Діва — це другий знак стихії Земля, їм управляє планета Меркурій. Дуже енергійний, дисциплінований і працьовитий знак.

Діва (23 серпня   23 вересня): опис знака Зодіаку

Основні риси знака Зодіаку Діва:

 • працьовитість;
 • вірність;
 • акуратність;
 • надійність;
 • милосердя;
 • відповідальність;
 • економічність;
 • практичність;
 • винахідливість;
 • скромність.

Характер Діви

Дів називають самим працьовитим знаком Зодіаку. Стихія Земля обдарувала цей знак наполегливістю, прагненням до стабільності і надійністю. Більшість представників знаку володіють аналітичним складом розуму і рідко довіряють інтуїції. За своєю природою Діви – ідеалісти, тому помічають всі вади в навколишньому світі, намагаються змінити життя та самі постійно працюють над самовдосконаленням, а головне – завжди доводять розпочате до кінця. Ці люди не сприймають спонтанність, тому для них звично планувати свій день похвилинно.

Діви постійно працюють над собою, вони розумні, ерудовані, знають, чого хочуть від життя і завжди досягають поставленої мети.

Їм властиво покладати на себе відповідальність, а також брати кермо управління в свої руки. Діви вміють розкласти все по поличках і обов'язково будуть контролювати всі процеси на шляху до поставленої мети.

Популярні новини зараз

Все могло бути по-іншому: Тетяна Навка видала давню таємницю чоловіка Анастасії Заворотнюк Петра Чернишова

«Головна конкурентка Каменських»: колишня дружина Потапа роздяглася на публіці

Мокра Наташа Корольова показала свою квітку: Тарзан зацінив (фото)

Втомлене обличчя Ані Лорак вразило фанатів: «вагітність замучила»

Показати ще

Відмінні співрозмовники. Представники цього зодіакального знака завжди вміють підтримати розмову, вони милі, привітні і дружні. Але найчастіше Діви не прагнуть показати себе і через свою скромність можуть залишитися непоміченими.

Досконалості Діви воліють не тільки в роботі, але і в особистому житті, тому до вибору супутника представники знаку підходять виважено. Вони досить скромні і не схильні до кокетства, а навіть, прийнявши приємні компліменти, не стануть спокушатися ними.

Жінок-Дів складно обдурити – вони вміють розбираються в людях. А зупинивши свій вибір на «ідеальному» партнері стають вірними дружинами і прекрасними батьками.

Характер Діви

Діви знають толк в естетизмі і завжди мають гарне почуття смаку – вони відмінно виглядають, милі, витончені і привабливі. Жінки-Діви по-хорошому стурбовані своєю зовнішністю: скрупульозно підбирають костюм під ситуацію, приділяючи увагу зачісці і макіяжу.

Представники цього знаку Зодіаку відмінно розпоряджаються фінансами. Вони не скупі, але знають ціну грошам. Діви вміють заробляти і воліють це робити самостійно. Вони обов'язково допоможуть нужденним, але тільки якщо будуть впевнені, що людям можна довіряти – вони не ледарі і жебраки.

За своєю зовнішньою врівноваженістю і спокійністю Діви приховують свою вразливість. Чоловіки і жінки, народжені під знаком Діви, дуже скрупульозно ставляться до себе, своїм знанням і здібностям, тому не сприймають критики. Вони часто тримають в собі давні приховані образи, не прощають помилки і неповагу.

Мабуть, небагато з характеру Дів вам доведеться не до душі, але чого сміливо можете чекати від представників знаку – критики. Вони не сприймають безвідповідальності, дурості і ліні. Вони гострі на язик, егоїстичні і часто можуть не розуміти ваших жартів. Але не висловити своїх коментарів Діви не можуть за своєю натурою, інакше потім довго не зможуть собі цього пробачити.

Слабкими рисами також є педантичність, практичність, тяга до стереотипізації і не здатність прощати.

Чоловік Діва

Чоловік, який народився під знаком Зодіаку Діва, відрізняється урівноваженістю і спокоєм. Він лаконічний і скромний. Ці чоловіки схильні до аналізу і аналітики, вони будуть довго придивлятися і придумувати план, перш ніж зробити крок на зустріч відносин з жінкою. І хоча перший крок чоловікам-Дівам дається складно, у відносинах вони стабільні, віддані і надійні.

Чоловіки Діви за гороскопом дуже відповідально обирають своїх супутниць життя. На пошуки «ідеальної жінки» він може витратити роки, але знайшовши свою обраницю не відступиться і обов'язково доб'ється свого. З-за зайвої скрупульозності він може тривалий час відмовлятися від любові і відносин, а деякі представники і зовсім знаходять свої половинки вже в дуже зрілому віці.

Чоловік Діва

«Ідеальною» для цього чоловіка буде розумна, розважлива, скромна, чарівна дівчина з бездоганним смаком і прекрасною зовнішністю. Цього чоловіка складно розташувати і підкорити – гру і лестощі він бачить здалеку, а от «зачепити» здатна жінка, яка має якусь загадку.

В кар'єрі чоловіка-Діви здатні досягти великих успіхів у цьому їм допомагає цілеспрямованість і працьовитість.

Вони не переносять форс-мажорів і змін. Дуже щільний розклад дня чоловіків-Дів – звична справа.

Жінка Діва

Жінка, яка народилася під зодіакальним знаком Діви – справжній ідеал. Вона віддана, вірна і завжди виглядає бездоганно. При знайомстві вона може здатися байдужою і холодною, але це тільки тому, що жінка-Діва повинна бути впевненою в кожному кроці, їй важливо аналізувати можливі ризики, перш ніж демонструвати емоції і почуття. Жінка-Діва не здатна кидатися у вир з головою, вона не дозволить собі помилитись у почуттях і надії, тому схильна до критичних роздумів і зваженого аналізу.

Ця жінка вміє правильно і гарно себе подати, незважаючи на те, що вона не буде себе надмірно демонструвати, повинна виглядати бездоганно.

Жінка Діва

Вони люблять все досягати самостійно. Жінка-Діва вміє заробляти гроші, а шлюб за розрахунком – явно не про неї. Для Діви кар'єра і самовдосконалення знаходяться на першому місці.

Найбільше Діва цінує чесність і відданість і не переносить критику. Цю жінку легко образити, а ось справжнє прощення заслужити буде вкрай складно.

Знак Зодіаку Діва: любов і сумісність з іншими знаками

Представники цього знака справжні романтики і мрійники. Вони душевні і в міру емоційні, але не здатні на палку пристрасть. Але тут у Дів є козир, вони вміють емітувати потяг і інтерес до партнера, але тільки в тих випадках, коли їм це вигідно. Вони досить примхливі і потайливі, тому нерідко бувають холостяками.

Ідеальним супутником для Діви буде представники інших земних зодіакальних знаків, наприклад, союзи: жінка-Діва – чоловік-Телець або чоловік-Діва – жінка-Козоріг.

Такі пари будуть доповнювати один одного саме завдяки таким рисам, як стабільність і дисциплінованість. Для союзу Діви і Тельця кращим вкладенням сил і засобів буде споруда стабільного майбутнього. Знайшовши свого «ідеального» супутника життя жінка-Діва стане вірною і зразковою дружиною і чудовою матір'ю.

Для чоловіків-Дів відношення з Козерогом стане вдалим і стабільним, але про романтику і пристрасті в цьому союзі не варто й мріяти. Зате спокій, тверезий розум і сталість будуть на перших місцях.

Знак Зодіаку Діва: любов і сумісність з іншими знаками

Хороші перспективи в сімейному житті чекають Дів з Левами і Скорпіонами. Але в цьому союзі доведеться піти на поступки і передати роль веденого партнеру.

Чого тільки говорити про сумісність двох Дів! Разом вони можуть досягти нереальних вершин у кар'єрному зростанні. Сумісності Діви з Дівою позаздрить кожен і хоча романтичні відносини для них не так важливі, міцний і вдалий союз – забезпечений.

Найбільш невдалими для Дів будуть союзи з представниками знаків Риби і Овна. Стихією Риби – є Вода, що є абсолютною протилежністю Землі, вони досить інертні і потайні, їм, як і Дівам складно зробити перший крок. Союз з Овнами у Дів буде досить коротким. Своїм натиском і надмірною наполегливістю Овен тільки налякає Діву, але навряд чи зможе підкорити. Стихіям, яким вдасться побудувати взаємини з Дівами – Вогонь і Повітря. Представники цих стихій здатні розворушити і підбадьорити Дів, зробити їх життя яскравіше і різноманітніше.

Імена для Діви

Представники зодіакального знаку Діва народжуються з 23 серпня по 23 вересня, ці люди знаходяться під заступництвом самої швидкої планети Меркурій.

Для будь-якої людини «правильне» ім'я важливо, а для Дів – це той вирішальний фактор, який здатний круто вплинути і змінити їх життя. Тільки з допомогою імені хлопчик, народжений під цим знаком, може досягти висот, а дівчина – розкрити себе з найкращих сторін.

Жіночі імена для Дів

Дівчатка, що народилися під знаком Земної стихії Діви, володіють неймовірною чарівністю та красою.

Більш підходящі і гармонійні імена для них – це Анастасія і Зоя.

Також для дівчаток-Дів підійдуть імена: Діана, Ірина, Тіна, Таїсія, Ганна, Стелла, Наталя, Христина, Єлизавета, Зінаїда, Інеса, Регіна, Кіра, Марина і Вікторія.

Дівчинка-Діва пунктуальна і стримана. З раннього дитинства вона наглядова і допитлива, сама розбирається в будь-яких ситуаціях і з задоволенням вивчає навколишній світ. Для своїх батьків дівчинка з малих років здається дорослою, навченою досвідом людиною. Вона точно знає чого хоче і стоїть на своєму.

Жіночі імена для Дів

Завищених вимог до свого оточення дівчинка-Діва не має, їй досить того, що є і завжди керується здоровим глуздом. Вона акуратна та практична і з раннього дитинства проявляє чудеса економії.

Чоловічі імена для Дів

Чоловіки з відповідними Дів іменами дуже розумні і педантичні. Вони не здатні піти на ризик, все в їх житті «розкладено по поличках» до найменших деталей.

Для хлопчиків-Дів підійдуть такі імена як: Гліб, Єлисей, Григорій, Гнат, Ростислав, Тимофій, Сергій, Йосип, Степан, Віктор, Борис, Денис, Дмитро, Ернест, Микита, Леонід, Костянтин і Геннадій.

Хлопчики-Діви з раннього віку не доставляють клопоту батькам. Вони посидючі, спокійні, терплячі. Рано стають самостійними і знають, що їм потрібно від життя. Так як Діви люблять планувати свої дні щохвилини, шкільні та студентські роки для хлопчика-Діви будуть найщасливішими.

Хлопчикам-Дівам характерні доброта і спокій. Вони завжди мають вірних друзів і самі готові прийти на допомогу. Сім'я для них на першому місці, вони дуже ласкаві й добрі до рідних, прагнуть захищати і оберігати їх.

Трохи подорослішавши, хлопець-Діва змінить своє ставлення до життя і рідних. Він буде тяжіти до повної самостійності, а з-за цього стосунки з рідними можуть значно зіпсуватися. Батьки повинні бути до цього готові і не тиснути на хлопця, давши йому право голосу та вибору.

Професії Діви

Діви – справжні трудоголіки і кар'єристи. Часто представники цього знака, знають, чого хочуть від життя з раннього дитинства, тоді ж вони визначаються зі своєю майбутньою професією. Поставивши перед собою мету, вони обов'язково доб'ються її, навіть якщо щось буде не зрозуміло, Діви обов'язково знайдуть вихід із ситуації. У цій справі скромність не про них – вони попросять ради у будь-кого, тільки б впоратися з поставленим завданням. Сильні, цілеспрямовані та енергійні, завдяки кращим якостям вони можуть швидко стати експертами в будь-якій галузі. А критичне мислення та вміння взяти відповідальність на себе дозволяють їм займати керівні пости. Ідеальним вибором для Діви стане будь-яка професія пов'язана з аналітикою і наукою.

Кращі професії для Діви – це:

 • Дизайнер;
 • Театральний або літературний критик;
 • Видавець і редактор;
 • Вчений;
 • Медик і фармацевт;
 • Аналітик;
 • Бухгалтер;
 • Юрист;
 • Тваринник або землевласник.

Камені знака Зодіаку Діва

Для Дів, які належать до умовної першої декади (23 серпня – 2 вересня), характерними будуть спокій і гармонія в навколишньому світі. Вони підпорядковуються Сонцю. Вони не переносять змін і несподіваних поворотів долі – справжні консерватори. Їм підійдуть такі камені, як: агати, лазурити, нефрити і малахіти.

З 3 по 12 вересня народжуються представники другої декади зодіакального знаку Діва, ними управляє планета Венера. Для цих людей характерними якостями будуть лагідність і прихованість. Камені для Дів другої декади: перли, онікс, геліотроп, жадеїт, цитрин і рутиловий кварц.

А ось планета Меркурій оберігає Дів третьої декади (13 – 23 вересня). Характерними рисами для цих представників є сором'язливість і мовчазність. Для них кращим вибором каменів будуть: смарагд, сапфір і хризоліт.

Камені знака Зодіаку Діва

Талісмани для Діви – камінь нефрит, він здатен вберегти від різних хвороб і додати сил, а також сердолік, який допоможе їм розбагатіти не тільки матеріально, але й морально.

Зверніть увагу, жінці-Діві не варто вибирати прикраси поєднання золота з нефритом, так як камінь повністю втратить свою силу. А от справжню користь жінці, яка народилася під знаком Діва принесе поєднання малахіту і срібла. Кільце з срібла і сапфірів або смарагдів  стане оберегом для представниці цього знака.

Для чоловіка-Діви, камені можуть стати не тільки стимуляторами, але й оберегами. Каменем, що приносить процвітання і успіх у кар'єрі, стане хризоліт, він допоможе чоловікові проявити себе. Варто віддавати перевагу яшмі і лазуриту, річ інкрустована цими каменями допоможе налагодити стосунки в родині. А сапфір здатний зробити його більш привабливим для оточуючих.

Діви вірять у гороскопи і шанують амулети і обереги – це їх невід'ємна частина. До вибору оберегів, талісманів і амулетів вони підходять з усією відповідальністю, адже правильно підібраний символ може перевернути їх життя. Вдалий оберіг для Дів – коник і сова (зображення, образ, символ, аксесуар), а найкращий амулет – камінь змійовик. Талісманом для них також будуть лілія і гвоздика, сосна та липа.

Для тих Дів, які прагнуть пробудити в собі романтика і налаштуватися на любовний лад необхідна сила особливого талісмана – квітки айстри. Це рослина для стриманих і скромних Дів буде справжнім помічником на шляху до щасливого сімейного життя. Айстри слід вибирати не тільки у вигляді цінного амулета або аксесуара, але також можна використовувати картини, зображення і живі квіти.

Здоров'я Діви

Емоційно і фізично Діви не так витривалі, як інші знаки Зодіаку стихії Земля. Для них властиво відкладати візит до лікаря «на потім», навіть, незважаючи на те, що головні болі і алергічні реакції їх буквально атакують. А постійні переживання і велику кількість роботи завдають шкоди психологічному здоров'ю Діви. Тому постійний догляд за собою, своїм живленням, самопочуттям і здоров'ям цим людям необхідний протягом життя.

Для підтримки гарного самопочуття Діви змушені ретельно стежити за своїм харчуванням і регулярно займатися спортом. Для представників цього знаку Зодіаку ідеально підходить роздільне харчування, вегетаріанство.

Характерні для знака Зодіаку хвороби — це:

 • Травні розлади;
 • Виразка шлунка;
 • Гастрит;
 • Ентерит;
 • Апендицит;
 • Алергія;
 • Інфекційні захворювання;
 • Психоз;
 • Епілепсія.

Дієта за знаком Зодіаку Діва

Діви справжні ідеалісти і педанти, тому всі помічають з півпогляду. У них часто виникають непорозуміння з людьми, вони схильні до образ і все приймають близько до серця.

Будь-який стрес Діви «заїдають», при чому в цій справі почуття міри у них відсутнє. Також для них є характерною ситуація «не встиг» чи «забув» поїсти, а прийшовши додому накинутися на їжу з подвоєною силою.

До дієт Діви ставляться позитивно і підходять до питання схуднення з повною серйозністю і відповідальністю. Для того, щоб зберегти прекрасну фігуру Дівам буде досить вибрати «свою» дієту, тип або раціон харчування.

Дівам підійдуть такі дієти:

 1. Дробове харчування (їсти невеликими порціями, а проміжок між прийомами їжі повинен становити не більше ніж 2-3 години);
 2. Вегетаріанська дієта;
 3. Інтервальне голодування і розвантажувальні дні;
 4. Дієта з підрахунком калорій.

Обов'язкові продукти в раціоні Дів – це:

 • Злаки;
 • Макарони;
 • Варені і тушковані овочі;
 • Фрукти: абрикоси, сливи, виноград, яблука і груші.
 • Нежирні види риби та м'яса;
 • Сири і кисломолочні продукти.

Дієта за знаком Зодіаку Діва

Варто відзначити, що для Дів характерними є різні захворювання і розлади ШКТ. Для підтримки здоров'я їм просто необхідно включати в свій раціон багато овочів і фруктів, у співвідношенні 75 на 25. При цьому овочі краще піддавати термічній обробці.

Діви можуть підтримувати форму завдяки правильній дієті, але не варто забувати про тренування. Кращими спортивними навантаженнями на них будуть кардіо, пілатес, йога і плавання.

Великі люди Діви

Фредді Мерк'юрі, Єлизавета I, Майкл Джексон, Стівен Кінг, Річард Гір, Бейонсе, Лев Толстой, Софі Лорен, Камерон Діаз, Шон Коннері.

Дивись відео, в якому ведичний астролог відповідає на найбільш інтригуючі запитання читачів: