Це ворожіння на картах працює безпосередньо з підсвідомістю. Тобі потрібно буде зробити вибір, грунтуючись на свою інтуїцію, щоб дізнатися, що з тобою станеться вже до кінця листопада. Картинки карт складені таким чином, що підсвідомість їх вважає за певним триггерам (знакових моментів). Таким чином карти дадуть відповідь на твоє питання про найближчому майбутньому.

Проходити тест дуже просто. Подивися на картки перед собою, подумай про своє майбутнє, зосередься на тому, що диктує тобі інтуїція, і вибери одну з карт. Саме вона і дасть тобі відповідь.

Ворожіння на картах: карти скажуть, що з тобою станеться до кінця листопада
Ворожіння на картах: карти скажуть, що з тобою станеться до кінця листопада

 Тепер давай дізнаємося, що передбачили тобі карти.

Тест-передбачення: обери свій конверт і отримай послання від Долі про найближче майбутнє

Популярні новини зараз

"Ку-ку, мій хлопчик!": екс-Nikita Анастасія Кумейко поділилася пікантними знімками в душі (ФОТО)

"Українська Беллуччі": Даша Астаф'єва оголилася перед об'єктивом Соні Плакидюк

Вагітна від Потапа: Каменських засвітила круглий животик під сукнею в сіточку

Ірина Горова вперше прокоментувала пісню, яку Потап присвятив Каменських

Показати ще

Карта Радості №1

До кінця листопада тебе чекає дуже радісна подія. Тобі здавалося, що таке не може з тобою статися, що це просто неможливо. Проте карти кажуть, що здійсниться твоя сама зухвала мрія.

Карта Правосуддя №2

Прийшла пора отримувати по заслугах. Листопад стане періодом підбиття життєвих підсумків. Все, щоб було тобою отримано, тепер буде сплачено. Карти кажуть, що зовсім скоро карма воздасться і все прийде на круги своя.

Карта Кохання №3

Карти пророкують тобі неймовірне любовну пригоду до кінця листопада. Якщо ти самотня людина, то скоро в твоєму житті з'явиться друга половинка. А якщо у тебе вже є партнер, то ваші почуття спалахнуть з новою силою.

Карта Долі №4

Карти кажуть, що ти зараз знаходишся на роздоріжжі. Скоро з тобою відбудеться доленосна подія, що змінить все твоє подальше життя. Знак про подію ти отримаєш у сні або в баченні, так як він буде посланий вищими силами з тонкого світу.

Тест-передбачення: вибери руну і дізнайся, які зміни принесе тобі Новий рік 2020

Дивись відео і дізнайся 10 неймовірних фактів про кожному знаку Зодіаку:

Також читай про те, які знаки Зодіаку старіють швидше, ніж всі інші. 4 представника зодіакального кола, на жаль, схильні до передчасного старіння. Ти не в їх числі?

А ще дізнайся, які знаки Зодіаку є справжніми новаторами і лідерами. Вони народжуються в цьому світі не просто так — у них є призначення, адже вони мають силу змінити світ, хід історії і вплинути на маси людей.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн.