15 листопада православні християни вшановують пам'ять святих Акиндіна, що прийняли мученицьку смерть в 4 столітті.

У народі говорили: «Акиндин розпалює стодолу, а Пігас сонце гасить». В цей день селяни переносили всі справи в будинок і вже виконували їх при світлі свічки.

День пам'яті святих Акиндіна і Пигасия вважається важливим у православ'ї, тому слід знати прикмети на 15 листопада, щоб провести це свято правильно.

Популярні новини зараз

Як за допомогою звичайного стільця можна визначити наявність раку легенів: проста перевірка

Живе в роті і не піддається антибіотикам: знайдена бактерія, яка провокує безліч небезпечних хвороб

Мережу розсмішило відео з Ангелою Меркель, що гралася своєю туфлею на нормандському саміті

Поставив науку в глухий кут: у Кишиневі народилося немовля, що говорить

Що не можна робити 15 листопада в день святих Акиндіна і Пигасия:

  • Залишати дитину одну в кімнаті навіть на нетривалий час. Це може спровокувати серйозний переляк, а також вважається, що так злі духи можуть напасти на самотніх дітей та викликати в них різні хвороби.

Святі мученики Акиндин і Пігас

  • Нити і скаржитися. не Можна не погодитися з тим, що іноді дуже допомагає — виплеснути свої емоції, оголити душу й висловити всі образи близькій людині. Ми всі люди, нам часто потрібно співчуття, підтримка і почуття, що ми не самотні. Але в цей день 15 листопада постарайся бути більш оптимістичною. Резонні зауваження будуть доречні, а от скарги і капризи зроблять тільки гірше.

  • Пліткувати, розкривати свої і чужі секрети, обговорювати інших людей. Краще цього не робити в принципі, а не тільки 15 листопада, однак у свято Акиндіна і Пигасия це загрожує вкрай неприємними наслідками. Так що тримай рот на замку, щоб не привернути біду і безгрошів'я.

Дивись відео по темі:

Також тобі буде цікаво дізнатися про те, які знаки Зодіаку серед чоловіків є природженими альфонсами. Вони корисливі та не гребують жити за рахунок жінки. Здатні задурити гольову будь повиснути на її тендітних плечах і фінансах.

А ще читай про те, як вибрати ікону-заступницю саме для себе. У кожної людини по даті народження є особиста ікона-заступниця. Її потрібно завжди тримати при собі, щоб ангел-охоронець захищав від усіх бід і нещасть.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch!

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн