Знаючи день тижня, коли народилася людина, можна дізнатися про її долю і характер. Нумерологія говорить, що ці дані не менш точні, ніж опис за датою народження.

Дізнатися свою долю дуже просто: вибери день тижня свого народження і прочитай, що тобі роковано, який у тебе характер і які твої основні схильності.

Ким була людина у минулому житті можна точно дізнатися за датою народження

Понеділок

Нумерологія говорить, що в понеділок народжуються люди суперечливі, так як вони знаходяться під заступництвом Місяця. З одного боку, вони вірні і тримають своє слово, а з іншого, схильні до необачних вчинків.

Людина понеділка володіє могутньою інтуїцією, у неї чудово розвинена уява і багатий внутрішній світ. Це творчий ерудит.

Популярні новини зараз

У білій міні-спідниці: 41-річна Лорак вразила більш стрункою фігуркою

Нареченого Ольги Бузової Давида Манукяна підловили на зраді з колишньою дівчиною: нарешті показав своє справжнє обличчя

Анастасія Волочкова зізналася, що одного разу з нею зробили в гінекологічному кабінеті – ходити до лікарів більше не буде

"Щоб наречений оцінив": Ані Лорак у весільній сукні вразила кардинальною зміною зачіски

Показати ще

Така людина може добитися в житті успіху, але для цього їй доведеться подолати власні сумніви і муки.

Сім'я буде щасливою, якщо партнери вона вибере людину, здатну спрямувати її у потрібне русло.

Нумерологія за днем тижня, коли народилася людина: доля і характер

Вівторок

Вівторком управляє Марс. Він робить народжених в цей день бойовими, з сильним духом, амбітними та пробивними. Така людина ніколи не відмовляється від своєї точки зору і йде до мети, не бачачи перешкод. Може бути нестриманою в суперечці.

В кар'єрі зазвичай людина вівторка досягає великого успіху, заробляє багато грошей, може стати успішним бізнесменом.

Щасливу сім'ю може створити тільки з м'яким і серцевим партнером.

Середа

Людьми середи управляє Меркурій. Він наділяє їх такими рисами як наполегливість, скрупульозність, педантичність. Людина, народжена в середу, зазвичай талановита і по життю займається саморозвитком.

Дуже великого успіху така людина зазвичай не досягає, але живе комфортним життям. Найкраще реалізує себе у сфері торгівлі і фінансів.

Люди середи не поспішають вступати в шлюб. Стосунки їм даються з великими труднощами.

Нумерологія за днем тижня, коли народилася людина: доля і характер

Четвер

Четвергом керує Юпітер. А люди, народжені в цей день, як говорить нумерологія, від народження є природженими лідерами, у них чудово розвинені організаторські здібності. Вони рішучі і впевнені в собі.

Кар'єру людина четверга робить швидко і успішно. Може заробляти великі гроші. Не позбавлена креативу і вміє нестандартно мислити.

Сім'ю створити зазвичай не дуже просто, так як така людина досить часто веде себе владно і в сім'ї.

П'ятниця

Покровителька цього дня — планета Венера. Нумерологія говорить, що в цей день тижня народжуються дуже оптимістичні і позитивні люди, добрі і мягкосердечные. Вони знають, що таке дружба і любов, несуть у світ добро.

До кар'єри люди п'ятниці не прагнуть, але якщо вже нею займаються, то будують її успішно.

Сім'ю створюють міцну, але не в ранні роки життя, так як мають потребу в тому, щоб почуття пройшли перевірку на міцність.

Нумерологія за днем тижня, коли народилася людина: доля і характер

Субота

Покровитель суботи — Сатурн. Ця планета наділяє людей суботи стабільністю, консервативністю, розміреністю у прийнятті рішень і дій. Це люди ґрунтовні, вірні, вони не люблять зміни. Зазвичай дуже розумні та ерудовані.

Кар'єру така людина не поспішає будувати. Нумерологія говорить, що у неї не надто багато амбіцій і їй більше подобається стабільна робота з гарантованим заробітком, ніж ризиковані плани.

Сім'ю створює міцну, проте не поспішає займати роль лідера.

Неділя

Людьми неділі управляє Сонце. Це світило робить їх легкими на підйом, трохи вітряними та оптимістичними. Деколи ці люди лінуються, не хочуть багато працювати, не відрізняються працьовитістю.

В житті людям неділі щастить, так як на їх стороні Фортуна. Однак їм не можна бути інертними, щоб успішно побудувати кар'єру.

Тому їм потрібно створювати сім'ю з людиною, яка буде їх мотивувати і штовхати на нові звершення.

Число імені дозволить дізнатися свої кармічні схильності і справу всього життя

Дивись відео і дізнайся, як зустрічати Новий рік 2020, в чому зустрічати і кому що чекати:

Також читай про те, які знаки Зодіаку старіють швидше, ніж всі інші. 4 представника зодіакального кола, на жаль, схильні до передчасного старіння. Ти не в їх числі?

А ще дізнайся, які знаки Зодіаку є справжніми новаторами і лідерами. Вони народжуються в цьому світі не просто так — у них є призначення, адже вони мають силу змінити світ, хід історії і вплинути на маси людей.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн.