21 листопада православні християни вшановують пам'ять Архангела Михаїла - головного архангела в таких релігіях, як християнство, іудаїзм і іслам.

У народі це свято називають Михайловим днем. У багатьох слов'янських традиціях Михайлов день зв'язувався з початком зими

Що не можна робити 21 листопада в Михайлов день:

Популярні новини зараз

Скільки насправді може прожити людина? Відповідь дали вчені

Олена Зеленська у робочому відрядженні вразила своїм модним повсякденним образом (фото)

Що відчувають люди перед смертю: унікальне дослідження вчених

Весняна троянда: як насправді виглядала найкрасивіша фаворитка султана Сулеймана I

  • Робити випічку. Сьогодні ні в якому разі не можна працювати з тестом: ні замішувати, ні випікати або смажити на сковороді. В народі вірять, що всім господиням і хозяинам, які займуться випіканням 21 листопада, покровитель цього дня Архангел Михайло принесе фінансові труднощі та злидні.

  • Заплітати коси. Вважається, що якщо будеш в цей день плести коси, то вплетешь в свою долю хвороби, збитки та дрібні побутові неприємності. Так що краще вибери будь-яку іншу зачіску.

  • Нити і скаржитися. не Можна не погодитися з тим, що іноді дуже допомагає — виплеснути свої емоції, оголити душу й висловити всі образи близькій людині. Ми всі люди, нам часто потрібно співчуття, підтримка і почуття, що ми не самотні. Але в цей день постарайся бути більш оптимістичною. Резонні зауваження будуть доречні, а от скарги і капризи зроблять тільки гірше.

Дивись відео по темі:

Також тобі буде цікаво дізнатися про те, які знаки Зодіаку серед чоловіків є природженими альфонсами. Вони корисливі та не гребують жити за рахунок жінки. Здатні задурити гольову будь повиснути на її тендітних плечах і фінансах.

А ще читай про те, як вибрати ікону-заступницю саме для себе. У кожної людини по даті народження є особиста ікона-заступниця. Її потрібно завжди тримати при собі, щоб ангел-охоронець захищав від усіх бід і нещасть.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch!

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн