Цей тест-передбачення працює з підсвідомістю.

Для того, щоб дізнатися про своє майбутнє, потрібно розслабитися, відволіктися від реальності, подумати про своє майбутнє до Нового року 2020 і інтуїтивно вибрати одну мандалу, яка здається зараз найбільш привабливою. До мандалі має буквально тягнути.

Тест-передбачення
Тест-передбачення

А тепер давай дізнаємося, які зміни в житті тобі обіцяє тест на майбутнє.

Тест-передбачення: вибери руну і дізнайся, які зміни принесе тобі Новий рік 2020

Популярні новини зараз

Потап вперше заговорив про швидке поповнення в сім'ї: вагітність Насті Каменських отримала нове підтвердження

У білій міні-спідниці: 41-річна Лорак вразила більш стрункою фігуркою

Як виглядали наложниці султанського гарему 100 років тому: останні наступниці Роксолани

Дружина Притули похвалилася витонченою фігуркою: як виглядає улюблена жінка скандального телеведучого

Показати ще

Мандала № 1: «Кохання»

Тест говорить, що якщо вибір припав на цю мандалу, то до кінця року тебе закрутить у вирі любовних пригод. Сильне почуття прониже серце. Це буде просто захоплююче.

Мандала № 2: «Ом»

Ця мандала символізує спокій духу і внутрішню гармонію. Якщо ти вибираєш її, значить, до кінця року ти все здобудеш. Всі тривоги підуть і у тебе буде спокійне і сите життя.

Мандала № 3: «Радість»

Тест говорить, що незабаром ти дійсно відчуєш велику радість. Відбудеться подія чи ланцюг подій, які тебе принесуть на крилах радості.

Мандала № 4: «Тонка матерія»

Якщо ти вибираєш цю мандалу, значить, вищі сили хочуть з тобою зв'язатися дати тобі знак щодо свого найближчого майбутнього. Це дуже важливо. Імовірно, що цей знак ти отримаєш уві сні або за допомогою підказок Всесвіту (символи навколо, в повсякденному житті). Тому треба уважно придивлятися до всього.

Мандала № 5: «Захисник»

Тест говорить, що ця мандала символізує заступництво когось сильного над тобою. Ти під надійним захистом. Твої руки вільні і ти можеш сміливо діяти.

Мандала № 6: «Достаток»

У тебе буде кармічна відплата до кінця року. Манадала означає, що кожен отримає по заслугах його. Якщо у тебе вже проведена велика робота, то незабаром ти отримаєш неймовірний подарунок і дуже велику нагороду у вигляді грошового збагачення.

Тест-картинка: 100%-але визначає унікальність особистості

Дивись самий точний гороскоп на Новий рік 2020:

Також читай про те,яким знакам Зодіаку грудень принесе фінансове збагачення. Вони будуть дуже везучими і отримає великий прибуток. А ти в їх числі?

А ще дізнайся про те, які знаки Зодіаку зіштовхнуться з дуже складною ситуацією в грудні і відчують себе справжніми невдахами. Хто ж стане головними невдахами грудня?

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн.