19 листопада православні християни вшановують пам'ять святителя Павла Сповідника, патріарха Константинопольського, який жив у четвертому столітті.

У народі це свято називають Льодоставом, так як саме в цей день, 19 листопада, водойми покриваються першої кіркою льоду.

Що не можна робити 19 листопада в день Павла Сповідника:

Популярні новини зараз

Живе в роті і не піддається антибіотикам: знайдена бактерія, яка провокує безліч небезпечних хвороб

Гороскоп на 13 грудня: Водолій дізнається нове, Овен на кращому шляху, Козеріг сховається

Поставив науку в глухий кут: у Кишиневі народилося немовля, що говорить

Названа володарка самого красивого тіла в світі: фото красуні

  • Лихословити. Вважається, що погані слова (і не тільки мат, але й заздрість, лицемірство і ревнощі) залучать в життя невдачі, хвороби і проблеми в особистих відносинах. Тому обов'язково стеж за мовою, думками і постарайся бути як можна більш доброзичливою до себе і оточуючих.

  • Прати вручну, розвішувати прання, піднімати тяжкості і навантажувати себе. Бажано кожен день з повагою ставитися до своїх потреб і здоров'ю, вибираючи тільки ті навантаження, які тобі по плечу. Але особливо це стосується 19 листопада.

Павло Сповідник

  • Ходити в брудному одязі. Буде ідеально, якщо 19 листопада ти одягнеш щось нове, але якщо такої можливості немає, просто вибери гарну і чисту одежу. Вважається, що в цей день зустрічаємо зиму, і вона приносить удачу та достаток усім, хто гарно її вітає. Так що постарайся постати у всій красі.

Дивись відео по темі:

Також тобі буде цікаво дізнатися про те, які знаки Зодіаку серед чоловіків є природженими альфонсами. Вони корисливі та не гребують жити за рахунок жінки. Здатні задурити гольову будь повиснути на її тендітних плечах і фінансах.

А ще читай про те, як вибрати ікону-заступницю саме для себе. У кожної людини по даті народження є особиста ікона-заступниця. Її потрібно завжди тримати при собі, щоб ангел-охоронець захищав від усіх бід і нещасть.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch!

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн