23 листопада православні християни вшановують пам'ять апостолів від 70-ти Ераста, Олімпа, Иродиона, Сосипатра, Куарта і Тертия, що жили в першому столітті.

У народі 23 листопада називають днем Родіона й Ераста. Вважалося, що в цей день  на річках встановлювався лід, але він був ще неміцним і міг зламатися під ногами або полозами саней.

Що не можна робити 23 листопада в день Ераста і Родіона:

Популярні новини зараз

Скільки насправді може прожити людина? Відповідь дали вчені

Олена Зеленська у робочому відрядженні вразила своїм модним повсякденним образом (фото)

Весняна троянда: як насправді виглядала найкрасивіша фаворитка султана Сулеймана I

Названа володарка самого красивого тіла в світі: фото красуні

  • Свататися, робити пропозицію одружитися/зустрічатися, гуляти весілля. День святих Ераста і Родіона вважається непридатною датою початку нового союзу. Тому якщо не хочеш постійних проблем, сварок, психологічного насильства і з'ясувань відносин, краще утримайся від прийняття важливих любовних рішень в цей день.

Апостоли Родіон і Ераст

  • Тужити. В цей день постарайся відпустити тугу і смуток, залишивши у серці лише світлі чувсва.
  • Сваритися з батьками. Навіть якщо твоя мама або тато абсолютно неправі, краще сгладь конфлікт, але не вступай в словесні перепалки. Цей день повинен пройти мирно, особливо, якщо це стосується батьків.

Дивись відео по темі:

Також тобі буде цікаво дізнатися про те, які знаки Зодіаку серед чоловіків є природженими альфонсами. Вони корисливі та не гребують жити за рахунок жінки. Здатні задурити гольову будь повиснути на її тендітних плечах і фінансах.

А ще читай про те, як вибрати ікону-заступницю саме для себе. У кожної людини по даті народження є особиста ікона-заступниця. Її потрібно завжди тримати при собі, щоб ангел-охоронець захищав від усіх бід і нещасть.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch!

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн