6 листопада православні християни вшановують пам'ять ікони "Всіх Скорботних Радість", яка була створена ще у 1688 році.

Ця ікона вважається однією з найбільш шанованих у православ'ї, тому важливо знати прикмети на 6 листопада, щоб провести цей день правильно.

Що не можна робити 6 листопада в день святкування ікони "Всіх Скорботних Радість":

  • Тужити. В цей день постарайся відпустити тугу і смуток, залишивши у серці лише світлі почуття. Допоможе в цьому щира молитва Богородиці.

Ікона Всіх Скорботних Радість

  • Обманювати. Сьогодні особливо грішно говорити неправду, приховувати щось або обмовляти. Безумовно, ця заборона діє в будь-який день, але, як вважають віруючі, брехати в день вшанування ікони "Всіх Скорботних Радість" загрожує особливо неприємними наслідками.
  • Сваритися. Не варто в цей світлий день сваритися — ризикуєш зіпсувати стосунки з близькими надовго. Тому навіть якщо виникнуть якісь конфлікти, спробуй вирішити їх мирним шляхом, без крику, суперечок і нудних з'ясувань відносин.

Дивись відео по темі:

Також тобі буде цікаво дізнатися про те, які знаки Зодіаку серед чоловіків є природженими альфонсами. Вони корисливі та не гребують жити за рахунок жінки. Здатні задурити гольову будь повиснути на її тендітних плечах і фінансах.

А ще читай про те, як вибрати ікону-заступницю саме для себе. У кожної людини по даті народження є особиста ікона-заступниця. Її потрібно завжди тримати при собі, щоб ангел-охоронець захищав від усіх бід і нещасть.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch!

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн