Незважаючи на те, що всі знаки Зодіаку мають свої плюси і мінуси і кожен з них має право стати батьком, все ж деякі сполучення зодіакальних пар дуже небезпечні для потенційного батьківства. Діти у цих пар навряд чи будуть щасливими, так як недоліки одного партнера не перекриваються перевагами іншого, що призведе до того, що дитина буде страждати.

Які ж знаки Зодіаку не повинні разом заводити дітей?

Знаки Зодіаку, яким разом протипоказано заводити дітей

Наймудріші знаки Зодіаку: їх не проведеш, і вони завжди знаходять вірне рішення

Пара №1: Близнюки + Терези

Вибухонебезпечна пара навіть просто для шлюбу. Ці знаки Зодіаку постійно коливаються. Терези вічно сумніваються в собі і в правильності своїх рішень, а тому часто їх міняють. Близнюки не сумніваються в собі, але вони досить лукаві, в них ніби вживаються два протилежних людини, які ніби дзеркальні близнюки — один світлий, а інший темніший.

Популярні новини зараз

Що відчувають люди перед смертю: унікальне дослідження вчених

Медики розповіли, які продукти ніколи не можна їсти з чаєм

Весняна троянда: як насправді виглядала найкрасивіша фаворитка султана Сулеймана I

Названа володарка самого красивого тіла в світі: фото красуні

В такому тандемі дитині буде дуже некомфортно, так як він не буде відчувати наполегливості, впевненості, стабільності, а сварки батьків підірвуть його впевненість у непорушності сімейних уз.

Пара №2: Рак + Риби

Ці знаки Зодіаку в сімейній парі виглядають непогано, але тільки до тих пір, поки справа не дійде до відповідальності. Рак, звичайно, сімейний знак, але дуже невпевнений в собі, який гостро потребує того, щоб йому постійно доводили любов. Риби романтичні, але, як і Рак, потребують того, щоб улюблений їм дарував повітряні замки. Вони занадто схожі, щоб доповнювати один одного.

Ця пара в тандемі виходить досить безвідповідальною і замикатися на собі, обом партнерам просто не буде діла до дитини, який буде страждати від того, що мама і тато ніяк не вирішать свої питання і не звернуть на нього увагу.

Пара №3: Стрілець + Телець

Стрілець любить яскраве життя, а Телець — комфорт. Ці знаки Зодіаку обидва кар'єристи. Вони мають потребу в тому, щоб робити щось велике, досягати висот. Такий погляд вони переносять і на виховання, сприймаючи своє чадо в якості якогось проекту.

З дитини ці знаки Зодіаку намагаються створити досконалу людину, який буде у всьому успішний. А якщо ні? А якщо не вийде? Їх розчарування може бути жорстким, а дитина буде жити під постійним пресингом.

Знаки Зодіаку, яких все життя оберігає особистий Ангел-Хранитель: бездоганне везіння

Дивись відео, як провести ритуал на виконання бажань в повню:

Також читай про те, яке знаки Зодіаку зустрінуть свою любов в листопаді. У них почнеться новий роман, який просто їх затягне у вир кохання. Це будуть найсильніші почуття в житті і самі яскраві і гострі емоції. А ти теж в їх числі?

А ще дізнайся, які знаки Зодіаку отримають прибуток протягом листопада. Астролог Павло Глоба передбачив, що три знака Зодіаку зовсім скоро зможуть вирішити всі свої фінансові проблеми. А ти входиш в їх число?

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн.