Сьогодні за церковним календарем велике свято — Михайлов день, Архістратиг Михайло чи Архангел Михаїл. Саме цей архангел найбільше шанується і вважається самим грізним, але і диво він несе сьогодення. Прикмети на 21 листопада скажуть, як це диво отримати.

Гороскоп на 21 листопада: попередження Левам, доленосні 24 години у Стрільця, Водолій в небезпеці

Звичаї на 21 листопада – Михайлов день

21 листопада — велике свято, коли шанується один з найбільш грізних і завзятих створінь Божих Архангел Михайло.

В цей день не можна виконувати важку роботу. Також не можна робити що-небудь в корисливих цілях або як-небудь грішити — Михайло, Меч Господній, за всіма наглядає.

Якщо у цей день помити голову, то розуму більше не буде і людина стане безглуздим, тому в цей день зазвичай утримувалися від водних процедур.

Популярні новини зараз

Скільки насправді може прожити людина? Відповідь дали вчені

Олена Зеленська у робочому відрядженні вразила своїм модним повсякденним образом (фото)

Весняна троянда: як насправді виглядала найкрасивіша фаворитка султана Сулеймана I

Названа володарка самого красивого тіла в світі: фото красуні

А прикмети на 21 листопада кажуть, що той, хто сьогодні лаятися буде, все життя залишиться нещасним і самотнім. Тому це свято не можна сваритися.

Також за звичаєм в цей день потрібно обов'язково читати молитву Архангелу Михаїлу, щоб він привніс у життя своє чудо.

Архангел Михайло

Молитва на 21 листопада – Михайлов день

Ця молитва принесе в життя диво і послужить дуже потужним оберегом від усіх на світі бід. Але читати її для більшої сили потрібно строго опівночі 21 листопада:

О Господи Боже Великий, Царю Безначальный, пошли, Господи Архангела Твоего Михаила на помощь рабу твоему (имя) изъяти мя от враг моих видимых и невидимых! О Господень Архангел Михаиле, излей миро влагостыни на раба своего (имя). О Господень Михаиле Архангеле, демонов сокрушителю! Запрети всем врагам, Борющимся со мною, сотвори их яко овцы и сокруши их, яко прах пред лицем ветра. О Господень великий Михаиле Архангеле, шестикрылатый первый княже и воеводе невесных сил, Херувим и Серафим! О Господень угодный Михаиле Архангеле! Буди ми помощь во всем: в обидах, в скорбях, в печалех, в пустынях, на распутиях, на реках и на морях тихое пристанище! Избави, Михаиле Архангеле, от всякия прелести диавольския, егда услышиши мя, грешнаго раба своего (имя), молящегося тебе и призывающего имя твое святое, ускори на помощь мою, и услыши молитву мою, о Великий Архангеле Михаиле! Поведи вся противящиеся мне силою честнаго животворящего креста Господня, молитвами Пресвятые Богородицы и Святых Апостол, и Святаго Николая Чудотворца, Святаго Андрея Юродивого и Святаго Пророка Божия Илии, и Святых великомученик Никиты и Евстафия, Преподобных Отец всех святителей и мученик и всех святых небесных сил. Аминь.

О, Великий Михаиле Архангеле, помоги мне грешному рабу твоему (имя), избави мя от труса, потопа, огня, меча и врага льстивого, от бури, от нашествия и от лукавого. Избави мя, раба твоего (имя), великий Архангеле Михаиле, всегда, ныне и присно, и во веки веков. Аминь.

Архангел Михайло

Прикмети на 21 листопада – Михайлов день

  1. Яка погода на Михайла 21 листопада, така буде і на Ніколу 19 грудня.
  2. Якщо сьогодні випав сніг, то, значить, справжня зима вже прийшла.
  3. Прикмети на 21 листопада кажуть, що в цей день не можна мити голову, лаяти, робити корисливі речі і виконувати важку роботу.
  4. Якщо на деревах з'явився іній, значить, чекай швидкого снігу.

Доля і характер людини по дню тижня, коли вона народилася: найточніший опис

Дивись відео і дізнайся, як зустрічати Новий рік 2020, в чому зустрічати і кому що чекати:

Також читай про те, які знаки Зодіаку старіють швидше, ніж всі інші. 4 представника зодіакального кола, на жаль, схильні до передчасного старіння. Ти не в їх числі?

А ще дізнайся, які знаки Зодіаку є справжніми новаторами і лідерами. Вони народжуються в цьому світі не просто так — у них є призначення, адже вони мають силу змінити світ, хід історії і вплинути на маси людей.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн.