку Терези: діти

Що стосується занять для розвитку особистості, то Терезам сподобаються і будуть корисними заняття малюванням, фігурним катанням, акробатикою, єдиноборствами.

Кращі професії для Терезів

Завдяки комунікабельності, естетизму та загостреному почуттю справедливості з Терезів виходять відмінні:

 • адвокати,
 • дипломати,
 • актори,
 • танцюристи,
 • скульптори,
 • художники,
 • музиканти,
 • дизайнери,
 • адміністратори,
 • квітникарі,
 • садівники,
 • ювеліри,
 • архітектори,
 • торговці,
 • стюарди,
 • менеджери з туризму.

Завдяки абстрактності мислення, схильність до аналітичного мислення, з Терезів виходять хороші:

 • археологи,
 • філософи,
 • фізики,
 • математики,
 • інформатики,
 • фахівці, пов'язані з обчислювальною технікою,
 • словом, вчені.

Терези – знак Зодіаку: здоров'я

З-за впливу Венери проблеми зі здоров'ям у Терезів найчастіше виникають саме в «венеричних» частинах тіла – поперек, нирки, нижня частина живота.

Якщо у Терезів не вистачає життєвої енергії від своєї стихії, то це виливається якраз в такі «чоловічі» і «жіночі» хвороби.

Знак Зодіаку Терези: здоров'я

Якщо ж вона в надлишку – то в психологічні захворювання. Тому що такий представник знаку Терези буде занадто категоричний у звуженнях і грубий у відстоюванні своєї думки – це плавно переходить в нервові зриви зі всіма витікаючими звідси наслідками.

Характерні хвороби для Терезів:

 • сексуальні та венеричні захворювання,
 • психосоматичні розлади,
 • затримка рідини в організмі,
 • набряки,
 • лімфостаз,
 • гіпертонія (із-за порушення роботи нирок),
 • захворювання щитовидної залози,
 • хвороби горла і носоглотки,
 • синусити,
 • схильність до пухлин,
 • порушення шлунково-кишкового тракту.

Дивись відео, в якому ведичний астролог відповідає на найбільш інтригуючі запитання читачів:

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

 1. Сергію Жигунову вистрілили в голову на знімальному майданчику. З'явилися фото.
 2. Вагітна Тіна Кароль показала неймовірні вигини в плаття. Це тіло довело Дана Балана до межі.
 3. У самому розпалі долгожданна літа ми розповіли, що означає SPF, як захистити шкіру від сонця і правильно підібрати крем. Дізнавайся багато нового і бери участь в конкурсі з цінними призами!
 4. Реальна дружина «Султана Сулеймана» Бергюзар Корель на відпочинку показала фігуру після пологів. Складки і розтяжки справжнього щастя не заважають.
 5. Гаряча красуня Мішель Андраде вийшла на сцену в напівоголеному вигляді. Каменських і не снилося.
 6. Вагітна Настя Каменських в купальнику розслабилася в гамаку на відпочинку. У Потапа буде дочка.