Козоріг — знак стихії Земля, що знаходиться під управлінням планети Сатурн. Волелюбні люди з добре розвиненою інтуїцією і силою волі.

Козоріг (дати 22 грудня — 20 січня): опис знака Зодіаку

Основні риси знака Зодіаку Козорогу:

 • незалежність;
 • цілеспрямованість;
 • справедливість;
 • наполегливість;
 • практичність;
 • стриманість;
 • економічність;
 • працьовитість.

Козоріг: характер

Козороги наділені сильним характером, завзятістю та працьовитістю. Вони подолають будь-які перешкоди на своєму шляху. Людей-Козорогів відмінно характеризує фраза: «Бачу мета – не бачу перешкод». Сильні та вольові представники знаку Зодіаку наділені незвичайною мудрістю і розвиненим інтелектом.

Вони вміють мовчати і не стануть випинати своє невдоволення з будь-якого приводу. Швидше просто перероблять роботу самі і отримають «свою» винагороду. Козоріг може роками сидіти в тіні, але це тільки для оточуючих. Тихий і спокійний він швидко підніметься по кар'єрних сходах і стане прикладом для кожного.

Козоріг

Піти на спілкування і обзавестися друзями для Козерога – серйозний і виважений крок. Він довго буде сумніватися й відкривати себе для нових людей. Тому найчастіше представники цього Зодіакального знака закоренілі одинаки, хоча для Козерогів це цілком прийнятно. А зраду вони не зможуть пробачити навіть самим близьким.

Популярні новини зараз

Сім питань про ботокс, які ти соромилася задати

В перлах і діамантах: Кейт Міддлтон в розкішному оксамитовому платті на щорічному прийомі у Букінгемському палаці

Як за допомогою звичайного стільця можна визначити наявність раку легенів: проста перевірка

Мережу розсмішило відео з Ангелою Меркель, що гралася своєю туфлею на нормандському саміті

Це незалежний знак. Навіть у найскладніших ситуаціях Козероги будуть діяти поодинці, вони ніколи не приймуть допомоги і не візьмуть подачку. Представники цього знака дуже ощадливі, вони завжди повинні мати «про запас».

Козоріг знак стихії Земля, вони люблять постійність. Спочатку будують своє життя і не готові робити це заново. Ці люди цінують те, чого досягли і зміни їм ні до чого.

Знаки стехії Земля суворі і стримані. Не варто чекати від Козерогів одкровення або похвали – вони на це не здатні. Ці люди цінують працьовитість і завзятість, вони будуть вас цінувати і поважати, але тільки глибоко в душі. Про себе ж Козероги теж не красномовні, вони не піддаються емоціям і миттєвим поривам, швидше навпаки – все тримають в собі. Цим людям потрібна підтримка і любов рідних. До речі, до родичів Козоріг ставиться дуже добре, з чистим серцем і щирою повагою.

Чоловік Козоріг

Земна стихія обдарувала чоловіка-Козерога кращими якостями джентльмена. Вони практичні, розумні, впевнені в собі і небагатослівні.

З самого дитинства хлопчик-Козоріг посидющий і терплячий. Він тягнеться до пізнання і розвитку, графіки і розклад дня його анітрохи не лякають. Дитина може годинами займатися ліпленням, малюванням або вивченням чогось нового.

Трохи подорослішавши хлопець-Козоріг стане для рідних справжньою загадкою. Він тихий і спокійний, весь час зайнятий внутрішніми переживаннями і будовою планів на майбутнє. Для хлопця необхідні зміна обстановки і спілкування з однолітками. Також варто звернути увагу на фізичну активність. Для захоплених навчанням і саморозвитком Козерогів просто необхідно зміцнювати своє здоров'я спортом.

Чоловік Козоріг

Земля – одна з найстабільніших стихій, тому чоловік-Козоріг ставить перед собою мету і йде до неї. У будь-якій сфері для нього немає нічого неможливого, а він долає всі перешкоди з високо піднятою головою.

Він надійний і відданий. Стриманий по своїй натурі представник цього знаку може здатися потайливим і нудним, але це далеко не так. Швидше цей чоловік не настільки красномовний, але мудрий і розумний. Він вміє підкорити дівчину і розташувати до себе колег, але не буде цим хвалитися. Вибрати ж відповідну даму серця для них може бути великою проблемою.

Для чоловіка-Козорога важлива кар'єра, вони будуть вибирати для себе вигідні професії і досягати керівних посад – їм це підходить. Для своїх колег цей чоловік справжній зразок для наслідування – він розумний, відповідальний, працьовитий і пунктуальний.

Жінка Козоріг

Козороги-жінки характером суттєво відрізняються від представників сильної статі. Вони легкі, милі, кокетливі і розумні. Вміють справити враження, зачарувати і заінтригувати своєю «загадкою».

З дитинства дівчаток-Козорогів називають «ангелами» – вони прекрасні, спокійні і дуже посидючі. У батьків немає проблем з цією дитиною, головне і єдине правило – ніколи не відволікати їх від справ.

Пішовши в школу дівчинка-Козоріг стане зразковою ученицею, вона тяжіє до знань і легко справляється з поставленими завданнями. А ось в перехідному віці інтереси дівчата можуть сильно змінитися. Дівчина потребує щирого спілкування з батьками, а кращим способом реалізувати себе в цей час – зайнятися спортом.

Жінка, яка народилася під цим зодіакальним знаком, сильна і впевнена в собі, земна стихія обдарувала її найкращими якостями, вона не літає в хмарах – знає, що їй потрібно і домагається своїх цілей.

Жінка Козоріг

Символ Козорога наділив її красою і привабливістю, вона приваблива і цікава, але їй важко відкриватися і будувати відносини. При знайомстві з вподобаним їй чоловіком ця жінка продемонструє все своє кокетство і чарівність, але побудувавши відносини ласки і особливого вираження почуттів від неї чекати не варто. Жінка-Козоріг не любить багато говорити, вона воліє діяти, тому нерідко представниці цього зодіакального знака допомагають досягти успіху другим половинкам – це робить їх щасливими і реалізованими в любові.

Ця жінка дуже сильна. Вона живе цілями, одна з яких – все контролювати. Не прощаючи своїх слабкостей, вона починає допомагати і контролювати близьких.

Мрія жінок-Козорогів – міцна сім'я, вони рано замислюються про народження дитини, але йдуть на цей крок в досить зрілому віці, реалізувавши себе і «поставивши на ноги» чоловіка.

Знак Зодіаку Козоріг. Любовний гороскоп. Сумісність з іншими знаками

Для цих представників земної стихії головним і самим надійним орієнтиром в житті є робота. Але сімейне благополуччя – це їх мрія. В цьому питанні Козороги можуть діяти рішуче і самостійно, а можуть заритися в роботу і вірити в прихильність долі.

Зав'язати відносини для Козерогів – справжній подвиг, вони закриті і не довіряють незнайомцям, але прийнявши важливе рішення не зупиняться ні за що.

Найкращими прикладами сумісності для цього знака будуть інші представники стихії Земля – Тельці і Діви. Ці союзи будуть будуватися на взаєморозумінні і надійності. Тельці і Діви також, як і Козороги не літають в хмарах – вони знають, чого хочуть від життя і від партнера. Це пари, які завжди знайдуть про що поговорити і помовчати. Козороги зможуть навчити і дисциплінувати своїх земних товаришів.

Знак Зодіаку Козоріг. Любовний гороскоп. Сумісність з іншими знаками

Гороскопи кажуть, що гармонійною буде сумісність чоловіка-Козорога і жінки-Терези. Відкриті та енергійні Терези будуть доповнювати своїх партнерів, на тлі чого у них складуться романтичні та міцні відносини, які переростуть у сильну любов. Чоловік же зможе зацікавити цю жінку і пов'язати з нею життя, правда їй в цьому союзі потрібно буде навчитися багато чому.

Міцним союзом буде пара Козерогів – вони чудово розуміють один одного, мають спільні цілі та плани на майбутнє.

З представниками стихії Води не варто чекати цікавих і яскравих зв'язків. Козороги з Рибами і Раками – не самий вдалий союз. Їх відносини можуть довго стояти на місці, а на розвиток не варто і сподіватися.

Ніякої сумісності у Козорогів з Овнами і Близнюками – ці відносини короткі і руйнівні.

Професії Козорога

Свої цілі в професії і кар'єрі Козероги будують ще в підлітковому віці. Для них важливо до всього бути підготовленими. Зупинивши свій вибір на професії, вони починають копатися в самих її витоках, вивчаючи все до найменших деталей.

По своїй натурі волелюбні й незалежні люди прагнуть до керівних і прибутковим посад. Їм складно бути в підпорядкуваними, щоправда, це їм не загрожує. Знайшовши «свою» дорогу, Козороги швидко домагаються успіху. Їм легко дається планувати і контролювання робочого процесу. Козерогові відмінно підійде професія, пов'язана з фінансами, наприклад, банкір, бізнесмен (в будівництві, ресторанній сфері або ж у фермерстві).

Професії Козорога

Трудоголікам-Козорогам, які можуть велику частину часу проводити на роботі, необхідний особистий простір.

Вони стануть успішними бізнесменами і зможуть підняти будь-яку сферу.

Кращі професії для Козорога – це:

 • Менеджмент;
 • Юрист;
 • Фінансист і банкір;
 • Архітектор;
 • Політик;
 • Дизайнер;
 • Будівельник.

Здоров'я Козорога

На першому місці у Козорогів зазвичай самореалізація і кар'єра, тому нерідко вони геть забувають про себе і своє здоров'я. Козероги можуть так сильно захопитися нагальними справами, що просто забудуть про їжу і тривалий час можуть не відчувати спраги. Відсутність фізичної активності правильного регулярного харчування обіцяє цьому знаку пробудження спадкових хвороб.

Також жінці та чоловікові, що народилися під знаком Козорога потрібно стежити за своїм психологічним станом. Так як ці люди досить потайливі і жадібні на прояв емоцій, їм просто необхідно відволіктися посміятися і поплакати від душі. Але навіть самим близьким про свої хвороби він не розповість.

Знак Зодіаку Козоріг потребує підтримки імунітету, так як легко може «підхопити» легкі хвороби, застуду та ГРВІ. Захворювання цим людям краще лікувати натуральними засобами – травами і настоями, добре підійде натирання, прикладання різних компресів, пропарювання.

Здоров'я Козерога

Не рідко Козороги скаржаться на хвороби суглобів, біль у м'язах і ламкість кісток, тому їм не слід займатися бігом і піддаватися переохолодженню.

В харчуванні потрібно віддати перевагу білковій їжі – сир, м'ясо і риба. Ці продукти допоможуть зміцнити здоров'я.

Характерні для знака Зодіаку хвороби — це:

 • Артрит;
 • Ревматизм;
 • Пієлонефрит (сечокам'яна хвороба);
 • Атеросклероз;
 • Серцева недостатність.

Слід зазначити, що дорослий Козоріг виглядає і відчуває себе дуже навіть не погано. Він бадьорий, молодий, активний, всі його роздуми і невдоволення позаду. Хвороби та захворювання їм ні до чого. Козероги старшого віку виглядають значно молодше за своїх однолітків представників інших зодіакальних знаків.

Дивись відео, в якому ведичний астролог відповідає на найбільш інтригуючі запитання читачів: